چگونه برای لذت بردن از یک تعطیلات با ارزش در موریس چقدر است ؟

[ad_1]

بودن آتشفشانی جزیره موریس دارای طیف وسیعی از دراماتیک کوه ایده آل برای کوه پیمایی و کوهنوردی. شما می توانید غنی موریس فرهنگ با در نظر گرفتن یک تور از آن معابد و کلیساها و مساجد و دیگر سازه های مذهبی. اما این همه نیست. هیبت الهام بخش از زیبایی های طبیعی از موریس است بسیار فراتر از این و تنها راه برای تجربه آن است که با کاوش در جزیره خود را.

اگر شما در میانهی شب در بازدید از این بهشت قبل یا شما در حال سفر وجود دارد برای اولین بار و به فکر ساخت بسیاری از سفر خود را در اینجا است چگونه شما می توانید لذت بردن از تعطیلات با ارزش زمانی که در موریس:

1. کتاب یک اقامت لوکس – این که آیا شما در حال سفر به عنوان یک خانواده و یا با شریک زندگی خود را, محل اقامت است که همیشه یک نگرانی. و هنگامی که شما در موریس شما نمی خواهید به دست شانس ماندن در برخی از بهترین هتل ها و استراحتگاه. شما می شود ؟ هنگامی که برنامه ریزی تعطیلات خود را در جزیره موریس به دنبال یک محل اقامت است که لوکس و همچنین واقع در بهترین منطقه است. Balaclava Flic en Flac و Trou aux Biches بالا سه مناطق که در آن شما را پیدا خواهد کرد بهترین هتل ها و ویلاهای لوکس.

اگر شما در ماه عسل خود را در موریس وجود دارد یک انتخاب گسترده ای از استراحتگاه در بکر سواحل شنی سفید رنگ است که شناخته شده است برای نمونه خدمات مواد غذایی مختلف فعالیت های ورزشی در هوای گرم بالون سفر درمان های آبگرم لوکس انتقال از فرودگاه خصوصی و خیلی بیشتر. کنستانس دختر خوشگل مره Plage, رفت و آمد مکرر Tamarina هتل آناهيتا رفت و آمد مکرر Merville ساحل هتل لوکس Grand Gaube رفت و آمد مکرر در میان چند گزینه است که شما می توانید در نظر بگیرید.

2. تور سواحل عجیب و غریب – یکی از دلایل اصلی که چرا موریس جذب میلیون ها نفر از گردشگران از سراسر جهان است که به دلیل انتخاب فوق العاده از سواحل است. شما می توانید به نشستن و استراحت, نگاهی به راه رفتن در ساحل دریا و یا افراط خود را در فعالیت هایی مانند موج گشت و گذار بادبادک غواصی و بیشتر. علاوه بر این چیزهای دیگر وجود دارد که شما می توانید انجام دهید به از بند باز کردن خود طرف پرماجرا مانند طناب چتربازی, اسکی روی آب, غواصی, غواصی و زیر دریایی برای کشف زیبا زندگی دریایی پر از صخره های رنگارنگ و زرق و برق دار ماهی.

برای honeymooners و هیچ چیز نمی تواند بهتر از یک ساحل مقصد. و این جزیره کامل فرار به بهشت که در آن زوج ها می تواند لذت بردن از عاشقانه ترین لحظات زندگی خود را.

3. قیمتها فراتر از سواحل – هنگامی که در موریس در بازدید از سواحل محبوب است اما کاوش در این شهر زندگی می تواند تعطیلات خود را کامل است. فراوان وجود دارد جاذبه برای هر نوع از گردشگری است. اگر شما یک عاشق طبیعت, شما می توانید بازدید از جنگل ها و پارک ها و باغ ها و آبشارها به شاهد زیبایی با شکوه از طبیعت است. اگر شما یک فرد مذهبی شما نمی خواهید به دست در بازدید از معروف سایت های مذهبی که شامل Ganga Talao, سنت گابریل کلیسا Kaylasson معبد و Ronaq-Ul-Islam Sunnee مسجد.

سر به بازار مرکزی در پورت لوئیس پایتخت موریس به خوردن و قدم زدن در اطراف خیابان برای گرفتن یک نگاه اجمالی از زندگی پر مشغله Mauritians. این شهرستان دارای بزرگترین بازار تصویر می کشد سن جذابیت که در آن شما می توانید مزه غذاهای محلی و غذاهای تازه و فروشگاه صنایع اقلام به عنوان یک حافظه از سفر خود را. همین حالا خرید موریس, طلا و جواهر, سوغاتی بودا سر و پر dodos.

4. ناهار خوری از موریس راه – جزیره دارای مقدار زیادی از گزینه های که آن را به ناهار خوری. در اینجا شما می توانید لذت بردن از خوشمزه غذاهای محلی موریس در قیمت مقرون به صرفه. برای هر دو گیاهی و غیر گیاه خواران وجود دارد چیزی خاص ارائه شده توسط رستوران ها. غیر گیاهی تخصص شامل Creole ماهی Rougaille, Daube, Vindaye و هشت کاری که برای دوستداران مواد غذایی گیاهی وجود دارد مانند غذاهای Dholl پوری, Roti Chaud و سمبوسه. در مجموع سعادت.

در ماه عسل خود را در موریس شما می توانید برنامه یک شام رمانتیک با معشوق خود را در یک ساحل خصوصی تنظیم با بهره گیری از بهترین غذاهای با هم. لا جدول du Château, رستوران, Château Mon, Désir و Le Capitaine رستوران بالا سه گزینه است که شما می توانید در نظر بگیرید برای جریمه-شام خوردن را تجربه کنند.

حقایق سریع در مورد موریس هر مسافر باید بدانید

در حالی که شما برنامه ریزی تعطیلات در منظره جزایر موریس شما نیاز به دانستن برخی از حقایق مهم است اگر شما می خواهید برای لذت بردن از به عنوان بسیاری که ممکن است.

  • انگلیسی و فرانسوی به طور گسترده ای در زبان گفتاری در موریس است.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی محلی از Mauritians شما نیاز به معاشرت با مردم محلی.

  • برای کشف این جزیره در یک راه مناسب آن است که یک ایده خوب به استخدام یک ماشین و درایو خود را.

  • آیا به دام افتادن برای رانندگان تاکسی که ادعا می کنند شما را در یک تور. تنها چوب به راهنمای سفر خود را.

  • جلوگیری از بیش از حد چانه زنی در خرید آن را به عنوان قدردانی است در موریس است.

  • در نظر بگیرید خرید از مغازه و نمی خرید چیزهای گران قیمت بر روی کارت اعتباری خود را.

  • خودداری از خرید بطری آب به عنوان آن می تواند بسیار گران قیمت. به جای آن ترجیح می دهند شیر آب است که بسیار امن به نوشیدن.

  • اگر شما یک محدودیت بودجه آن است که توصیه می شود به اقامت در سواحل شرق.

  • همیشه پوشیدن کرم های ضد آفتاب لوسیون قبل از پله در خورشید است.

موریس واقعا رونده بهشت و فوق العاده مقصد تعطیلات است که شما را ترک خواهد کرد افسون با آن دلربا زیبایی به شما ارائه یک تجربه شبیه هیچ دیگر است. و اگر شما می خواهید به بهترین استفاده را از تعطیلات خود را شامل همه موارد بالا را در برنامه سفر خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.