نحوه انتخاب موتور سیکلت خود را از سیستم GPS

[ad_1]

یک سیستم GPS برای موتور سیکلت خود را به نوبه خود می تواند سفر خود را به ماجراهای. باز کردن یک تجربه کاملا جدید شما می توانید پیدا کردن مکان های شگفت انگیز برای کشف برنامه ریزی سفرهای خود را در صفحه اصلی و دانلود مسیر خود را به دستگاه GPS خود را. جدید مناظر, مقصد سفرهای جاده ای در انتظار; با امنیت و اعتماد به نفس را هرگز از دست داده دوباره.

یک سیستم GPS برای موتور سیکلت خود را نیز می تواند کمک به سفر خود را به عنوان راحت و بدون استرس به عنوان امکان پذیر است. اگر شما علاقه داشتن به یک استراحت و یا شما در حال اجرا از بنزین GPS خود را می تواند کمک کند. از همه مهمتر GPS خود را واحد می تواند راهنمای شما را به ایمنی هنگامی که شما از دست داده و یا به طور تصادفی به اشتباه تبدیل. با صدای هدایت جهت و نرم افزار پر از نقاط مورد علاقه (POI) مانند پمپ بنزین ها, رستوران ها, ایستگاه های خدمات و هتل ها; GPS خود را می تواند به شما تضمین یک سفر بدون وقفه لذت بردن.

صدا مانند نگاه? به خوبی با سیستم های GPS تبدیل شدن به جریان اصلی و ویژگی های جدید و مدل های بی وقفه هدف قرار دادن قفسه می توان آن را یک کار سخت رمزگشایی دستگاه GPS که به بهترین وجه مناسب نیازهای شما.

به شما کمک کند آن را به ارزش توجه به نکات زیر قبل از اینکه شما بروید و خرید خود را برای اولین بار GPS برای موتور سیکلت خود را.

چه نوع از GPS نیاز شما برای موتور سیکلت خود را?

در حال دریافت آن قابلیت های مناسب برای نیازهای خود را?

آیا عمر باتری از GPS خود را متناسب با نیازهای خود را?

چگونه مقاوم است GPS خود را به لرزش و سخت افزار?

آیا شما می خواهید 2-راه-برقراری ارتباط?

چه آسان است GPS خود را برای به روز رسانی ؟

چه آسان است GPS خود را برای به روز رسانی ؟

چه قیمتی مناسب است ؟

چه نوع از GPS نیاز شما برای موتور سیکلت خود را?

وجود دارد 3 انواع GPS واحد برای موتورسیکلت; قابل حمل, هوای آزاد, واحد, واحد GPS به طور خاص طراحی شده برای موتور سیکلت خود را/ روروک مخصوص بچه ها و GPS و PDA ارقام.

اگر شما نیز لذت بردن از فعالیت در فضای باز مانند دوچرخه سواری در کوهستان, درهم و برهم و یا حتی کمپینگ; یک GPS قابل حمل است که می توان در هر نقطه با شما ایده آل خواهد بود. و همچنین مرور خود را خارج از جاده حرفه کاره Sat Nav را مانند Garmin تلاش 2 عمل در هر وسیله نقلیه. و همچنین موتورسواری شما می توانید آن را در ماشین خود را در قایق خود را و یا حتی بر روی یک هواپیما با شما.

دستگاه های GPS به طور انحصاری طراحی شده برای موتور سیکلت می تواند به شما ارائه برخی از ویژگی های قابل توجه. به خصوص طراحی شده با شما موتورسوار در ذهن واحد مانند TomTom سوار باید سخت ضد آب و پوشش صفحه نمایش لمسی و گزینه های برای دستکش و ضد تابش خیره کننده صفحه نمایش. یکی از آخرین امکانات معرفی شده توسط TomTom برای ارتباطات موثر یک سیستم است که انتقال خود صحبت دستورالعمل از طریق ساخته شده است در بلوتوث سیستم صوتی با استفاده از یک هدست است که نشسته است در داخل کلاه خود را.

