پنج هیجان انگیز پانوراما ویستا را برای ATV سواری

[ad_1]

هیچ چیز هیجان انگیز تر است که کاوش عمیق ترین زیبایی از شگفتی های طبیعت از سواری چهار چرخ همه خودرو زمین از طریق آنها. این اجازه می دهد تا شما را به کشف و درک آنچه که فراتر از طبیعت کمال با نمایش خیره کننده از مراتع, جنگل, دریاچه ها و همچنین بیابان. سواری بالای ATV خود را در زیر هیجان انگیز ترین مسیرهای پیاده روی در ایالات متحده است که شما باید کشف.

تخته سنگ OHV نوین – آریزونا

حرفه ای از مسافران و مبتدی به طور یکسان خواهد شد تا حد زیادی لذت بردن از صاف و جذاب مسیرهای پیاده روی از تخته سنگ OHV در آریزونا. محل شما را هیپنوتیزم با هیروگلیف کوه است که تکمیل شگرف کویر مشاهده. سواران خواهد بود راضی از 200 متر نورد کویر مسیرهای پیاده روی. سیم پیچ ها و مسیرهای مشخص شده است که شن و ماسه و شن شسته اند از طریق بیابان زمینه و gangly ساگوارو cacti در میان بهترین تجربیات سواری است که این محل را ارائه کرده است.

انکوریج آلاسکا

این نمایش پر زرق و برق از Anchorage در آلاسکا می تواند بهترین مورد بررسی قرار گیرد در حالی که بر روی ATV خود را. لذت بردن از کشف آن backcountry عجایب پنهان با چشم انداز وسیع از متنوع جانوران شکوفایی در دره ها و مراتع و باستانی مناطق معدن. عبور از این منطقه می تواند شما را به باز کردن از پیچ با طراوت نظر عجله آبشارها و رودخانه پر پیچ و که در آن شما می تواند به توقف به ماهی برای salmons. زیبایی از این محل هرگز به پایان می رسد در اینجا; فضل خود را به اتمام است با آن برف صدر کوه. سفر خود را قطعا خواهد بود مسحور با آلاسکا سنگهای عظیم یخچالهای طبیعی که به آنها وابسته هستند با رودخانه شرایط. یدکی حافظه دوربین خود را به اندازه کافی برای گرفتن این مقصد را هیبت الهام بخش گنجینه های.

باندی تپه – میشیگان

اگر شما یک ATV سواری علاقه مندان دریاچه های بزرگ دولت را شگفت زده خواهد کرد شما را با آن هیجان انگیز جاده تجارب است. کامل بسته بندی شده off road adventure با گل چاله مایل دنباله تپه های سنگی و یا نورد شن و ماسه در باندی تپه واقع شده است در جنوب شهر جروم میشیگان. به همین ترتیب میشیگان بالایی شبه جزیره نیز یک مقصد ایده آل برای کسانی که عشق خارج از مسیر مورد ضرب و شتم. خود را ATV سواری را کاملا یک تجربه به سوار با جنگل سرسبز سرسبز کاج و سروهای و همچنین چشم نواز نظر خود دریاچه.

هتفیلد McCoy در مسیرهای پیاده روی – غرب ویرجینیا

باز کردن تمام طول سال برای ماجراجویی و جاده escapade, Hatfield McCoy در مسیرهای پیاده روی در جنوب غرب ویرجینیا ارائه خواهد شد شما را با به یاد ماندنی ترین ATV سواری SXS رانندگی و یا دوچرخه سواری خاک. کشف دیدنی و جذاب تجربه با مناطق غول پیکر هفت نوین سیستم که در آن کینه از دو متضاد خانواده ها در زمان بیش از. دوست داشتن یکی از بزرگترین و گسترش مسیرهای پیاده روی است که متشکل از هفت نفر شامل Pinnacle نهر کوچک زغال سنگ رودخانه های هندی, Ridge, خانه سنگ بوفالو کوه Bearwallow و به تازگی اضافه شده Pocahontas. از طریق این جاذبه است که افزایش یافته است و این مزیت از اقتصاد محلی. وجود امکانات رفاهی در مناطق همجوار مانند ایستگاه های گاز و رستوران ها و هتل ها به استراحت پس از یک روز تمام ماجرا. این محل خواهد شد نه تنها شما را با ارائه یک مکان ایده آل برای تفریح و هیجان اما همچنین برای راحتی که واقعا نشانه یک تجربه قابل توجه.

Piaute نوین – یوتا

یکی از بهترین راه ها برای تجربه هیجان انگیز ATV سوار در حال بازدید از Piaute تی دنباله دار واقع در مونرو کوه های مرکزی ایالت یوتا است. این دنباله تشکیل شده است از یک 275 منظره مایل از سیم پیچ حلقه در جنوب مرکزی ایالت یوتا است. برای کسانی که در جستجوی واقعی پرماجرا زمین یا صاف تجربه سواری این محل ایده آل به مقصد بود. سواران راضی خواهد بود با فراوان منظره محل خواهد شد که حمل و نقل آنها را از طریق گسترده و مراتع سرسبز و باستانی کلدرس قرمز را لرزاند و دره سرسبز و ضخیم sprawls از Quaking آسپن. هر کسی که می خواستم به تجربه نفس گیر و طولانی ماجراهای موقعیتهای قدردانی خواهد شد Piaute دنباله.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.