واکنش اینستاگرامی واعظی به بازگشت نسخه چاپی روزنامه ها

[ad_1]

رئیس دفتر رئیس جمهور در اینستاگرام خود نوشت: یکی از گروههایی که در هفته‌های گذشته در حوزه مقابله با کرونا نقش‌آفرین بوده‌اند، اصحاب رسانه و روزنامه‌نگاران هستند. اطلاع رسانی شفاف، مستمر و صادقانه در خصوص کرونا، بدون یاری این عزیزان ممکن نبود.

آفتاب‌‌نیوز :

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در اینستاگرام خود نوشت: امروز خوشبختانه با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا، نسخه کاغذی نشریات نیز به سپهر اطلاع‌رسانی کشور بازگشت. فعالیت رسانه ها البته در ایام تعطیلات و پس از آن در زمان ممنوعیت انتشار نسخه کاغذی، متوقف نشده بود و با قوت در بستر اینترنت ادامه داشت.

وی تاکید کرد: یکی از گروههایی که در هفته‌های گذشته در حوزه مقابله با کرونا نقش‌آفرین بوده‌اند، اصحاب رسانه و روزنامه‌نگاران هستند. اطلاع رسانی شفاف، مستمر و صادقانه در خصوص کرونا، بدون یاری این عزیزان ممکن نبود. از آنها صمیمانه تشکر و برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم.

واعظی در پایان نوشت: امروز مصاحبه نسبتا مفصلی با روزنامه ایران داشتم و در آن به طیف متنوعی از سوالات در خصوص مدیریت مبارزه با کرونا ، عملکرد دولت و مشکلات پیش رو پاسخ دادم. از مختصات راهبرد ایران برای مقابله با این بیماری گرفته تا مشکلات تحریم و توضیح درباره بعضی انتقادات که در فضای افکار عمومی مطرح شده. متن کامل مصاحبه امروز در صفحه ۱۰ روزنامه ایران منتشر شده است.

واکنش اینستاگرامی واعظی به بازگشت نسخه چاپی روزنامه ها

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.