نوع نهایی از GPS دستگاه است که ممکن است درخواست تجدید نظر به شما این است که هیبرید PDA و GPS. اگر چه این دستگاه طراحی شده است در درجه اول با قابلیت حمل در ذهن بسیاری آمده با جایزه اضافه شده از داشتن یک صفحه نمایش بزرگ. پس مانند hand-held GPS در فضای باز واحد این نوع از GPS خواهد بود ایده آل برای کسانی که لذت بردن از یک طیف وسیعی از فعالیت در فضای باز. با یکپارچه PDA در بالای این GPS/ PDA و دستگاه های مانند Mio A201 برای مثال می تواند مفید برای کار و بازی. با ویژگی هایی مانند Microsoft Outlook, Word, Excel, Powerpoint, شما خواهد بود قادر به گرفتن بر روی کار و در هر زمان ، اگر شما ترجیح می دهند به گوش دادن به موسیقی در حال حرکت بازی بازی ها و یا فروشگاه های عکس های دیجیتال یک دستگاه GPS مثل این یکی است یک انتخاب ایده آل

آیا پذیرش قابلیت های موتور سیکلت خود را GPS را ،

در هنگام انتخاب یک GPS برای موتور سیکلت خود را, آن است که ارزش فکر کردن در مورد چگونه دقیق شما می خواهید خود را به سیگنال های ماهواره ای در تعیین موقعیت خود را.

بسیاری از واحد GPS در دسترس امروز باید دقت حدود 6-8 متر است. با این حال بسیاری از این جدیدتر GPS مدل های طراحی شده با WAAS (Wide Area Augmentation System) قابلیت در نتیجه دقت 3-4 متر 95% از زمان. Garmin Quest 2 برای مثال یک تلنگر تا آنتن خارجی مجهز به 12 کانال WAAS گیرنده GPS; تهیه و موقعیت دقت تا 9 فوت است.

اگر شما لذت بردن از سوار در انبوه جنگل و مناطق شهری شایان ذکر است که دستگاه های GPS ترکیب جدید SiRF Star III تراشه مجموعه واحد به نگاه کردن به. این کارایی بالا و مصرف کم انرژی چیپ برتر حساسیت بالا و شاخ و برگ اطراف. همچنین شایان ذکر است که واحد GPS اکسترنال مجهز به آنتن های بزرگ در حفظ یک سیگنال در اعماق جنگل.

آیا عمر باتری موتور سیکلت خود را GPS خود را با توجه نیاز دارد ؟

با آزادی سوار فقط در مورد هر نقطه با GPS; عمر باتری یک جزء مهم را در نظر بگیرید. اکثر واحدهای GPS با استفاده از 2 و 4 و 6 ‘AA’ باتری آن می تواند تا 6 ساعت است. واحد GPS با استفاده از باتری های قابل شارژ هستند که انتخاب ایده آل اگر شما گاهی اوقات از دست دادن آهنگ از زمان. با سیستم های GPS مانند TomTom سوار, شما می تواند شارژ باتری خود را در حالی که برنامه ریزی بعدی خود را در مسیر و یا به طور مداوم نگه داشتن صدر با قدرت شارژ توسط GPS خود را به طور مستقیم از دوچرخه خود را در باتری است.

چگونه مقاوم است که موتور سیکلت خود را GPS به لرزش و سخت افزار?

با آزادی سوار فقط در مورد در هر نقطه و نه از دست آن تضمین شده است GPS خود را خواهد دریافت مقدار زیادی از استفاده از (و طنین). بنابراین مهم است که به در نظر گرفتن چگونه دوام GPS خود را در تحمل این شرایط.

دستگاه های GPS به طور انحصاری طراحی شده برای موتور سیکلت مانند TomTom سوار شده اند طراحی شده با استفاده از این در ذهن است. نه تنها آب و اثبات آن دشوار بیرونی مورد و ناهموار شوک اثبات کوه طراحی شده است برای جذب هر خارجی اصطکاک است.

اگر چه بسیاری از دستگاه های GPS با یک کوه است باید مطلق است که شما با استفاده از یک ارتعاش جدا شده کوه اگر GPS خود را خواهد شد به طور منظم مورد استفاده در موتور سیکلت خود را. رم کوه با NPI است که به سرعت تبدیل شدن به استاندارد صنعت تولید ضد لرزش توپ و سوکت نصب سیستم اجازه می دهد تا شما را به کوه عملا هر چیزی در هر نقطه با ارتعاش حفاظت و دوام. این امر می تواند علاوه بر ایده آل برای Garmin تلاش 2 GPS اگر شما بودند به خرید این GPS قابل حمل برای بسیاری از استفاده در موتور سیکلت خود را.

