نرت مرتل بیچ هتل

[ad_1]

گل تلفونی ساحل یک شهر زیبا واقع در Horry County South Carolina. شهر گل تلفونی ساحل آن شناخته شده است ظریف 60 مایل زنجیره ای طولانی از آرام سواحل شنی دوبله به عنوان “رشته بزرگ’.

زادگاه کارولینای جنوبی وزارت امور خارجه رقص, shag و خانه به Vanna سفید, north myrtle beach تنها چند ساعت رانندگی از جمله تاریخی روز سفر به عنوان مقصد چارلستون و ویلمینگتون, NC.

شهر شکسته است به پنج سواحل نام Cherry Grove, Tilghman اقیانوس درایو, Cresent ساحل و باد می وزد تپه از شمال به جنوب.

زیبا گل تلفونی ساحل یک مقصد توریستی عمده ای در امتداد اقیانوس اطلس جنوبی حاشیه ایالات متحده به طور گسترده ای شناخته شده برای آن سواحل گسترده انتخاب زیادی از به چالش کشیدن گل تلفونی ساحل گلف, لینک, عالی, رستوران غذاهای دریایی مرتل بیچ هتل گل تلفونی ساحل خانه های تعطیلات و خروجی-سبک خرید فعالیت است. شهرستان جذب بیش از 14 میلیون بازدید کننده در سال است.

نفیس north myrtle beach hotels, شمال گل تلفونی ساحل خانه های تعطیلات و نرت مرتل بیچ آپارتمانهای به طور گسترده ای شناخته شده برای خود را فریبنده منظره تنظیم.

بدون شک نرت مرتل بیچ یک مقصد توریستی, اما آن است که همیشه عاقلانه به نقشه از مکان ها و هتل ها, تعطیلات, خانه, آپارتمانهای, اجاره برای تعطیلات در پیشبرد قبل از مراجعه به آنها. مناسب برنامه ریزی و دانش می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از پول.

سلام بچه ها! بدون نیاز به با چنگک جمع کردن مغز خود را. فقط دوست را با cheapnorthmyrtlebeachhotels.info. آن را تا به هر راه حل سردرد مربوط به اقامت در شمال martyl ساحل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.