هتل های لوکس در آلمان – صفحه 5 از هتل ها توصیه می شود

[ad_1]

آلمان دارای یک ترکیب منحصر به فرد از نشانه های تاریخی با شکوه پیر شهرهای مناظر شگفت انگیز و, مرسوم, مد روز, مدرن, زندگی شهرستان. متعددی وجود دارد که هتل های لوکس در آلمان که اکثر آنها در محور توریستی محبوب شهرستانها مانند برلین و هامبورگ و دیگران.

Grandhotel Schloss Bensberg

درست به آن نام Grandhotel Schloss Bensberg است که قطعا با شکوه, بزرگ, ساختمان, واقع در ساحل زیبا و آرام بالای تپه در Bensberg کلن. این هتل لوکس می سازد گریز از شهر شلوغ زندگی با pampering خدمات مانند آن کلاس اول زیبایی و آبگرم آن 3 میچلین ستاره رستوران Vendome و بسیاری دیگر.

هتل 120 اتاق و سوئیت های بسیار شیک و زیبایی مبله با امکانات مدرن برای بهترین راحتی. با امکانات بیشتر زندگی خوبی مواجه نگردند مرکز کسب و کار, هتل همچنین می توانید به جای کسب و کار خوش آمدید.

Excelsior Hotel ارنست

حال همانند نقطه عطفی در کلن, the Excelsior Hotel ارنست ایستاده بود در قلب مرکز شهر از سال 1863 میزبانی بسیاری از مهمانان VIP. این هتل لوکس در سطح جهانی دارای شکوه سنتی داخلی و مبلمان عتیقه و آثار هنری.

هر یک از 142 اتاق ها و سوئیت ها, tastefully تزئین شده, مجهز به کلاس اول امکانات رفاهی لوکس. این هتل دارای برخی از رستوران های مشهور کلاسیک Piano Bar, تناسب اندام توپی و طراوت درمان های آبگرم در میان بسیاری از امکانات بیشتر.

Gastwerk Hote

این Gastwerk هتل در هامبورگ است استقرار چشمگیر معماری و داخلی. هتل لوکس است, واقع فقط چند دقیقه به دور از شهر هامبورگ و Ottensen با آرایه ای از نقاط ناهارخوری, بارها, خرید, سرگرمی و مقصد.

این 141 اتاق و سوئیت فوق العاده جادار و راحت و به زیبایی تزئین و مبله مجهز به امکانات مدرن. این هتل همچنین دارای درجه یک جلسه و کنفرانس اتاق بسیار تحسین رستوران لوکس آبگرم و دیگر امکانات و خدمات است.

ویلا کندی

ویلا کندی قابل ملاحظه ای درجه یک هتل لوکس به راحتی واقع در مرکز مالی از فرانکفورت. این بالا پایان کسب و کار هتل را اشغال مرمت ساختمان تاریخی است و به راحتی در دسترس برای بسیاری از موزه ها و رستوران ها و کافه ها.

163 اتاق و سوئیت بسیار مجلل مبله طراحی معاصر. هر اتاق مجهز است کلاس اول امکانات رفاهی. مستقر در هتل رستوران زیبا ذوق را راحت JFK Bar & Lounge, آبگرم و مرکز تناسب اندام, کسب و کار و امکانات جلسه و بیشتر.

Sofitel هامبورگ تغییر دیوار

مجموعه ای در قلب شهر هامبورگ است و کلاس اول Sofitel هامبورگ تغییر دیوار هتل به راحتی قابل دسترس توسط حمل و نقل عمومی. این هتل لوکس دارای یک بسیار مدرن طراحی هندسی و فوق العاده زیبا از رودخانه آلستر.

هر یک از 241 اتاق و سوئیت tastefully مبله و impeccably لوکس با درجه بالا امکانات رفاهی. این هتل مجهز کسب و کار, مرکز آبگرم با سونا و اتاق بخار و استخر سرپوشیده, در یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی و ظریف رستوران ناهار خوری خوب در میان بسیاری از امکانات دیگر.

آلمان متعدد هتل لوکس, شدید راحتی و مهمان نواز سرویس های پراکنده در اطراف کشور است. بسیاری از هتل ها اشاره کرد در اینجا مجهز هستند و انتظار می رود به روز امکانات و تسهیلات مناسب برای هر دو کسب و کار و لذت مهمانان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.