پزشکی قانونی آتش تحقیقات – آشنایی با جرم و جنایت از آتش سوزی

[ad_1]

در آوریل سال 2005 مقامات محلی دستگیر Thomas A. Sweatt مدیر یک رستوران مواد غذایی سریع در اتهام ایجاد آتش سوزی به بیش از 46 خانه و آپارتمان در شهر واشنگتن دی سی منطقه است. بعد از همان سال رایان Neely-Otts تعمیر و نگهداری کارمند بازداشت شده بود به اتهام آتش زدن دو مجتمع آپارتمانی اجاره دفاتر که برای او کار می کرد در Austin, Texas. چه چیزی می تواند رانندگی این افراد به ارتکاب چنین جنایت شنیع? آنچه که در مورد آتش است که انگیزه آنها را برای انجام چنین عمل می کنند ؟

برای هزاران سال انسان را به حال جهانی جاذبه به آتش. آتش سوزی یک شکل از انرژی است که فراهم می کند گرما و نور است. بسیاری از ما پیدا کردن آتش فریبنده که آیا آن را به عنوان بخشی از یک شومینه و یا به عنوان یک ابزار پخت و پز به کوره که همبرگر آبدار بیش از یک شعله باز. شاید از آن است که آتش را اثیری با کیفیت که جذب ما به آن بسیار شبیه پروانه به یک شعله. در موارد آتش سوزی ممکن است آتش را خام قدرت تخریب که ما را تغذیه جاذبه است.

در این مقاله, ما توضیح دلایل که چرا عاملان ارتکاب چنین عمل شنیع از تخریب.

دلایل چرا مردم آگاهانه مجموعه آتش سوزی های متعدد و متنوع هستند. شایع ترین دلایلی است که کلاهبرداران مجموعه آتش سوزی به شرح زیر است:

پوشش آهنگ های خود را

Arsonists چند بار استفاده از آتش برای سرپوش گذاشتن بر جرم دیگری مانند سرقت و یا حتی قتل. یک embezzler ممکن است استفاده از آتش برای سوزاندن شرکت سوابق مالی; یک کارمند که به سرقت برده و کالا از انبار شرکت ممکن است امید است که آتش را پنهان این بی احتیاطی. پس از همه, هیچ کس نمی خواهد می دانم که هر چیزی از دست رفته است اگر شرکت ثبت و موجودی در دود مناسب است ؟ به این دلیل ممکن است انگیزه جنایی محققان همیشه به دنبال شواهدی از شکستن و سرقت در صحنه جرم است. این چیزی است که اتفاق افتاده است در صورتی که در برابر رایان Neely-Otts در Austin آتش سوزی مورد. آقای Otts پاره اجاره چک از مجتمع های آپارتمانی او با استفاده از به کار و رسوب آنها در خود حساب بانکی شخصی در مدت کوتاهی پس از تنظیم آتش سوزی به دو آپارتمان اجاره دفاتر. سرقت خود انگیزه.

تقلب در بیمه

شاید عمدا ایجاد حریق نیاز به پول سریع. شاید بیمه در خانه و یا انبار بیشتر از ارزش بازار را از آن اموال. Arsonists گاهی اوقات سعی کنید به فایل ادعا بیمه در اشیاء با ارزش آنها در واقع حذف از ساختمان قبل از آتش زدن محل با این امید که آنها می توانند دریافت بیمه حل و فصل برای این کالا در واقع بدون نیاز به آنها را از دست بدهند. انگیزه در این مورد حرص و طمع است.

دلایل روانی

یک فرد است که پاتولوژیک بهره در آتش ممکن است شروع یک آتش سوزی جنگل ها به سادگی از آنجا که او در می یابد آن جذاب است. در نتیجه تخریب و زیبایی و قدرت شعله های آتش خود فرو نشاندن برخی از اعماق نیاز روانی. این نوع آتش سوزی-شروع چند بار می شود همیشگی جرم.

انتقام

کینه و یا در عمق نفرت از فرد دیگری ممکن است به اندازه کافی به اجبار عصبانی عمدا ایجاد حریق به مشعل است که فرد در خانه و یا محل کار.

خودکشی یا قتل

آتش در مواردی استفاده می شود به عنوان یک وسیله حمل از خودکشی یا قتل, به دلیل آن را به سادگی بیش از حد دردناک است برای خودکشی و بیش از حد غیر قابل پیش بینی برای قتل است. اجساد یافت شده در آتش سوزی موارد معمولا کشته شدند قبل از آتش.

تروریسم

کسی و یا برخی از گروه ممکن است سوختگی و ساختمان و ماشین و خانه و یا پرچم به القاء وحشت و یا یک بیانیه سیاسی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.