چگونه برای دریافت بیشتر از سفر خود را به Provence در فرانسه

[ad_1]

Provence یکی از فرانسه از زیبا ترین و محبوب ترین مناطق با مناطق کوهستانی یک خط ساحلی مدیترانه و گسترده ای روستایی در حومه شهر. Provence یکی از کشور, خیره کننده ترین سواحل با شهرستانها مانند خوب مارسی تولون و کن. دریایی رشته کوه های آلپ در مرز میان ایتالیا و فرانسه و چند تن دیگر کوچکتر رشته کوه های ارائه فرصت برای اسکی در زمستان و پیاده روی در تابستان. این Garrigue چشم انداز در امتداد ساحل است با پوشش معطر وحشی گیاهان اسطوخودوس و جنگل های ضخیم. Camargue دلتای یک فرشته پرنده بهشتی لاگون میله های شن و ماسه و باتلاق ارائه یک خانه برای بیش از 400 گونه از پرندگان از جمله هستش ، Provence نیز criss عبور با چندین رودخانه از جمله رودخانه Rhone, حبس رودخانه و Verdon رودخانه که در آن بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از سفر با قایق, آب, ورزشی, شنا و ماهیگیری است. Provence شهرت برای خوشمزه غذاهای محلی و عجیب از تپه بالا روستاها. با خیلی برای ارائه چگونه می توانید یک مسافر برنامه ریزی یک سفر به Provence?

رانندگی در اطراف Provence:

شروع در مارسی که در آن شما می توانید ببینید روم, اسکله, کلیسای سنت ویکتور و قدم زدن در بلوار لا Canebiere. لذت بردن از زیبا آب آبی با در نظر گرفتن یک سفر با قایق و یا صرف زمان در ساحل. رانندگی به Aix en Provence تصفیه دانشگاه و شهر را در صف درخت Cours Mirabeau, پیاده رو, کافه های این شهر خانه های بزرگ, هنرمند پل سزان سابق استودیو و چهارم. دنبال جاده های روستایی از طریق باغ های انگور و باغ های زیتون نسبت Haute Provence و رها کردن در هر یک از تپه بالا روستاها در طول راه. شما می توانید نگاهی به سنت Cannat, Lignane, Silvacane بر روی رودخانه حبس, Cadenet یا Loumarin. پس از یک توقف در Bonnieux بازدید از آپارتمان که در آن شما می توانید جشن قارچ و خرید برخی از محصولات تولید شده محلی سنبل عطر. Roussillon در یک روستای کوچک با یک دخمه پرپیچ و خم از خیابان های باریک خانه های رنگ شده در رنگهای اخرایی و روستا واقعا زیبا است. Gordes یکی دیگر از روستای زیبا که در آن شما می توانید ببینید بازسازی قرن 17 bories (سنتی خشک سنگ کلبه). دیگر روستاهای اطراف برای دیدار Senanque; Venasque احاطه شده توسط جنگل های انبوه; Crillon لو شجاع و کویون. از اینجا برای آوینیون که در آن نکات برجسته عبارتند از: Palais des Papes سابق پاپ اقامت (1309-1377). همچنین این شهر چشمگیر کلیساها و Pont سنت Benezet پل عبور رور رون. اگر زمان اجازه رانندگی به سنت رمی de Provence و سپس به ارل و نیم.

پایگاه خود را در آوینیون

متناوبا, پایگاه خود را در راحت آوینیون و بعد سفر به نزدیکی سایت ها و شهرستانها در منطقه است. سفر به L’Isle-sur-la-Sorgue در بانک ها از Sorgue رودخانه و به Roussillon. بیشتر شرق تپه های بالای شهر Moustiers Sainte-Marie یکی از زیبا ترین روستا در فرانسه. Les Baux-de-Provence 2 ساعت از آوینیون و ارائه می دهد نمایش درخشان از صخره بالا قلعه. سنت رمی و ارل در این نزدیکی هست و از آوینیون شما همچنین می توانید ببینید Aix-en-Provence.

تنها Provence برجسته

اگر شما در زمان فشرده هستند پس چرا خودتان را محدود به مناطق برجسته مانند شهر مارسی آوینیون و بدن و همچنین روستاهای Moustiers Sainte-Marie; Saint-Remy-de-Provence; Dignes احاطه شده توسط lavender fields; دیدن یک گاو مبارزه در ارل; فروشگاه در بازارهای L’Isle Sur-la-Sorgue و در بکر از زیبایی های طبیعی این دره از Verdon و Camargue تالاب.

جایی که برای اقامت

Provence دارای یک انتخاب گسترده ای از مکان های را انتخاب کنید از زمانی که می آید به مکان برای اقامت در طول سفر خود را. اگر پنج ستاره استراحتگاه اولویت خود را در دریای مدیترانه با شهرهای زیبا, Saint Tropez سنت رافائل و مارسی پیشنهاد نهایی در لوکس و زیبا تسهیلات یافت نشد هر جای دیگری در جهان است. اگر چشمه های معدنی و رستوران خوراک شناس نیست در بالای خود را به انجام لیست در حالی که در پروونس Provence معتبر تجربه را می توان در انتخاب برای اقامت در تعطیلات اجاره املاک. این می تواند متفاوت باشد از استودیو یا آپارتمان در شهرستانها به chateaus یا خانه روستایی موجود در روستا است. گروه مانند خانواده reunions و دوستان را پیدا اجاره تعطیلات مقرون به صرفه و سرگرم کننده راه برای صرف تعطیلات با هم. برای آن دسته از زوج ها به دنبال گریز عاشقانه چه چیزی می تواند بهتر از برخی از هزینه های کیفیت یکی در یک زمان تجربه زیبایی از فرانسه و این فرهنگ در تعطیلات اجاره املاک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.