چای گیاهی می تواند به مبارزه با Sniffles

[ad_1]

احساس کمی تحت آب و هوا ؟ شما تنها نیستید: بسیاری از افراد بیمار به دلیل تغییرات آب و هوا در پاییز و بهار است. متاسفانه عوارض جانبی از سرماخوردگی و آنفولانزا درمان اغلب ترک شما احساس بدتر از خود بیماری. به گریز که خشکی دهان و یا فازی و هنوز هم احساس می کنید بهتر است چرا که نه قطره به محلی خود آلی رستوران برای یک گلدان سرد-مبارزه با چای گیاهی به جای ؟

بسیاری آلی رستوران ها ارائه می دهد انتخاب یک چای گیاهی آماده سازی به طور خاص طراحی شده برای مبارزه با بیماری است. اغلب به عنوان “سلامتی چای” این brews با دقت مخلوط با استفاده از انواع مختلفی از گیاهان شناخته شده است برای حمایت از سیستم ایمنی بدن و کاهش علائم. مواد تشکیل دهنده رایج مانند elderflower بومادران و نعناع حاوی ترکیبات شیمیایی شناخته شده برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفولانزا. قاصدک گزنه و لگن حاوی مقادیر زیادی از ویتامین C ، زنجبیل و رازیانه تقویت سیستم ایمنی بدن. نعناع و بابونه همچنین به عنوان شناخته شده فروتن گل همیشه بهار را خواص ضد باکتری است.

به درو مزایای بسیاری از این بیماری-مبارزه با ترکیبات شما نیاز به انتخاب یک چای گیاهی مخلوط که شامل حق نسبت سبزی های مختلف. معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از چای گیاهی گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. شما می توانید ثروت را صرف تست های مختلف سلامتی چای برای اثربخشی…اما چرا وقتی کسی در حال حاضر انجام این کار برای شما?

شما می توانید با استفاده از آلی رستوران تخصص به کوتاه شدن لیست سلامتی چای. آلی صاحبان رستوران تا به حال این فرصت را به نمونه های بسیاری از گزینه های و تنها را انتخاب کنید کسانی که چای های گیاهی هستند که ارزش هزینه. شما می توانید سفارش خود را بیماری-مبارزه با چای گیاهی با اعتماد به نفس آن است که کرم از سلامتی محصول چای.

برخی از چای های گیاهی برای مبارزه با هوای سرد لرز: Pa هلندی چای و ادویه شرکت Cold & Flu دم یک ترکیب ویژه ای است که شامل سرد-مبارزه با نعناع, بزرگان, گل و بومادران در میان لیست از مواد تشکیل دهنده. برای مبارزه با جدید میکروب سعی کنید Monterey Bay ادویه شرکت عشق زندگی خود چای برای یک شات از ویتامین C و افزایش سیستم ایمنی بدن. دیگر گزینه های خوب هستند Mitoku Mu چای #16 ژاپنی, تونیک ترکیبی یا Monterey Bay ادویه شرکت احساس خوب گل چای شاد و با روح بلند کردن چای به مبارزه با بلوز که تضعیف سیستم شما.

چای های گیاهی مخلوط طراحی شده اند که برای مبارزه با بیماری می تواند کمک به شما احساس بهتر و سریع بدون عوارض جانبی مضر. توقف مورد علاقه خود را در رستوران های آلی برای یک فنجان ایمنی بدن-تقویت چای و شما را در پای خود را در هیچ زمان.

(مزایای بهداشت و درمان منبع: جدید سن گیاه شناس ریچارد Mabey)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.