چه تفاوت بین GPS و علامت?

[ad_1]

هر دو این کلمات GPS و Sat Nav باید به تدریج با رخنه به استفاده روزمره. آنها اغلب قابل معاوضه استفاده می شود. است وجود دارد یک تفاوت بین آنها را و اگر چه تفاوت است?

اولا بله تفاوت وجود دارد.

GPS برای موقعیت یابی جهانی سیستم. آن است که جمعی نام برای یک گروه از ماهواره که در مدار اطراف زمین است. آنها وجود دارد قرار داده شده توسط دولت آمریکا از چند دهه پیش ساخته شده و در دسترس عموم در طول دولت پرزیدنت ریگان.

با استفاده از یک گیرنده GPS (یک دستگاه کوچک است که می تواند ارسال و دریافت سیگنال از هر ماهواره ای در محدوده) شما می توانید محل دقیق خود را. این محل فراهم شده است به عنوان یک مجموعه هماهنگ.

با استفاده از این اطلاعات و هماهنگ از خود مقصد بسیاری از گیرنده های GPS می تواند ‘راهنمای’ شما به مقصد با استفاده از یک قطب نما-مثل پیکان. در تئوری اگر شما GPS مختصات از خانه خود را با استفاده از یک گیرنده GPS شما می توانید پیدا کردن راه خانه خود را حتی از دورترین مکان در جهان است.

گیرنده GPS تبدیل به یک مورد مشترک است که مجهز به بسیاری از دستگاه های مانند تلفن همراه و یا سیستم های امنیتی در ماشین خود را. بسیاری از گوشی های هوشمند مانند آی فون باید یک GPS ساخته شده است در. اگر اجازه برنامه می توانید با استفاده از این اطلاعات به شما به طور مستقیم می گویند نزدیکترین رستوران ایتالیایی. برخی از دوربین های دیجیتال حتی یک GPS. آنها با استفاده از آن می توانید ضبط و دقیقا همان جایی که عکس گرفته شده بود.

یک علامت (کوتاه برای ناوبری ماهواره ای) است که واقعا برخی از نرم افزار ویژه ای است که با استفاده از سیگنال GPS. آن طول می کشد هماهنگ ارائه شده توسط GPS و ترکیب است که با یک نقشه جامع. سپس با توجه به مقصد sat nav نرم افزار محاسبه خواهد شد یک مسیر برای شما به مقصد خود را. به عنوان سیگنال GPS به طور مداوم در به روز رسانی sat nav می تواند به شما گام به گام دستورالعمل در جایی که شما هستند و زمانی که شما نیاز به یک به نوبه خود.

TomTom و Garmin احتمالا دو تا از بهترین مارک های شناخته شده هنگامی که آن را می آید به GPS و sat nav تجهیزات. TomTom یک شرکت اروپایی که عمدتا تولید sat nav دستگاه برای وسایل نقلیه موتوری همراه با نرم افزار برای گوشی های هوشمند است. Garmin و آمریکایی شرکت کرده اند بسیار گسترده تر از محدوده محصول: همه چیز از هواپیما سیستم های GPS برای ساعتهای GPS برای کمک به ورزشکاران برای بهبود عملکرد خود را.

هر دو از این فن آوری در حال بهبود و پیشرفت و از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آنها تکامل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.