والت دیزنی جهان و اورلاندو فلوریدا جاذبه های بالا برای تعطیلات خانواده خود را

[ad_1]

ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از ما دیزنی منحصر به فرد بالا والت دیزنی جهان و جاذبه های اورلاندو. این جاذبه های همیشه کلاسیک و در اینجا یک پیش نمایش بعدی خود را دیزنی تعطیلات.

والت دیزنی سحر و جادو پادشاهی بزرگ تندر کوه:

این کلاسیک قدیمی ذخیره نیست بیش از حد ترسناک; آن را فقط یک واقعا خوب و پر از دست انداز swervy هیجان. مجموعه در طلا راش روز را به این موضوع خطر ناک غلتک coaster یک اجرای دور قطار. این یک سواری پر از دست انداز با چند قطره های خوب و لحظات زمانی که شما احساس می کنید مانند شما در حال رفتن به پرواز درست کردن آهنگ, اما وجود دارد هیچ وارونه و حداقل شما می توانید ببینید که در آن شما در حال رفتن. هر کس نیاز دارد به سوار شدن به این حداقل یک بار.

والت دیزنی سحر و جادو پادشاهی فضای کوه:

سوزن مانند اسپارس و gleaming سفید بتن مخروطی از این جاذبه ها تقریبا به اندازه یک پادشاهی سحر و جادو نقطه عطفی به عنوان سیندرلا قلعه. قوی 180 پا بالا ساختار شده است به نام “فلوریدا سوم-بلندترین کوه.” اگرچه هیچ حلقه-حلقه گرانشی صدای تیز و تند-موی چتری یا با سرعت بالا منحنی لرزش در حال عمیقا ارائه شده توسط دیزنی استادانه مغز شستشو به عنوان شما را در یک سفر به اعماق فضا در تاریکی.

دیزنی این یک دنیای کوچک در پادشاهی سحر و جادو:

بازدید از والت دیزنی جهان و نه توقف برای ادای احترام به ترمینال cuteness چرا این ایده عملا سازمان ملل-آمریکایی است. جاذبه است که در اصل یک قایق سوار را از طریق چند آب نبات رنگ زمین هر یک به نمایندگی از یک قاره و هر کهنه با موسیقی moppets همه دیوانه وار آواز. اما به نوعی در زمانی که شما رسیدن به پایان از سوار شدن شما پوزخند و wagging هم در آیه theme song indelibly تحت تاثیر قرار در مغز شما. حالا همه با هم: “این یک دنیای خنده, دنیایی از اشک. این یک امید جهان و جهان از ترس.”

والت دیزنی Epcot آمریکا ماجراجویی:

در یک نسخه دیزنی از فیلادلفیا آزادی سالن Imagineers ثابت کند که در نوع خود از فانتزی می توانید ضرب و شتم واقعیت دست پایین. این 110,000 آجر ساخته شده توسط دست از soft pink گرجستان رس غلاف آشنا ساختار که در عمل به عنوان یک فانوس دریایی برای کسانی که در سراسر Epcot این تالاب. غرفه شامل همه آمریکایی فست فود, رستوران, یک, فروشگاه, lovely rose باغ و تئاتر در فضای باز اغلب با رزرو نرخ سرگرمی زندگی می کنند.

والت دیزنی جهانی تفریحی دیزنی مرور:

در نوبه خود از قرن 20th آمریکایی فرار از شهرهای ساحلی اقیانوس اطلس صرف روز خود را در نسیم-جاروب boardwalks بالاتر از رشته ای که در آن زود سواری هیجان نگه داشته و شرکت با گروه کنسرت ها و فعالیت های دیگر. در اینجا در سراسر هلال دریاچه از دیزنی قایق بادبانی و باشگاه ساحل تفریحی WDW ایجاد نسخه خود را از این مناطق تفریحی یک ساحل سمت پیچیده که کامل با رستوران ها و کافه ها و باشگاه ها سوغات فروشندگان surreys آب شور نوعی اب نبات فروشندگان و مغازه ها. وقتی چراغ ها پس از غروب آفتاب, خلق و خوی است جشن در یک خانواده پسند راه است.

اورلاندو فلوریدا Space Coast مرکز فضایی کندی:

باید ببینید مرکز فضایی کندی بازدید کننده مجتمع فقط در جنوب شرقی تیتوسویل یکی از مرکزی فلوریدا محبوب ترین مناظر. شما یک شانس به بازدید از راه اندازی مجتمع 39 مشاهدات دروازه ای فراهم می کند که نمایش بی نظیر از دوقلو فضا-پرتاب شاتل پد و یا حتی دیدار با یک فضانورد که در واقع شده است به فضا فضانورد روبرو می شوند. در هر صورت مطمئن شوید که شما به سهام تا در سلسله تانگ و یخ خشک یخ کرم در فروشگاه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.