هتل ارزان در بوستون بررسی اجمالی: راهنمایی در انتخاب یک هتل در نزدیکی Fenway پارک و میدان هاروارد

[ad_1]

بوستون امریکا یکی از قدیمی ترین شهرستانها و ارائه ترکیب کاملی از سایت های تاریخی و معماری مدرن و سرگرمی. برخی از افراد حتی آن را “امریکا بزرگترین پیاده روی شهر” به گردشگران در مورد قدم زدن در خیابان ها و مناطق تاریخی. بدون توجه به جایی که شما می خواهید به ماندن وجود دارد مقدار زیادی از هتل های ارزان در بوستون به از را انتخاب کنید.

اکثر مردم می رسند توسط فرود در کل ادوارد لارنس لوگان (BOS) در فرودگاه بین المللی. شما هم می توانید با کرایه یک خودرو را برای رسیدن به هتل خود را و یا MBTA مترو قطار. وجود دارد مناسب حمل و نقل عمومی در تمام محله های شهر. بسته های تعطیلات در دسترس هستند اگر شما می خواهید به ترکیب بلیط هواپیما به بوستون بین المللی و اقامت در یک هتل خوب. شما همیشه می توانید خرید بلیط هواپیما به صورت جداگانه اگر شما می خواهید. فقط انجام محاسبات ریاضی به شکل کدام گزینه ارزانتر خواهد بود.

بسیاری از گردشگران برای اقامت در مرکز شهر بوستون منطقه برای دسترسی آسان به باید ببینید آکواریوم Faneuil سالن بازار شهر Orpheum تئاتر ، وجود بیش از 200 هتل ها و مهمانسراها و دیگر محل اقامت را انتخاب کنید در منطقه مرکز شهر. چند گزینه های مقرون به صرفه شامل بوستون پارک پلازا هتل ریور بوستون مشترک Harborside مسافرخانه Charlesmark هتل و هتل 140.

شاید بزرگترین چیزی که برای جلب مردم به این شهرستان است Fenway پارک. اگر شما می خواهید برای پیوستن به در هیجان Red Sox بازی شما می توانید از هتل های ارزان در بوستون. وسبک واقع شده است فقط 116 متری از Fenway پارک و آن را نسبتا مقرون به صرفه است. دیگر هتل ها بودجه در داخل یک مایل هستند Copley, خانه, هتل میدتاون و بوستون پارک پلازا.

هتل ارزان در بوستون در نزدیکی میدان هاروارد و فرودگاه

اگر شما در حال بازدید از دانشگاه هاروارد منطقه وجود دارد برخی از هتل های خوب در نزدیکی دانشگاه هاروارد مربع است. آنها لزوما ارزان ترین, اما شما هنوز هم ممکن است قادر به گرفتن یک معامله خوب با سفر کوپن. استودیو Allston هتل Le Meridien کمبریج (MIT), Freepoint, Kimpton مارلو و پورتر مربع چند را در نظر بگیرید.

تنها ماندن در بوستون برای یک شب به دلیل توقف پرواز ؟ وجود دارد برخی از مسکن ارزان قیمت به لوگان بین المللی مانند Harborside مسافرخانه هیلتون و Hyatt Regency لنگرگاه بوستون.

اگر شما لازم نیست که هر گونه خاص و برجسته و یا محله در ذهن فقط یک نقشه از شهرستان. چه منافع شما ؟ آنچه هتل ها را آسان خواهد بود برای رسیدن به از فرودگاه و ایستگاه اتوبوس و یا ایستگاه قطار? که در مغازه ها شما می خواهم برای چک کردن ؟ که رستوران درخواست تجدید نظر به شما ؟ نگه داشتن این پرسش در ذهن زمانی که جستجو برای هتل ارزان در بوستون. قطعا وجود خواهد داشت مسکن مقرون به صرفه است که با توجه به تنظیمات خود را.

سفر دریافت کوپن آنلاین در سایت برای مقایسه نرخ هتل ها و رزرو تعطیلات. شما می توانید با استفاده از کدهای تبلیغی برای کمک به شما در صرفه جویی حتی بیشتر در هتل ارزان در بوستون. در حالی که شما در آن هستید, شما ممکن است بخواهید برای رزرو بلیط هواپیما اجاره اتومبیل ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.