ویسکانسین صحنه موسیقی 1968-1975 از چشم من

[ad_1]

من آمد به شما بگویم در مورد صحنه موسیقی در ویسکانسین از چشم من آن زمان هیجان انگیز. آن را سخت بدانید که در آن برای شروع است. بیتلز در آمد ’64 من دیدم درب در عرصه ’67 کرم هندریکس و Allman Brothers بازی که اجرا شد توسط Benadetta Balistrieri در اواخر دهه 60. از میانه جشنواره راک بود که به دولت منصفانه پارک در ’69 با ایمان کور, Joe Cocker و گریس گروه Jethro Tull, همراه با گروه های محلی سوپ و گاو نر. این بود که در دوره ای از موسیقی عالی تغذیه روح جوان…!

منجر به ’68 وجود دارد CYO رقص که در آن باند تا به حال شانس به بازی همراه با بارق و باشگاه های دیگر. ما فرستادگان به مقصد شرکت Baroques این پیاده رو کاپیتان گروه Skunks تونی Tygers این Robbs و فراموش نکنید که در مورد حسن نیت صنعت ساختمان در N. 92 را برگزار 1200 مردم و ما همیشه پر از آن است. وجود دارد دیگر باندهای بزرگ خواهد بود که به زودی روی صحنه می رسند. اولین Summerfest که من می توانم به یاد داشته باشید ’68 بود بر روی تپه ای با این مرحله در پایین مرکز هنر در دریاچه Dr, مستعمره جدید شش و بسیاری از کلاسیک راک گروه. این چیزی است که من تا به حال صحنه منجر به ’69, کسانی بودند که بهترین روز زندگی من (نام و نام خانوادگی که آهنگ رو؟؟؟)! موسیقی پیشرو به ’68/’69 فقط باور نکردنی بود. شما تا به حال این برد را به آقای دایره زنگی مرد هشت مایل بالا وسوسه Jefferson Airplane,Paul ریور & اظهارات با لگد و خوب چیزی که جوان اراذل — آنها تا به حال یک تن از بازدید Wilson,Pickett Smokey این سوپریمز. شما باید به یاد داشته باشید در آن روز موسیقی بود که مهم ترین چیز در زندگی ما و ما می تواند گوش دادن به موسیقی پاپ, Hard Rock, R&B, Soul, Blues, Jazz و کشور است. ما می تواند گوش دادن به تمام آن و خنک می شود…! ما در واقع نیاز به موسیقی بازگشت اما نه این پردازش زباله. به مسائل… من نمی تونم لیست تمام آهنگ بزرگ برای وجود دارد به بسیاری از, من یک چند در چند است. این Lovin قاشق مربا خوری, the Yardbirds – اشکال از چیزهایی وای داناون سنگ های ممکن که می تواند در خط بعدی شما واقعا به من اختصاص داده شده پیرو مد کلاسیک حیوانات-don’t Bring me Down خانه Risin خورشید تهاجم بریتانیا به طور کلی. آیا شما متوجه آنها American blues سوابق کردن کشتی های خود را پیچ و تاب و در آن و فروش آن به ما. چگونه بسیاری از شما می دانستید که ؟ موسیقی غذای روح است….به هر حال از آن می آید! اینها همه من را تحت تاثیر قرار بیش از حد همراه با Muddy Waters دوستان پسر جان لی هوکر در تاریخ و چاه Howlin گرگ و Sonny Boy Williamson.

من تا به حال نواختن درام در حال حاضر 6 سال و سنگین تمرین. من پیوست 1 گروه “خاتمه” با دیل پترسون از Chessman آنها تمرین چند بلوک دورتر از من. آنها در بزرگ ما بازی rock, blues, پاپ, (انگلیسی, تهاجم پاپ). من شروع به یاد بگیرند که چگونه به انجام موسیقی من نه فقط در آن بازی من رو هیچ برگشتی در حال حاضر! من همچنان به بازی و تمرین. من ارائه یک کار با یک گروه به نام “Prism” من هیجان زده بود. ما تا به حال یک دختر خواننده بنابراین ما همچنین طیف گسترده ای از مواد از جفرسون هواپیما به Billie Holiday با جیم Appleby در گیتار. بعد از آن سال ریک Cier یکی از بهترین بازیکنان صفحه کلید در شهر به ما ملحق شد. در نهایت همه چیز به هم ریخت که اتفاق می افتد در گروه های موسیقی راک, مواد مخدر, الکل و فقط ساده شخصیت است. من تا به حال ملاقات یک گیتاریست که شروع شد یک گروه جف Dagenhardt گروه “Comus”. او با تمام بلوز نوابغ سام وضع گل آلود هر کس من افتخار بود. که یک سال به طول انجامید من ارائه شد یک گیگ با یک گروه به نام “مسائل کوتاه” آنها بهترین blues band در شهر بود و من 16. Junior, صفحه کلید, بازیکن استفاده می شود به رها کردن من در دبیرستان به دنبال بازگشت آنچه در یک زمان. خانواده من بسیار حمایت تا زمانی که من این نمرات. آنها را نگه دارید که بیش از من سر کلاس-هیچ موسیقی…! من یاد گرفتم خیلی از تاریخ و کنی Berdall. جیمی Liban تنها چند نشان می دهد زمانی که من در این گروه و او را به نشویل. جیمی یک استعداد بزرگ. من می شنوم Junior کند کمی ریچارد جعل هویت در وگاس. او نگاه می کند درست مثل او. تاریخ Luv ya جوانه. همان به شما جیمی کنی! من بیشتر به زپلین و سنگین بلوز. یک گروه به نام “زبان” به دنبال یک درامر. آنها بازی سنگین بلوز. من 54 درامر آنها امتحان کردم و فرفره.

