پنج نقاط داغ در جامائیکا

[ad_1]

شما زمین در جامائیکا و شما به خودتان پیدا کنید در احاطه شده توسط آسمان آبی و لاجوردی آبی دریا. گرم و استقبال و زیبا از آن آسان است به لغزش به آسان رفاقت و laidback محیط این جزیره عجیب و غریب. اما اجازه ندهید رفتن از اکسپلورر در شما به دلیل این جزیره های زیادی را از نظر مناظر و جاذبه های ماجراجویی, ورزشی و فعالیت های فرهنگی. برای کمک به شما در برنامه ریزی تعطیلات خود را, ما ذکر شده اند از پنج جاذبه ها و مناظر که شما نمی توانید دست به هر قیمتی:

o کینگستون: پایتخت نیز به تجاری و فرهنگی hub جامائیکا است و چیزهای زیادی برای ارائه در قالب فرهنگ و سرگرمی. بازدید از 120year سایت قدیمی دوان از خانه میراث که میزبان رویدادهای محلی و حتی امروز. متناوب با غور در گذشته با یک قدم زدن از طریق کشت و زرع قهوه در امتداد ساحل جنوبی شهر مندویل که قدمت آن به دو قرن.

o نگریل ساحل: بدون شک این 7 مایل طولانی شیرین ساحل شن و ماسه سفید یکی از بهترین سواحل و نقاط داغ از جامائیکا. میله ساحل در فضای باز رستوران دات حاشیه این گستره. در اینجا در این محل شما می توانید در حالی که دور ساعت خیساندن تا خورشید و یا با بهره گیری از خنک sundowner.

o دان را در ریور فالز: این 600ft آبشار بسیار محبوب و چشم نواز دید. سرد و روشن سفید کف آبشار و پاشیده بیش از یک سری از مراحل سنگ و trickles برای پیوستن به کارائیب. بهترین راه برای دریافت بیشتر از این با شکوه چشم است به یک تور در اطراف آبشار همراه با راهنمای مجرب.

o مونتگوبی: علاوه بر نگریل Montego Bay مهم بعدی رفت و آمد مکرر در جامائیکا. آن را دارای یک شماره از سواحل دوست داشتنی است که مناسب برای لذت بردن از ورزش های آبی هیجان انگیز و یا به سادگی جذب زرق و برق دار خورشید دکتر غار, ساحل, محبوب, حمام کردن نقطه برای بسیاری از بازدید کنندگان و اعتقاد بر این است که آب در اینجا دارای قدرت درمانی. علاقه مندان به غواصی می توانید لذت بردن از کشف متنوع زندگی دریایی در Windowmaker غار در مونتگوبی پارک دریایی.

o اچو ریس: اگر شما اتفاق می افتد به یک Bob Marley یا جیمز باند فن و سپس با مراجعه به این مسحورکننده رفت و آمد مکرر است. بازدید از باب مارلی, آرامگاه, و اگر شما خوش شانس شما ممکن است حتی عبور از مسیرهای با Marley خانواده و دوستان در نزدیکی شهر سنت ان. همچنین همین حالا در نوک برگشته flyknit یارو صهیون تور اتوبوس که می گذرد از طریق مناظر زرق و برق دار و روستاها. طرفداران ایان فلمینگ محبوب جیمز باند سری می توانید ببینید Goldeneye املاک که یان فلمینگ خود نوشت رمان.

دو اصلی استراحتگاه نگریل و مونتگوبی نقطه چین با جذاب جامائیکا ویلا که ایده آل برای بهره گیری درست جامائیکا تعطیلات. یک جایگزین مناسب به هتل محل اقامت تعطیلات ویلا در جامائیکا شما ارائه راحتی و خدمات از یک رفت و آمد مکرر لوکس با حفظ حریم خصوصی و فضایی که تنها یک خانه را تامین می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.