آیا شما می خواهید موتور سیکلت خود را GPS به 2-راه ارتباطی?

برخی از جدید ترین سیستم های GPS راه اندازی می شود برای موتور سیکلت گرفته اند 2-راه ارتباطی به یک سطح کاملا جدید.

اگر شما خود را یک GPRS, بلوتوث را فعال کنید تلفن همراه, از آن است که ارزش دانستن است که بسیاری از علامت های مانند TomTom سوار گنجانیده شده اند یک گیرنده بلوتوث در میان بسیاری از ویژگی های. با قابلیت اتصال به گوشی خود را از طریق بلوتوث و دریافت تماس های تلفنی ورودی خود را از طریق GPS و بلوتوث هدست شما نیاز دارید هرگز به خود را دستکش و کلاه برای پاسخ به تلفن خود را دوباره.

شما حتی می تواند استفاده از بلوتوث خود را فعال کنید تلفن همراه اینترنت بی سیم و با مدل های خاصی از GPS دریافت زمان واقعی اطلاعات در مورد شرایط ترافیک.

لذت بردن از سواری در گروه ؟ آن است که ارزش دانستن وجود دارد برخی از های اخیر دست برگزار واحد است که می تواند ارائه دهد ساخته شده است در رادیو است که نه تنها اجازه می دهد تا شما را به برقراری ارتباط با دیگر اعضای گروه خود را اما همچنین نمایش محل همه بر روی صفحه نمایش خود را.

چه آسان است که موتور سیکلت خود را از GPS برای به روز رسانی ؟

با جاده ها به طور مداوم در حال تغییر, توانایی برای به روز رسانی دستگاه خود را به راحتی و در یک هزینه معقول هستند عوامل بسیار مهم به نظر در هنگام انتخاب GPS خود را.

آن مهم است به درک که هر نوع GPS به روز خواهد شد در راه های مختلف و بنابراین شما نیاز به انتخاب کنید که مراحل برای شما بهتر است.

کسانی که متصل به یک PDA مانند Mio A201 برای مثال معمولا به روز شده از طریق یک کامپیوتر اختصاص داده شده در حالی که در خودرو واحد تمایل به به روز رسانی از طریق یک سی دی. این باید خریداری شده از نقشه راه داده تامین کننده.

برخی از فروشندگان نرم افزار راه حل برای تهیه نقشه های است که می توان به GPS خود واحد است. که مهمترین آنها TomTom عمل TomTom به همراه سرویس.

انتخاب: بودجه ملاحظات

در اصل انتخاب شما می تواند منطقی ساده است: خرید گران ترین GPS است که شما می توانید استطاعت است که مناسب نیازهای شما.

این مهم است, با استفاده از اشاره گر بالا برای تصمیم گیری که ویژگی های برای شما مهم هستند. اگر شما می خواهید تا به دقیقه به دقیقه GPS برای موتور سیکلت خود را با ویژگی های زمان واقعی بر روی تقاضا اطلاعات ترافیک دست-تماس رایگان به نوبه خود توسط نوبه خود دستورالعمل های صوتی از طریق هدست بلوتوث هشدار برای سرعت مکان های دوربین به علاوه هزاران نفر از مفید نقاط مورد علاقه GPS sytems مانند TomTom سوار شروع از حدود £550, inc. مالیات بر ارزش افزوده.

اگر شما به دنبال برای بیش از یک اسباب بازی به بازی با و GPS است که به سادگی شما را از A به B و سپس یک دست برگزار شد دستگاه می تواند یک انتخاب بهتر است. با طیف وسیعی از ویژگی های ساده راهنمایی صوتی, قطب نما, حالت, پخش MP3 و اساسا قابلیت حمل دستگاه های GPS مانند Mio 268 و Garmin تلاش 2 هستند ایده آل برای موتور سیکلت و طیف وسیعی از فعالیت در فضای باز. این Mio 268 و دست برگزار واحد GPS با ویژگی های مشابه شروع از حدود £250, inc. مالیات بر ارزش افزوده.

به فهرست انواع تخفیف GPS Sytems برای موتور سیکلت خود را و یا لوازم جانبی و نرم افزار برای موتور سیکلت خود را از سیستم های GPS بازدید http://www.globalpositioningsystems.co.uk.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.