پیدا کردن بهترین سالن پذیرایی

[ad_1]

انتخاب مناسب سالن پذیرایی در کوئینز به برگزاری برنامه های آینده خود را ندارد به مشکل باشد. پس از همه, اگر شما دوست ندارم آنچه که می بینید فقط درایو چند مایل و بازدید از لانگ آیلند (به اشتباه با شهرستان لانگ آیلند) سالن پذیرایی واقع فقط یک فاصله کوتاه و یا کمی بیشتر و زیبا پذیرایی سالن در Hamptons که بر خلاف باور عمومی بسیار با قیمت مناسب. ملکه یکی از کامل ترین مکان در شهر نیویورک به کتاب یک محل برای یک میزبان از دلایل از جمله حمل و نقل عمومی دسترسی – قطار و اتوبوس پوشش تقریبا در هر گوشه ای – نزدیک فرودگاه (لاگاردیا JFK) در دسترس بزرگراه (GCP دروغ BQE کمربند جنوبی وزارت امور خارجه) و دیدنی عکس سایت (شیا ورزشگاه اسکله, انداز Flushing Meadows Park, نه به ذکر است چند دقیقه دور از شهر نیویورک) بدون نیاز به سفر به دور و خطر اواخر نمایش برای عروسی و یا پذیرایی.

از باشگاه های کشور به قایق بادبانی, کشتی, کوئینز ارائه می دهد انتخاب های متنوع از سالن. علاوه بر مراسم عروسی Mitzvahs و شیرین 16s غذا در سالن ملکه نیز خوش آمدید خصوصی امور و حوادث شرکت های بزرگ. سالن ارائه یک آرایه وسیعی از خدمات از محل رستوران و تهیه غذا تسهیلات به آموزش رقص و حتی حزب تجهیزات برخی حتی پیشنهاد ماه عسل و سفر ترتیبات. شما را پیدا خواهد کرد در چندین هتل در کوئینز از جمله بهترین غربی یک ملکه هتل دادگاه که اتاق جلسه شرکت خواهد جای مراسم عروسی و تقریبا هر رویداد شما می خواهم به نگه دارید وجود دارد. دیگر هتل ارائه یک اسکله / waterview با گزینه ای را برای نگه داشتن شما را در کل رویداد خارج از منزل. مطمئن شوید که شما باید گزینه ای را برای برگزاری این رویداد در داخل خانه در مورد آب و هوای بد این است که به ویژه مهم است اگر شما با توجه به یک قایق بادبانی قایق بادبانی می تواند یک انتخاب فوق العاده به دلیل نمایش زیبا اما آنها نمی دریانوردی در دریاهای خشن”.

به برنامه ریزی خود را حتی ساده تر برخی سالن را تاسیس روابط با officiants & روحانیت کردن سایت خدمات مواد غذایی, برنامه ریزان رویداد صوتی تصویری شرکت, تجهیزات, اجاره لباس عروس, نشان می دهد, مراسم, موسیقی شرکت ها (باند / سرگرمی زندگی می کنند) یخ, کنده کاری, make-up artist, پارتی, تجهیزات غرفه عکس limos, اسپا روز و حتی کمک به شما در لباس / لباس اجاره. هنوز مطمئن شوید که در آن به خرید در پارتی هدیه و نعمت? شما را پیدا خواهد کرد که برخی از مکانهای حتی یک فروشگاه-مقابل مجموعه با تقریبا هر چیزی که شما نیاز به پرتاب کامل جشن. سالن ارائه خواهد شد مشتریان خود را در بسته های مختلف است که شامل تقریبا همه چیز لازم است, همه شما باید انجام دهید این است که نشان می دهد تا!

آن است که اغلب توصیه می شود شما را به فروشگاه خود را برای خارج فروشندگان به عنوان کورکورانه انتخاب آنهایی که انتخاب این محل علاوه بر داشتن گزینه های بیشتر از تاسیس در حال حاضر فروشندگان شما را پیدا خواهد کرد که بسیاری از آن است که بیشتر از نظر مالی انتخاب هوشمند است. این است که معمولا انجام می شود پس از پیدا کردن محل خود و تامین امنیت یک تاریخ که اجتناب از نیاز به تغییر هر یک از تاريخ قرارداد با فروشندگان. سالن های ضیافت نیز کتاب به سرعت به خصوص در طول فصل تابستان, بنابراین مطمئن شوید که به تماس و کتاب تاریخ خود را در راه پیشرفت (به طور معمول یک یا دو سال در پیش است و توصیه می شود برای تضمین کند روز خود را در محل مورد نظر خود را). شلوغ ترین ماه سال از ژوئن تا پایان ماه اوت و در اولین هفته از ماه سپتامبر (تعطیلات آخر هفته روز کارگر کتاب به سرعت به خصوص سالن های عروسی).

اما حتی قبل از برقراری تماس به محل خود را چک کنید با نقد و بررسی منابع مانند Yelp از سیم های عروسی, عروسی, کانال, گوگل, بررسی و حتی تابلوهای پیام به منظور اطمینان دهم که محل شما با توجه به یک شهرت خوب است. اگر چه بررسی آنلاین باید عامل تعیین کننده در انتخاب یک محل و یا هر فروشنده آن را به شما یک شروع وقتی که می آید به کامپایل یک لیست از سوالات به درخواست محل مدیریت زمانی که شما بازدید.

اگر شما خوشحال با خود لانگ آیلند سالن عروسی انتخاب سر در را به ملکه و پیدا کردن یک محل است که هر دو به راحتی قرار گرفته و متناسب با بودجه شما. به دلیل آن را مناسب بزرگراه ها و محل مرکزی کوئینز caters به پنج بخش نیویورک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.