همه شما می توانید خوردن غذا در هراره – بهترین رستوران

[ad_1]

زیمبابوه شناخته شده است به عنوان یکی از زیباترین کشورهای آفریقایی و هراره است و بدون شک این کشور قلب تپنده. بزرگوار شهر هراره حق دارد این برجسته عنوان برای آن است که یک شهر باید داشته باشد.

پس از رزرو پروازهای ارزان به هراره بسیاری از بازدید کنندگان به سمت چپ کاملا مسخ شده به عنوان به زودی به عنوان آنها متوجه زیبایی های طبیعی تعبیه شده درون مرزهای خود است. اضافه کردن حتی بیشتر از عطر و طعم به شهر شگفتی آن است comfortingly تشکیل شده محیط زیست است. اگر چه هراره تا شلوغ پرنیان در مورد شیوه زندگی خود بر خلاف درک از کندی و خستگی که برخی از شما ممکن است در مورد آفریقا به طور کلی شما نمی خواهد پیدا کردن تنگ خیابان ها و نفخ شکم راههای به عنوان یک دید مشترک در هراره. بیشتر از پیش برنامه ریزی شده شهر هراره به برخی از ثروتمندترین مردان در زیمباوه و از این رو دارای فراوانی شیک رستوران, زرق و برق چراغ های پنج ستاره مسافرخانه و gorgeously تغذیه پارک ها و باغ ها.

وقتی که می آید به محلی آفریقایی و زیمبابوه غذاهای هراره رستوران شناخته شده به عنوان انتخاب اخرین. نه تنها بازدید کنندگان پیدا کردن یک دکور زیبا تکمیل شده توسط یک کشنده جو اما مواد غذایی خدمت کرده است در بسیاری از مکان ساده است،. اجازه دهید یک نگاه کوتاه در برخی از رستوران ها در هراره.

فصل رستوران:

احتمالا بهترین رستوران در هراره ارائه می دهد که ترکیب نفیس از کارآمد خدمات مواد غذایی خوشمزه و مناسب محیط زیست برای شام خوردن در فصول رستوران است که باید ببینید. مهمانان باید این گزینه را انتخاب کنید یا ظریف داخل سالن ناهار خوری و یا گرفتن یک صندلی در طراوت محیط باغ رستوران. وجود دو بخش به رستوران که ارائه گسترده انواع در خود حوزه; بامبو مسافرخانه ارائه می دهد برخی از بهترین چینی خوراک. تخصص آن عبارتند از: ترش و شیرین, گوشت خوک, رشته فرنگی و برنج و ویژه رول بهار.

اگر غذاهای چینی نیستند چیزی که شما از تغییر به غنی فصول منو ارائه می دهد که دلپذیر معاملات از استیک آبدار ترد برگر دنده های مختلف مرغ و گوشت گاو, ظروف و طیف وسیعی از سبک متفاوت, سالاد. فصل فراهم می کند بهترین محیط برای لذت بردن از یک واقعی, آب دهان درمان است.

La Fontaine:

اگر آن را یک مناسبت خاص است که شما دنبال آن هستید به جشن در هراره شما نمی نیاز به جستجو در اطراف شهر برای یک محل مناسب. La Fontaine کوره اتاق است که فقط در جای مناسب. ساکن در یکی از هراره محبوب ترین 5 ستاره هتل Meikles Hotel La Fontaine می دهد ظریف ترکیبی از پیچیدگی های لوکس و ناهار خوری خوب است. رستوران ارائه می دهد انواع مختلفی از یک جداجدا سفارش داده شده و به عنوان خوراک تخصص آن.

فیوژن کافه:

اساسا بسیار محبوب نوار و باشگاه رقص در هراره, Fusion, کافه ارائه می دهد یکی از بهترین سوشی در شهر است. بیشتر کافه ارائه می دهد لذت ناهار معاملات در یک بالکن زیبا در مسابقه روز. همراه با موسیقی دلربا و نهار زمان در همجوشی کافه است که در واقع ارزش از دست رفته است.

ویکتوریا بیست و دو:

احیای سنتی احساس از هراره در این ساختمان تاریخی که پس از خدمت به عنوان یک خانه استعماری در دوران. ویکتوریا بیست و دو در حال حاضر در نظر گرفته شده به عنوان یک استاندارد بالا رستوران در حال حاضر با یک کاملا یک فضای رسمی و پیچیده ناهار خوری. علاوه بر این مواد غذایی خدمت کرده است در اینجا شگفت انگیز است.

جدا از بالا دست برداشت رستوران ها نیز سعی کنید از Arnaldo را, رستوران, Bannies رستوران و کافی شاپ و چند بیشتر در هر زمان که شما یک شانس برای رزرو پروازهای ارزان به هراره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.