پیتزا کلبه منو – یک نقد و بررسی

[ad_1]

پیتزا یکی از محبوب ترین و ظرف های مورد علاقه در بسیاری از نقاط جهان توسط یک ایتالیایی استقرار. و وقتی که می آید به پیتزا استفاده کرد اولین جایی که به ذهن ما می آید این است که “کلبه پیتزا’. این یک رستوران است که دارای شعبه در سراسر جهان است. نه تنها آن را در خدمت پیتزا اما پاستا و دسر بیش از حد. آنها شگفت آور گیاهی و غیر گیاهی وعده های غذایی.

پیتزا کلبه منو شامل انواع گسترده ای از پیتزا. سبک خود را از پر کردن است, چه چیزی باعث پیتزا خوشمزه است. آنها انواع مختلف پیتزا مانند پوسته, پیتزا, پیتزا تابه و قشنگ گزش.

پوسته پیتزا را نازک پوسته پایگاه صدر با بهترین پنیر موزارلا, پیر جهان سس از تاک-میرسید کالیفرنیا گوجه فرنگی و دیگر مواد تشکیل دهنده سالم. تابه پیتزا پوسته ضخیم پایه پیتزا است که کرکی از خارج و ترد خارج است. و قشنگ گزش به عنوان نام نشان می دهد, است که با 22 poppable پنیر پر نیش.

یکی از مورد علاقه من است ‘مرغ Italia’ که دارای تکه های مرغ و پنیر و سوسیس و پیاز و زیتون و jalapenos.

آن را در اینجا متوقف نمی. آنها بهترین انواع پاستا به ارزو برای. آنها در حفظ و معرفی غذاهای مختلف در منوی خود دارند و به تازگی معرفی Tuscani پاستا یک اهل توسکانی آشپزی از فلورانس مرکزی ایتالیا. معروف خود را برای استفاده از ومزه و مواد طبیعی. فراموش نکنید سمت خود سفارشات یکی از بهترین بودن نان سیر. یک وعده غذایی بدون نان سیر ناقص است و از آن بیشتر است دستور منظور طرف نه تنها در رستوران بلکه برای خانه تحویل. علاوه بر این که آنها مرغ کباب مرغ قاچ و بسیاری دیگر. موس شکلات و شکلات ترافل کیک است که قطعا ارزش یک نیش می زنند.

Pizza hut است به طور منظم تخفیف های ویژه در دسترس است. نگه داشتن آنها را در آینده با های مختلف و جذاب می پردازد. آن را نیز توزیع کوپن های تخفیف از طریق مختلف مجلات و روزنامه های محلی. شما همیشه می توانید کوپن را بر روی اینترنت نیز هست. شما می توانید با استفاده از کوپن برای تحویل خانه بیش از حد. همیشه وجود دارد صف های طولانی در خارج از رستوران. آنها را به بهترین و سریع تحویل خانه خدمات با وعده تحویل در 30 دقیقه, شکست که شما دریافت بیشتر تخفیف های سنگین. من یک بار 60% تخفیف زمانی که من پیتزا تحویل داده شد فقط 10 دقیقه دیر است. آنها با خوشحالی به تخفیف و بدون دادن بهانه ای برای تاخیر و یا داشتن شما را به استدلال می کنند برای همین. این نشان از تعهد و خدمات به مشتریان خوب. بهترین بخش این است که آنها تحویل در هر گوشه ای از این شهر است.

پیتزا کلبه یک راه بسیار منحصر به فرد از گرفتن بازخورد مشتریان. وجود دارد بل در کانتر پذیرش. بنابراین اگر تجربه ناهار خوری خود را رضایت بخش بوده است, سپس شما می توانید حلقه که بل که به معنی یک بازخورد خوب. بنابراین دیگر شام در رستوران نیز بدانید که از مثبت و شاد پاسخ. این است که بسیار جذاب به خصوص در میان کودکان و نوجوانان است.

کلبه پیتزا با گسترده خود را عرضه و معاملات تخفیف شگفت انگیز باعث می شود تجربه ناهار خوری خود را کامل و مقرون به صرفه و شما قطعا باید تمایل به بازگشت به این کلبه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.