نها ترانگ یک تور به ویتنام آینده

[ad_1]

نها ترنگ یک شهر ساحلی استان Khanh Hoa در ویتنام است. آن را دارای سواحل شنی سفید است که تبدیل به یکی از محبوب ترین متوقف می شود برای گردشگران که عبور این کشور از شمال به جنوب. با توجه به یک باور رایج آن نام می آید از کلمه چم yakram که به معنای واقعی کلمه به معنی “بامبو رودخانه”.

درایو در امتداد سواحل اقیانوس آرام به نها ترنگ ارائه می دهد نمایش های دیدنی و جذاب از سواحل صخره و صخره و کوه است که شیرجه رفتن به دریا. در امتداد تفرجگاه همچنین شما می خواهد پیدا کردن مدرن بارها و رستوران ها و همچنین لوکس و ارزان و هتل ها.

این سایت نشان دهنده قریب به اتفاق رشد اقتصادی ویتنام در طول سال های اخیر است. آن خلیج در نظر گرفته شده است یکی از زیبا ترین در جنوب شرقی آسیا. با آبی فیروزه ای آب شنا و غواصی, نخست, فعالیت, اما فقط lazing در ساحل می تواند یک تجربه جذاب برای شما, ویتنام تعطیلات.

نها ترنگ ترکیبی از جذابیت چشم انداز روستایی با سواحل آن نیز ایده آل برای گشت و گذار. آن محل ایده آل برای استراحت و آرامش و نیز ارائه می دهد فرصت برای راه رفتن و پیاده روی. لطفا به کسانی که به دنبال جاذبه های طبیعی نها ترانگ دارای سکنه جنگل های گرمسیری سواحل و کوه coves که مقصد عالی برای قایق گشت.

یکی از گزینه های محبوب ترین در میان بازدید کنندگان برای اجاره یک قایق برای بازدید از برخی از جزایر اطراف نها ترانگ. شما می توانید با بازدید از یک موزه دریایی و غواصی به دریا باز در نزدیکی جزیره محترم مون که در آن آب به طور کامل روشن است. در اطراف آن شما می توانید ببینید چم پو نگر برج های ساخته شده بین هفتم و دوازدهم و قرن ها در یک محل که قبلا مورد استفاده برای عبادت هندو.

از شرق به ایستگاه راه آهن می ایستد بزرگ نها تاهو نها ترنگ (Nha Trang کلیسای جامع) گوتیک سبک ساخت خانه به اسقف کاتولیک این شهر است. یک مجسمه بودا با 19 متر ارتفاع مشرف یک نمایش پر زرق و برق از آن صندلی در بالای تپه که بالا می رود پشت بلند پسر بتکده.

نها ترنگ امروز ظهور به عنوان مهم بندر ماهیگیری. بنابراین شما همیشه می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از ماهی یک با کیفیت عالی. بهترین رستوران واقع در مرکز شهر. در میان جذاب ترین گزینه ها برای تعطیلات خود را به ویتنام یک رستوران وجود دارد که تنها با قایق قابل دسترسی.

به منو را انتخاب کنید, شما باید قبلا در غذاهای دریایی مزرعه در دریا. پس از آن شما خود را انتخاب کنید خرچنگ یا هر ماهی دیگر شما می خواهید. این یک تجربه آشپزی من مطمئن هستم که شما می خواهید به زندگی می کنند و بیش از دوباره. یکی از معروف ترین غذاهای نها ترنگ و از غذاهای ویتنامی به طور کلی در این لانه پرنده سوپ.

اژدها میوه های عجیب و غریب (thanh بلند) رشد می کند تنها در این منطقه از نها ترانگ. اندازه و شکل شبیه به آناناس اما طعم آن شبیه به یک کیوی. اگر شما به دنبال شب زنده داری در نها ترانگ وجود دارد کافه ها و رستوران ها در حال انتظار برای شما و بسیاری از امکانات برای خرید ارزان ، نها ترنگ یک مقصد توریستی است که می تواند بازدید در طول سال. آب و هوای گرمسیری داغ است, با به طور متوسط ماهانه درجه حرارت از 30 درجه سانتیگراد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.