چگونه اس ام اس بازاریابی با بهره گیری مختلف کسب و کار آنلاین

[ad_1]

آیا شما می دانید که شما می تواند با استفاده از اس ام اس بازاریابی برای کمک به رشد کسب و کار شما? در اینجا تعداد کمی از کسب و کار است که می تواند از اس ام اس بازاریابی:

سرگرمی نقاط

اولین کسب و کار برای شروع با استفاده از اس ام اس بازاریابی بودند بارها و کاباره ها. دلیل این است که آنها پیدا کردن انبوه پیام به کم هزینه روش ویژه ترویج و اطلاع رسانی به مشتریان در مورد سرگرمی های برنامه ریزی شده برای آینده ای نزدیک است. اطلاعیه ها مانند اینها معمولا زمان حساس و اس ام اس بهترین راه برای گسترش این کلمه به سرعت. علاوه بر آن می رسد افرادی که بر روی بروید.

خدمات کسب و کار

هر گونه خدمات مرتبط با کسب و کار مانند دندانپزشکان خانه نگهداری کارشناسان تناسب اندام مراکز دامپزشکان ، می توانید با استفاده از اس ام اس بازاریابی بیش از حد. آنها می توانند با استفاده از پیام های متنی برای ارائه یادآوری قرار ملاقات را برای مشتریان خود. این فوق العاده است چرا که یادآوری واقعا حکم یک پاسخ. آن را به سادگی اطلاعات است که در حال تحویل در یک راه سریع و بدون درد. مطالعات نشان داده اند که اس ام اس یادآوری می تواند کمک به کاهش تعداد no-نشان می دهد در قرار ملاقات.

فروشگاه های خرده فروشی

این یک راه فوق العاده برای فروشگاه ها به مشتریان اجازه می دانم در مورد معاملات خاص محصولات جدید و غیره. برخی از خرده فروشان و حتی انتخاب به ارائه متن تنها کوپن. متون نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظر سنجی.

موسسات غذایی

انبوه پیام کوتاه استفاده شده توسط صنعت رستوران برای یک زمان بسیار طولانی است. آنها می توانند هدف مردم در لحظات کلیدی از روز است. زمانی که آنها در حال تصمیم گیری که در آن برای رفتن برای ناهار یا شام. آنها همچنین آن را آسان تر برای رستوران ها به گردش معاملات روزانه و یا تبلیغاتی را ارائه می دهد. مردم می خواهم به فکر می کنم با معده خود را.

ملکی

شرکت املاک و مستغلات می تواند با استفاده از اس ام اس بازاریابی به اجازه دهید مشتریان خود را می دانم که در مورد خانه های باز و یا تازه لیست. املاک و مستغلات است که یک صنعت بسیار رقابتی و سریع ترین ضروری است. ترین عوامل املاک و مستغلات صرف زمان بسیار کمی در میز خود را. ارائه راه حل های تلفن همراه می تواند به اثبات می شود بسیار مفید برای آنها.

رادیو و تلویزیون و نشر

هنگامی که هدف این است که برای افزایش بینندگان یا خوانندگان, هیچ چیز وجود دارد که می تواند کار را بهتر از اس ام اس بازاریابی است. تعامل کلیدی در اینجا است. پیام کوتاه می تواند فرستاده شده در مورد تغییرات در برنامه نویسی و یا زمانی که مقالات جدید ارسال شده آنلاین. خوانندگان می دانید که در آن به در همه زمان ها است. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای طرفداران هیجان زده در طول ساخت تا به یک رویداد بزرگ است. این همه در مورد خلاق بودن.

کسب و کار آنلاین

و در نهایت کسب و کار آنلاین. اس ام اس بازاریابی بسیار انعطاف پذیر است و می توان با استفاده از سایت های تجارت الکترونیکی به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از وب سایت های دیگر. از جمله یک لینک به یک, ثبت نام,/, فرم اشتراک, اینترنت, کسب و کار تا حد زیادی می تواند از مزایای استفاده از اس ام اس انبوه, بازاریابی, برای اعلام ورود خدمات جدید و یا موارد را در سایت خود و یا به انتشار و فروش حوادث. متون حتی می تواند شامل آدرس لینک به وب سایت و یا رویداد. بازاریابی تلفن همراه نباید نادیده گرفته شود وقتی که می آید به کسب و کار آنلاین. آن است که هنوز هم یک راه بسیار موثر از گسترش این کلمه در. شاید آن زمان شما شروع به استفاده از اس ام اس بازاریابی خود بهره مند شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.