چگونه استفاده از مواد مخدر در عمومی صدمه دیده می تواند باعث

[ad_1]

شایع استفاده از مواد مخدر در اماکن عمومی در ایالات متحده رفته seedier روز به روز. در بی توجهی کامل به صورت هنجارهای اجتماعی و ایمنی برخی از معتادان به جرات استفاده از مواد مخدر در کامل مشخصات عمومی. حوادث از جمله نقض فاحش عمومی ادب با تزریق سیگار کشیدن و یا خرناس های مختلف مواد نگه داشتن در گزارش های رسانه ها.

در موارد بدتر, برخی از معتادان حتی گزارش شده است مرده در حالی که صورت با مواد مخدر در اماکن عمومی. حوادث مانند این می تواند به طور جدی صدمه دیده است علت و آهسته مبارزه با اعتیاد است. آنها را گستاخ و یا بی باک این معتادان به مواد مخدر تنظیم یک سابقه بد برای دیگران.

موارد سوء مصرف مواد در

گزارش های اخیر در نیویورک تایمز صحبت از یک مرد در فیلادلفیا که آشکارا تزریق هروئین به دست خود را در حالی که سفر در یک اتوبوس در بهار گذشته به عنوان co-مسافران او را تماشا haplessly. آن را قطعا یک دید لذت بخش شاهد. کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان می تواند به راحتی تحت تأثیر چنین دیدگاه و می تواند شیفته سعی کنید از خود. علاوه بر این شرم آور است برای آمدن در سراسر چنین احساساتی مناظر در حالی که سفر با خانواده است.

جالب اینجاست که بسیاری از معتادان به استفاده از اماکن عمومی مانند پارک ها و توالت و گوشه و کنار خیابان به ساقه تا مسائل خود را, آنها را به طور کامل نا امن برای زنان و کودکان به طور خاص است. زمانی که مردم چند سال پیش استفاده از توالت از یک کلیسای تاریخی در کمبریج به سوء استفاده از ماده آن بسته شد در صورت ایجاد ناراحتی برای دیگران که کاربران واقعی ،

یکی از دلایلی که باید رو چنین پدیده ای است که در دسترس بودن و ارزان مواد مخدر خیابانی در اطراف هر گوشه. مردم فقط به خرید و استفاده از آنها را فورا در مکان های عمومی. آن را غیر معمول نیست برای دیدن چنین افرادی دروغ ناخودآگاه در پارک اتومبیل, رستوران ها, پیاده رو و بیمارستان و کتابخانه و غیره.

کاربران از توالت های عمومی اغلب در سمت چپ ناراضی داشتن کسی دروغ ناخودآگاه در طبقه احتمالا به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر. این برگ یک تجربه بد برای دیگران. آن است که اقدامات شده اند گرفته شده نسبت به حل این مشکل است. بسیاری از توالت های عمومی ساخته شده برای تضعیف استفاده از مواد مخدر. پلیس و مقامات می توانید نگه داشتن چشم در چنین مکان های عمومی برای جلوگیری از معتادان از سوء استفاده از این فضا است.

گزارش دیگری انجام شده توسط نیویورک تایمز در سال 2015 صحبت در مورد منهتن مک دونالد است که تبدیل به یک واقعی برو به مکانی برای معتادان در این شهرستان است. این منطقه در نزدیکی می تواند دیده می شود پوشیده شده با چیزهای که به وضوح اشاره به استفاده از مواد مخدر. افرادی که به طور منظم گله به این محل برای داشتن چیزی که خود حلق آویز کردن با همکار معتادان و به پرسه زدن در اطراف این منطقه است. بسیاری از مفاصل مواد غذایی رستوران ها و رسانه ها را انتخاب کنید به نگه داشتن خود را در توالت از محدود به صورت عمومی اعلام آنها “استفاده” دستگیری چنین سوء استفاده.

مقامات اغلب باید کرک را در چنین مکان هایی به طوری که بازدید کنندگان واقعی نیست و در صورت مشکل به دلیل سوء استفاده از امکانات توسط معتادان است. پله گرد ساعت شب زنده داری و استقرار منظم داوطلب می تواند تا حدودی مانع از این بی جا و توسعه است.

درمان اعتیاد

برآورد شده است که 78 نفر هر روز در امریکا از هروئین بیش از حد و سوء استفاده از مسکن ها. متاسفانه اکثر آنها خیابان کاربران است. این افراد نیاز به درمان فوری.

هنگامی که یک فرد سوء استفاده از یک ماده آن اثرات عدم تعادل انتقال دهنده عصبی در مغز است. وجود دارد که انتقال دهنده عصبی ترمیم درمان که می تواند کمک به بازگرداندن انتقال دهنده های عصبی. همچنین به عنوان شناخته شده NAD درمانی این درمان کمک می کند تا در انتقال دهنده عصبی ترمیم در یک معتاد فراهم می کند و بهبودی طولانی مدت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.