چگونه برای نوشتن بررسی رستوران

[ad_1]

نه تنها می تواند نوشتن رستوران بررسی یک تجربه لذت بخش است زیرا شما می توانید سعی کنید تمام انواع غذاهای مختلف آن را نیز می تواند یک راه خلاق به ابراز نظر شما. وجود دارد تعدادی از قوانین مختلف به دنبال در هنگام نوشتن یک بررسی کیفیت. این مهم است که شما را در درک چگونه برای تعیین کیفیت مواد غذایی و همچنین رستوران.

فهرست زیر تعدادی از راهنمایی در مورد چگونه برای نوشتن یک بررسی رستوران:

1. رستوران های انتخاب: انتخاب یک رستوران است که شما پیدا جالب و رزرو. مطمئن شوید که از آن مواد غذایی است که شما به طور معمول غذا خوردن و مانند آن.

2. رستوران ویژگی ها: هنگامی که شما ناهار خوردن در رستوران, توجه داشته باشید, دکور, فضای, صبر, کارکنان, کارکنان آشپزخانه, پارکینگ, نظافت, دیگر شام و محل.

3. نوشتن نقد و بررسی: درست بعد از ناهار خوری پیدا کردن یک محل برای نوشتن یک بررسی.

4. توصیف برداشت خود را از سبک و دکور رستوران: این شامل طرح رنگ, دکوراسیون, تم و آرایش صندلی. توصیف تنظیم جدول. همچنین شما باید در مورد خارجی از رستوران. آن را در یک مکان قابل دسترس? چگونه بود پارکینگ ؟ بود خارجی جذاب است ؟

5. Dicuss مشتریان و کارکنان. چه نوع از مردم بودند ناهار خوری در رستوران ؟ (حرفه ای ها, خانواده, رسمی شام) بود کارکنان مفید و خوب ؟ آیا شما مجبور به صبر طولانی برای دریافت مواد غذایی خود را ؟ آیا شما مجبور به صبر طولانی برای یک سرور ؟

6. بحث در مورد مواد غذایی: چه نوع غذایی رستوران خدمت می کنند ؟ (ایتالیایی, مکزیکی فست فود و غیره.) ارائه چند از غذاهای مختلف آنها را به عنوان به خوبی به عنوان هزینه. شد مواد غذایی خود را حق متوسط? چگونه غذا طعم ؟ آن را به طور کامل پخته شده? بود بشقاب غذا جذاب به در نگاه کنید ؟ آنچه را دوست دارید ؟ وجود دارد هر چیزی که شما نمی مانند ؟ مواد غذایی بود احساساتی و یا یک بافت خوب? چگونه تازه شد این غذا ؟ آیا مواد غذایی خوب عطر? شد بررسی ارزش قیمت به شما پرداخت می شود? این مواد غذایی باید بیشتر کلمات در نقد و بررسی.

7. سازمان چکیده: ساختار این نقد و بررسی به ترتیب زمانی. نوشتن در مورد لحظه ای که شما وارد رستوران تا زمانی که شما پرداخت می شود و در سمت چپ. با نوشتن روشن و مختصر و کلمات. نگه داشتن موضوع بحث با هم و پراکنده در سراسر نقد و بررسی. استفاده از رنگی کلماتی مانند شگفت آور نفس گرفتن. بحث در مورد مواد تشکیل دهنده. نوشتن با استفاده از شخصیت خود را به آن را منحصر به فرد. خود را نقد و بررسی یک داستان در مورد سفر خود را به رستوران. چه چیزی باعث این رستوران منحصر به فرد? مطمئن شوید که به شما ارائه یک پیشنهاد است.

8. نوشتن مکانیک: توصیف رستوران در زمان حال. نوشتن در دوم شخص و یا با استفاده از یک منفعل زمان. آیا این جملات بیش از حد کوتاه است. نقد و بررسی باید در جریان زمانی که یکی در حال خواندن آن است. جلوگیری از ضمایر به عنوان آنجا که ممکن است.

نوشتن یک بررسی که شامل یک تنوع از ویژگی های مورد رستوران خود را بررسی بسیار حرفه ای است. با اجرای تعدادی از نکات نوشتن بررسی خود را آموزش و اطلاع رسانی به مصرف کننده. نوشتن نقد و بررسی است یک راه لذت بخش برای ابراز نظر شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.