همه چیز در مورد Bwindi غیر قابل نفوذ پارک ملی – خانه کوه گوریل

[ad_1]

Bwindi غیر قابل نفوذ پارک ملی نهفته است در جنوب غربی اوگاندا در لبه دره ریفت. آن غبار پوشیده شده عضوي هستند پوشانده توسط یکی از اوگاندا قدیمی ترین و بیولوژیکی متنوع جنگلهای انبوه است که قدمت آن بیش از 25 ، 000 سال و شامل تقریبا 400 گونه از گیاهان. معروف تر این “غیر قابل نفوذ جنگل” نیز محافظت می کند حدود 320 کوه گوریل – تقریبا نیمی از جمعیت جهان از جمله چندین عادت گروه که می توان ردیابی.

این بیولوژیکی متنوع منطقه نیز فراهم می کند سرپناه to120mammals از جمله چندین گونه پستاندار مانند baboons و شامپانزه ها و همچنین فیل و بزکوهی. وجود دارد حدود 350 گونه از پرندگان میزبانی در این جنگل از جمله 23 کافتی آلبرتا فلور.

شما می توانید رسیدن به Bwindi از پارک ملی ملکه الیزابت به شمال (2-3 ساعت) از Kabale به جنوب (1-2 دقیقه) و یا از کامپالا از طریق Mbarara (6-8 ساعت). جاده ها ملاقات در Butogota, 17km از Buhoma دروازه ورودی. یک 4WD خودرو لازم است در طول فصل بارانی. مسافران می توانند پرواز از فرودگاه بینالمللی انتبه یا کامپالا (Kajjansi فرودگاه) به مدرن آسفالته فرودگاه در Kisoro. هواپیما همچنین می تواند اجاره به چمن Kayonza یا ساوانا airstrips. Bwindi خوبی توسط سه فرودگاه در Kayonza و Kihiihi برای شمال بخش و Nyakabande در Kisoro برای کسانی که رفتن به گوریل و در بخش جنوبی (Nkuringo, Nshongi و Mishaya).

Bwindi مختلف trailheads می توان با وسیله نقلیه. با این حال هیچ جاده در داخل پارک خود را که به کاوش در پا. Bwindi است که به درستی به نام ‘غیر قابل نفوذ جنگل’; مسیرهای عبور از پوشش گیاهی متراکم و می تواند شیب دار. استفاده از قدم زدن میله های ارائه شده در شروع پیاده روی.

خوب راه رفتن در چکمه اگر تلاش هر گونه افزایش یا صعود, مرطوب, آب و هوا لباس گرم و لایه های شب – آن را سرد و مرطوب در این ارتفاع است. خورشید هنوز شدید در طول روز حتی زمانی که پوشیده از ابر – بنابراین مطمئن شوید که هنوز هم به پوشیدن کرم های ضد آفتاب و کلاه آفتاب. شما همچنین ممکن است بخواهید به همراه کیف ضد آب برای محافظت از دوربین های دیجیتال و سایر تجهیزات در هنگام پیاده روی.

این پارک دارای زمینه های مختلفی از منافع کدام یک می تواند به کاوش در یک دیدار.

Buhoma واقع شده است در شمال غرب پارک و چهره تاریک, تپه, جنگل, Bwindi. سه گروه گوریل می توان ردیابی از اینجا و آنجا نیز در جامعه اجرا کرد پیاده روی برای کاوش در فرهنگ و شیوه زندگی محلی Bakiga و Batwa قبایل. تماشای پرنده است همچنین عمده فعالیت های با فرصت های بزرگ برای دیدن مختلف کافتی آلبرتا فلور جمله کوتاه دم سسک. فعالیت های دیگر عبارتند از: دوچرخه سواری در کوهستان و طبیعت پیاده روی به آبشار و بخش هایی از جنگل. وجود دارد امکانات رفاهی متناسب با تمامی بودجه ها و بسیاری از صنایع دستی محلی اصطبل.

Nkuringo در لبه جنوبی پارک شد Bwindi دوم پیگیری گوریل trailhead در سال 2004. ردیابی Nkuringo گروه شدید, برای خود خانه جنگل نهفته است کامل 600m زیر ابتدای مسیر در Ntungamo روستا در Nteko ریج. پیاده روی در امتداد خط الراس بالا جاده با ارائه نمایش فوق العاده از شمال به سمت تپه های جنگلی از Bwindi و جنوب به آتشفشان ویرونگا. نیز وجود دارد فرصت برای کشف Bakiga فرهنگ از طریق ایجاد کرد پیاده روی جنب و جوش رقص اجرای برنامه های فرهنگی و کارگاه های آموزشی برگزار شده توسط گروه های جامعه.

Shongi trailhead در جنوب شرقی پارک باز برای گوریل گردشگری در سال 2009. سه گروه (Shongi, Mishaya و Kahungye) می توان ردیابی از این نقطه است. دنباله دار فرود به اعماق جنگل به طور مستقیم به جنوب پارک. این منطقه نیز ارائه می دهد ایجاد کرد پیاده تماشای پرنده و آبشار دیدنی و جذاب.

در سمت شرقی, نشسته در بالای تپه در 2,345 فتح کرد گرفته شد m Ruhija خانه به Bitukura, Oruzoojo و Kyaguriro گروه گوریل. این اوگاندا بالاترین ردیابی دنباله و یکی از تنها دو منطقه (دیگر Nshongi) که در آن فیل اقامت.

شش ساعت بامبو دنباله منجر به Rwamunyoni اوج; در 2,607 متر است و بلندترین نقطه در پارک و قابل توجه برای خوب کوهپیمایی. همچنین از علاقه به birders است سه ساعته دنباله نزولی به Mubwindi باتلاق همراه است که می تواند پیدا کردن یکی بومی و محلی آفریقایی سبز Broadbill. Nyundo جامعه یک درایو کوتاه از شمال از Buhoma نشسته در جمهوری دموکراتیک کنگو مرز و ارائه می دهد فوق العاده افزایش هدایت در امتداد قله تپه ها و رودخانه ها به کشف آبشارهای با شکوه انداز و شیوه زندگی سنتی و فولکلور از Kigezi مردم است.

شهرهای مجاور از Buhoma و Nkuringo هر دو آرایه ای موثر از لوکس لژ روستایی bandas و کمپ ها و همچنین رستوران ها و صنعت اصطبل و هدایت خدمات. کشف محلی Bakiga و Batwa کوتوله فرهنگ از طریق اجرای کارگاه های آموزشی و ایجاد راه می رود.

Bwindi سرد است در صبح و در شب با درجه حرارت متوسط اعم از 7°C – 20 درجه سانتیگراد سردترین دوره در Bwindi است در ماه ژوئن و ژوئیه در حالی که فصول مرطوب هستند, مارس تا مه و سپتامبر تا نوامبر با مجموع بارندگی سالانه به 2390mm. باران در ماه مارس-آوریل کوتاه است. آنها سنگین تر در سپتامبر و نوامبر اما فقط می تواند ساعت های طولانی از نرم نم نم باران.

در سفر بعدی خود به اوگاندا آمده به Bwindi غیر قابل نفوذ پارک ملی برای نهایی گوریل تجربه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.