چرا ما باید سوگواری تلفات تکنولوژی

[ad_1]

امروز صبح من thumbed گوشی های هوشمند برنامه آب و هوا به امید دیدن یک پیش بینی از آفتاب برای آخر هفته. پاسخ من رو گوشی من پرسیدن که در آن من بود. یک دقیقه صبر کنید; شما چه کسانی هستند ؟ من مادر ؟ چه جایی که من هستم باید چیزی برای انجام با یک پیش بینی آب و هوا برای یک مکان در حال حاضر به سیستم وارد شده در تلفن? دقیقا چیزی است که چیست.

این فقط آخرین یادآوری از اطلاعات برداشت شده در مورد همه ما در این زمان است که ما ظاهرا آرام در مورد دادن دور. این تلفات از این است که در حال حاضر حریم خصوصی ما. Facebook چندین سال را صرف توسعه دهندگان اجازه می دهد به برداشت اطلاعات نه تنها در مورد کاربران خود را, اما همچنین در مورد دوستان خود را. برخی از حق بیمه خدمات teamworking نرم افزار اجازه می دهد تا خریداران برای دانلود تمام داده ها از افراد فضای کاری ظاهرا بدون گفتن آنها در حال انجام آن است. سوپر مارکت ها می دانم آنچه شما در خرید و چه مقدار از آن را. Facebook به فروش می رسد اطلاعات در مورد میلیون ها نفر از ما به کمبریج Analytica از طریق n برنامه به نام “این است که زندگی دیجیتال خود را’. و در حال حاضر اپل مشتریان در چین و پیدا کردن که همه خود را در iCloud اطلاعات ذخیره شده در سرور توسط GCBD اینترنتی شرکت راه اندازی شده توسط دولت چین.

یک Orwellian چشم انداز

اگر این همه برای تلفن های موبایل کمی بزرگ Brotherish’ به عنوان پیش بینی شده توسط جورج اورول زمانی که او نوشت: 1984 در سال 1948 شاید او آن را کردم راست. قطعا ما از سه دهه خود را فراتر از کابوس چشم انداز آینده, اما می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که ما در حال تماشا و در برخی از جزئیات. مشکل این است که ما نمی دانیم با چه کسی است.

و بعد مصدوم می شود که شکننده مفهوم دموکراسی است. آیا روسیه هک غرب برای نفوذ در انتخابات ؟ چه کسی می داند. آیا این فن آوری حتی از وجود را که ممکن است ؟ چه کسی می داند که یا.

آنچه ما میدانیم این است که ممکن است برای هر کسی که شما می خواهید در رسانه های اجتماعی; می گویند فقط در مورد هر چیزی در مورد فقط در مورد هر کسی بدون ترس از جبران. اختراع یک شخصیت; می گویند آنچه شما می خواهم. حداقل برخی از مردم آن را باور خواهد کرد. در نتیجه رشد در سیاست نفرت; فرسایش یک اجماع نظر; توانایی به درک که کسی دیگری است که به عنوان یک نقطه نظر متفاوت از خود.

تا جایی که ما از اینجا بروم ؟

شکی نیست که تکنولوژی برای ما خوب است. که می تواند بدون یک ماشین لباسشویی اگر آنها می تواند استطاعت است ؟ قطعا آن را می سازد زندگی را ساده تر از هجوم لباس بر روی یک سنگ توسط رودخانه حتی اگر وجود دارد مکان هایی در جهان که در آن مردم هنوز هم به انجام این کار است.

اما ما نیاز به کنترل به عنوان آنجا که ممکن است. ما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد می تواند به اطلاعات ما به اشتراک بگذارید تا آزادانه است که chipping دور در حریم خصوصی ما.

ما نیاز به آگاه باشید که تلفن های ما می توانید پیگیری هر حرکت ما و به نوبه خود این ویژگی را خاموش کنید.

ما نیاز به فکر می کنم که می خواهیم با استفاده از اطلاعات پست های رسانه های اجتماعی است که در آن ما می گویند ما با داشتن یک زمان خوب در هر رستوران ما اتفاق می افتد به در و آنچه آنها آن را برای استفاده.

ما نیاز به صرف پول نقد سخت با ترهبار و یا گوشه مغازه یا قصاب پایین جاده و نه با جایی ثابت blipping از tills ثبت جزئیات زندگی ما است. (و چه کسب و کار است که آن را از سوپر مارکت به دانستن چه اندازه شلوار شما فقط خریداری ؟ Oh, yes; آنها می دانند که همه حق است.)

ما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه که ما در حال انجام است.

ما نیاز به کار کردن چه تکنولوژی افزایش زندگی ما و آنچه را نمی کند.

ما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه که ما در حال انجام و کنترل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.