پیدا کردن یک خانواده دوستانه رستوران گیاهی

[ad_1]

اگر شما مانند بسیاری از گیاه خواران با کودکان پیدا کردن یک خانواده دوستانه رستوران گیاهی می تواند چالش برانگیز. کودکان اغلب عادات غذا خوردن ضربه زننده خواهد شد و به نوبه خود کوچک بینی در مواد غذایی که با آنها آشنا هستند. علاوه بر این برخی از رستوران های گیاهی تهیه کردن به یک بسیار خاص مشتریان اغلب یکی است که در تقابل با خشن و بی ادب ،

متاسفانه این به این معنی است که بسیاری از گیاهی پدر و مادر در حال تنزل به سفارش همان سالاد یا غذای جانبی و بیش در یک رستوران سنتی. اما با در نظر گرفتن فقط چند دقیقه برای انجام برخی از تحقیقات سریع خود را در محلی رستوران های گیاهی, شما می توانید گزینه های ناهار خوری که هر دو شما و فرزندان خود لذت ببرید.

نقد و بررسی منو برای خانواده دوستانه سرنخ

اولین گام در تعیین اینکه آیا شما محلی رستوران گیاهی ترویج خانواده ناهار خوری است که به بررسی کنید منو. بسیاری از رستوران های گیاهی پست منو های خود را آنلاین برای شما به مطالعه کردن بنابراین شما می تواند طلایه دار کردن گزینه های قبل از شما خانه را ترک. اگر منو بچه ها بخش شما می توانید شرط می بندم که رستوران ترویج یک محیط که در خانواده دوستانه است.

هنگامی که شما پیدا کردم بچه ها منو توجه به گزینه های. برخی از رستوران های گیاهی به سادگی ارائه بخش های کوچکتر از بزرگسالان entrees برای کودکان. در حالی که این یک شروع خوب است هر پدر و مادر می داند که بچه ها مانند یک کمی سرگرم کننده با وعده غذایی خود را. بچه ها entrees باید نمونه ای از آنچه که اکثر کودکان لذت ببرید و اگر منو حتی برخی از گزینه های با احمقانه نام شما ضربه برنده تمام پولها.

قیمت بالا رستوران نیست بشود نسبت به کودکان و نوجوانان

بعدی نگاهی به قیمت های منو برای بزرگسالان entrees. اگر یک نمونه غذای اصلی اجرا می شود 35 دلار یا بیشتر رستوران احتمالا نمی کند تهیه کردن به خانواده ها است. این موسسات اغلب انتظارات رفتاری سختگیرانه تر ساخت فرزند شما احساس ناراحت کننده است. علاوه بر این اگر فرزند شما باید بی ادبی, شما ممکن است خواسته شود به ترک رستوران خراب وعده غذایی برای همه.

خانوادگی و دوستانه رستوران گاه به گاه دعوت جو

هنگامی که شما پیدا کردن یک رستوران گیاهی منو است که دارای تمام این خانواده دوستانه سرنخ گام بعدی باید مراجعه سریع به رستوران خود را ترجیحا در طول صرف شام در ساعت است. به عنوان به زودی به عنوان شما راه رفتن در درب به اطراف نگاه کنید. حتی اگر کودکان در اتاق ناهار خوری ویژگی های دیگر ارائه خواهد شد سرنخ. لباس های گاه به گاه رنگ های شاد و گرم, دعوت جو به طور معمول مشخص خانوادگی و دوستانه ایجاد. اگر اکثریت کاربران با پوشیدن رسمی یا لباس شب, و یا اگر فضای بیش از حد حرفه ای, بچه های خود را ممکن است شادتر ناهار خوری جای دیگری است.

اگر رستوران است و نه بیش از حد شلوغ, شما حتی ممکن است بخواهید به میزبان/میزبان و یا یک عضو از waitstaff که آیا رستوران در خدمت بسیاری از خانواده ها است. یک رستوران گیاهی است که بسیار محبوب است با خانواده های دیگر به خوبی ممکن است یک ضربه با خانواده خود را بیش از حد.

پیدا کردن یک, خانواده, دوستانه, رستوران گیاهی است یک پیروزی برای خانواده خود را. شما را وادار به لذت بردن از غذاهای فوق العاده آماده شده به طور خاص به درخواست تجدید نظر خود را به گیاهی سلیقه. بچه های خود را برای لذت بردن از سرگرم کننده و التقاطی محیط زیست است که بسیاری از رستوران های گیاهی ارائه کرده است. با در نظر گرفتن این چند مرحله سریع, شما می توانید اطمینان گیاهی بزرگ تجربه ناهار خوری برای تمام خانواده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.