نکات سفر: بهترین هتل های پنج ستاره در برلین آلمان

[ad_1]

با گسترده ای از گنجینه های فرهنگی و ترس الهام بخش معماری موزه ها از همه نوع, نشانه های تاریخی و دیگر صفحه نمایش از میراث آلمانی, برلین مقصد باید در آلمان است. برلین پایتخت کشور و در بسیاری از جهات به نظر می رسد سازمان ملل’ سرمایه فرهنگی با توجه به تاریخ غنی و سرگرمی های مدرن از مغازه ها به تئاتر به چشمه های معدنی. این امر می تواند غیر ممکن را در همه است که برلین در یک روز پس از ماندن در شب است. خوشبختانه برلین هیچ کمبود هتل های خوب که ارائه حداکثر خدمات آلمان و راحتی.

ماندالا هتل: این هتل بوتیک است که در تجربه خود را با یک طراحی مدرن است که کاربردی و شیک. با وجود مجلل ملاقات ماندالا موفق به راحت, استقبال از فضای میان ظرافت. ماندالا نیز قرار می دهد بهترین از آلمان در نوک انگشتان خود را با امتیاز بسیار Facil رستوران در سایت و طبقه 11th, ماندالا, آبگرم در نظر گرفته می شود در میان بهترین در جهان است.

Brandenburger هف: با وجود اینکه نسبتا جدید Brandenburger هف کلاسیک, آلمانی, احساس, آن را به عنوان تزئین شده با هنر زیبا و اصیل محلی دکور. اتاق در Brandenburger هف همچنین قابلیت بالکن و همه از آخرین امکانات – فای مینی, خشکشویی, خدمات, غیره. – بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی که شما در گذشته گیر کرده. این نیز یکی از cozier مقصد فقط با 82 اتاق متشکل از دو برابر و سوئیت.

هتل د رم: در کمتر از پنج سال از وجود هتل د رم ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از بهترین در برلین, اگر نه همه از آلمان است. این هتل پنج ستاره متولد شد از یک قرن 19 بانک buildling و امکانات بالا و سقف اتاق های زیرزمینی, استخر, اسپا و رستوران و مرکز تناسب اندام, همه در قلب برلین. هتل د رم است که هیچ اگر نه لوکس و ارائه می دهد نمایش های دیدنی و جذاب از پشت بام تراس.

نایب السلطنه: یکی از عمده حمایت برای نایب السلطنه است که این انتخاب از مشاهیر و با توجه به این اتاق های لوکس و خیره کننده دکور که هیچ جای تعجب است. نایب السلطنه می ایستد حتی بالاتر از دیگر هتل های پنج ستاره با کلاسیک قدیمی جهان ظرافت مدرن ترین امکانات رفاهی و حرفه ای و مؤدبانه برخوردار هستید. اتاق های ناهار خوری خوب و محل دلخواهی را نایب السلطنه تقریبا غیر ممکن است به ترک.

Schlosshotel im Grunewald: تاریخچه و ظرافت متحد در مد بزرگ در Schlosshotel im Grunewald یک قرن 19 ساختار است که اغلب به میزبانی قیصر Willhelm دوم. مخمل خواب دار, اتاق, دکور زیبا و مدرن با امکانات فراوان به عنوان کارکنان از بین بردن شما را با خدمات بی نظیر خود را در اتاق در آبگرم و یا در هر نقطه بین. Schlosshotel im Grunewald تنها شامل 54 اتاق از جمله دونفره و سوئیت بنابراین شما می توانید لذت بردن از لوکس در راحت uncrowded جو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.