“هویت دزد’ فیلم با بازی Jason Bateman, فیلم برداری در گرجستان

[ad_1]

“هویت دزد” با بازی Jason Bateman و ملیسا مک کارتی می پیوندد لیست بلند بالا از فیلم های فیلم برداری در گرجستان است. این فیلم در مورد یک مرد شنی که فریب یک زن به نام دیانا است که با تجربه در سرقت هویت. هنگامی که سندی پیدا می کند هویت خود را به سرقت رفته شده است او تصمیم می گیرد برای پیگیری دیانا پایین خود و او را به دنور که در آن او می تواند تحت پیگرد قانونی قرار.

فیلمبرداری می گیرد در چند گرجستان شهرستانهای استان از جمله Telfair شهرستان که به تازگی به دست آورده افتخار به نام یک دوربین آماده جامعه توسط گرجستان, فیلم, موسیقی و سرگرمی های دیجیتال ، Telfair شهرستان است که در میان بیش از 130 دیگر گرجستان جوامع است که در حال حاضر نگه داشتن این عنوان است. این Ocmulgee رودخانه پل واقع در Telfair و جف دیویس شهرستانهای مورد استفاده قرار گرفت برای فیلمبرداری همراه با بزرگراه 19 در نزدیکی Wheeler County است. Telfair شهرستان به دست آورده دوربین آماده تمایز مدت کوتاهی قبل از فیلمبرداری “سرقت هویت.” بودن دوربین آماده است خوب برای جامعه محلی و همچنین شرکت های تولید را انتخاب کنید که به فیلم در آن منطقه است. منابع محلی و محل اطلاعات بیشتر به راحتی در دسترس برای محصولات شرکت ها و جامعه محلی مزایای هنگامی که کسب و کار به ارمغان آورده است به این منطقه در طول فیلمبرداری.

کنیرز که واقع شده است در حدود 30 مایل از آتلانتا نیز استفاده می شد برای فیلمبرداری “هویت دزد.” منطقه مرکز شهر بود و تبدیل به یک مجموعه فیلم و بسیاری از مردم لذت می برد رعایت و عمل است. فقط چند مایل دور در گرجستان بین المللی اسب در پارک Rockdale بیشتر فیلمبرداری صورت گرفت. Rockdale شده است محبوب فیلمبرداری محل با صحنه هایی از “مشکل با منحنی” “American Reunion” و “Teen Wolf” همچنین فیلم برداری وجود دارد.

گرجستان تراس بود که این محل برای برتر جشن به صورت “بر باد رفته” در سال 1930 باعث می شود ظاهر در “سرقت هویت” را به عنوان به خوبی. زیبا گرجی تراس هتل ساخته شده بود بیش از 100 سال پیش و به عنوان یک محل برای بسیاری از رویدادهای مهم. یکی از ستاره های “دزد هویت” جیسون بیتمن قبلا به این محل برای فیلمبرداری فیلم “تغییر” و بازگشت برای فیلمبرداری از “هویت دزد.”

آتلانتا در محل دنور در این فیلم است. در علاوه بر این به محل در حال حاضر ذکر شده, 191 Peachtree ساختمان ردیف ستون رستوران و محیط بازار را از حضور در این فیلم است.

صنعت فیلم در گرجستان پر رونق است و این است که با داشتن یک مثبت و تاثیر مهم در گرجستان اقتصاد است. با تعدادی از برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی در حال فیلم برداری در گرجستان در حال رشد و فیلمبرداری از مشخصات بالا مانند فیلم “بازی های گرسنگی: ابتلا به آتش” در گرجستان, به نظر می رسد صنعت فیلم در اینجا تنها ادامه خواهد داد به رشد و موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.