نایروبی کنیا رستوران – بهترین مواد غذایی نایروبی کنیا رستوران

[ad_1]

تعطیلات مسافرخانه نایروبی پارک جاده و msapo نزدیک نایروبی

واحه رستوران استخر در خدمت صبحانه, ناهار (غذای سبک و بوفه منو )و شام یک جداجدا سفارش داده شده و یا خود را چند بوفه یا میز d Hote منو. چهارشنبه شب آنها را معرفی ماهی افسانه بوفه و در روزهای جمعه شب یک شیلینگ بوفه. نور سرگرمی ارائه شده است از 18.30 تا 21h30.متنوع انواع کرایه هزینه شام تومان 20-شامل مالیات و هزینه سرویس.

ایجاد کرد مسافرخانه رستوران

در کیمبو جاده نایروبی در حال حاضر باز برای ناهار/شام کسب و کار ناهار بوفه در دسترس در طول هفته در حالی که در تعطیلات آخر هفته طیف گسترده ای از فعالیت برای تمام خانواده از جمله ‘گروه زندگی می کنند و بچه های باشگاه. عالی خارج از شهر محل سکونت به صورت کنفرانس ها کارگاه های آموزشی تیم سازی فعالیت ها و مراسم عروسی

Nyama choma ناهار رستوران

Kasarani خاموش تیکا جاده نایروبی

لذت بردن از مناقصه و کاهش آبدار تازه داخلی و بازی گوشت کبابی, در, درست, راه آفریقایی در نایروبی بهترین آفریقایی رستوران تفریحات از یک مقیم زنده گروه معروف صفری گربه ها بین 9:00 و 9:45 در حالی که شما ناهار خوردن هر شب با عملکرد فوق العاده. گروه ناهار می توانید مرتب شود در صورت درخواست

گورخر رستوران

سرمایه مرکز نایروبی

امروزی و مدرن به محل ملاقات با خود دعوت دکور و جو خلاق ارائه mouthwatering و وسوسه انگیزی کوره .لذت بردن از یک طیف گسترده ای از نوشیدنی shishas و کانال های ورزشی.

سوارکار اسب دوانی شدن, میخانه, رستوران

Mama Ngina خیابان نایروبی

لذت بردن از سه دوره کسب و کار ناهار که شامل استارت carvery روز خدمت خود را با انتخاب همراه و دسر .عالی میخانه به باز کردن از پیچ در شب.

Nakumatt شیوه زندگی

مونروویا خیابان نایروبی

لذت بردن از شب خود را در نایروبی آخرین تراس, بار و رستوران. درخواست خود را برای آرایه های عجیب و غریب تنقلات و کوکتل به باز کردن از پیچ در شب سرد در قلب نایروبی شهرستان.

Ukay مرکز رستوران

Westlands, Nairobi

رونمایی از یک رستوران با یک تفاوت است. در کتاب اول شما یک کتابفروشی باغ کافه, بار, کاپوچینو بار و کافه اینترنت همه در یک .لذت بردن از یک فنجان تازه دم کرده, قهوه, کاپوچینو و یا سعی کنید خود را محبوب “ماچو”. انتخاب خود را از دهان آبیاری دسر را دچار وسوسه کردن شما به حد .هر جمعه و شنبه شب بخوان قلب خود را در karaoke party از 8.00 pm .

Hashini کباب مرکز

Ukey پیچیده نایروبی

بسیار عالی و خدمات شخصی .انتخاب در منو شامل خوشمزه Poussin مرغ لغو احکام صادره ی گوشت بره مرغ چراغ پیشانی مدل tikka , chooza مرغ و بسیاری دیگر به مجموعه طعم و مزه خود را در ظریف ترین و راحت اطراف آن.کامل laxed محیط زیست و خدمات شخصی

Caffe کرم نوار و رستوران

یایا مرکز نایروبی

ترین و پیچیده ترین کافه و بار در یایا مرکز متخصص در غذاهای بین المللی است .مناسب برای جوان و جوان در قلب است .محبوب برای آن وسوسه انگیزی منوها روزمره به خصوص آب دهان, استیک .این (T. G. K) به معنی خدا رو شکر آن ماهی و فراموش نمی مکزیک بیش از حد. برای سلامت آگاهانه انجام دهید سعی کنید طیف گسترده ای از سالاد .شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به تاج آن همه فراموش کردن جو است .بله آنها باید یک افسانه در گروه خانه بیش از حد. Caffe کرم است و قطعا آن بیشتر از قهوه است.

پیاده رو و کافه

وستویو مرکز حلقه جاده نایروبی

عجیب و غریب ترین و پیچیده ترین کافه و بار در westlands. متخصص بین المللی و غذاهای تایلندی است .آنها به طور کامل مواجه نگردند نوار .مناسب برای جوان و جوان در قلب کافی و امن پارکینگ در دسترس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.