“زبان” بود که در آن من می خواستم. آنها در حال حاضر یک زیر بزرگ. ما بازی خوبی را نشان می دهد ما را نشان می دهد تا در ایگل ریور WI وجود دارد خواهد بود یک مرحله و 3000 نفر در انتظار ما است. ما تا به حال یک جاده خدمه اسم حیوان دست اموز روب و در نهایت وودی برای همه ما تا به حال به انجام اسلم دو آبجو و بازی. آنها راه اندازی تجهیزات و پاره کردن آن هنگامی که ما به پایان رسید به شهر بعدی. ما سفر در یک ماشین لیموزین زندگی بهترین بود! این رفت و برای 4 سال. کلرادو و کالیفرنیا و تگزاس و اوکلاهما, میشیگان, ایلینوی, مینه سوتا, ما عمدتا همچنین ما ساخته شده کاملا زیر. ما در هالیوود برای زمان 1st ماندن در خانه و من فراموش کرده ام نام این رستوران در طبقه پایین آل من به یاد داشته باشید اما بهترین برگر. ما ضبط در هالیوود مرکزی Studios ما خواهد غذا خوردن در با southtown یک غذای روح مکان در فروردین. رفتن به استودیو من با John Rhys که متعلق به استودیو و تولید شد و من دیدم این زن در حال حاضر من تنها 17. به من گفت: وای نگاه او جان گفت: نگاهی به پاهای من گفت آنچه… ؟ در نگاه او پا به خوبی از آنها آنقدر بزرگ بودند حلق آویز بیش از کفش. جان گفت عروسکی نگاه کنید و بدانید که یک زن و یک مرد است که لباس به عنوان یک زن خوب نیازی به گفتن نیست که من یک زن اولین چیزی که من انجام دهید این است که نگاه او پا را سینوسی 1972. آن شب ما رفت و به ویسکی و من می توانم’nt بر این باورند آن است که وجود دارد و بعد از آن شب ما زد به کیت ماه در denny’s در غروب آفتاب. برای یک بچه 17 که هیجان انگیز بود. ما آلبوم هرگز منتشر شد آیا به مشکلات حقوقی, برای شما بازیکنان جوان باید وکیل را در کنار خود.

ما بازی دنور در راه بازگشت به خانه است و جایی است که من ملاقات بابی برته که بعد از ما شروع می شود “تبر”. او چنین بزرگ, ترانه سرا, من عاشق مواد است. پس از بازگشت به Milwaukee. این مکان سرگرم کننده را به بازی در حال حاضر بودند سنگ وزغ تدی برقی سالن سالن جایگزین سایت در lakefront و بیشتر در میلواکی است. ویسکانسین تا به حال صحنه موسیقی. “زبان” با بازی همان مکان به عنوان Styx Reo Speedwagon ارزان ترفند صدای کلیک و لوتر آلیسون W/ دوستان من جیمی Solberg باور نکردنی, بلوز, گیتاریست. موسیقی در ویسکانسین بود smokin را’. Headliners به Nitty ریگ دار در مدیسون, این بار در اشکوش و Eau Claire لندن مسافرخانه خداوند Jefferies, میخانه, Eau Claire, این Modernaire بار در ایگل ریور در این Rathskellar در Fondy به علاوه تمام این جشنواره ها است. من هرگز فراموش نخواهم کرد که ما در آینده از طریق تنسی و خریداری 1/2 کامیون از آتش بازی و در روز یکشنبه پس از یک قاتل نشان می دهد نشسته است. شب ما خواب بیدار لود کردن یک ردیف قایق و پنهان آن را تا غروب. ما گفت هاپ بود که مالک این را بررسی کنید ما تا به حال تحت فشار قرار دادند قایق شات استعداد در آن آبی مانند Mt سنت Hellens. آتش بازی در پرواز بودند در همه جا, من هنوز هم نمی توانم باور کنم که مردان در آبی هرگز آمد…? پس از آن وجود دارد کاج نقطه در منومنی و یک تن بیشتر است. ما تا به حال همه نوع از مکان های بازی. دوباره موسیقی کمک کرد روح…! بسیاری از گروه های رفت و به چیزهای بزرگ, من آرزو می کنم داگ Yankus از سوپ عبور نمی کند دور(چه استعداد), Jon پاریس از گاو رفت و با جانی زمستان و بسیاری دیگر. اگر خود را در نیویورک به دیدن جان در شب دوشنبه در BB پادشاهان در میدان تایمز او میزبان شب. فراموش نکنید که حلقه گاو و Sweetbottom, Daryl پیوست پیدایش. زبان نیاورد و من منتقل به L. A. (دیدن L. A. ’75-’76) ما تا به حال موسیقی فوق العاده در اینجا و آن را ادامه خواهیم به 80 دفعه کمربند ایمنی خود را ببندید برای این یکی. اجازه دهید موسیقی باز گشت….شما به زودی ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.