چگونه به صرفه جویی در پول زمانی که شما غذا خوردن در رستوران باغ زیتون

[ad_1]

باغ زیتون محبوب زنجیره ای از رستوران های ایتالیایی ارائه می دهد که غذاهای با کیفیت با قیمت مناسب. اگر چه بسیاری از entrees هستند به شدت قیمت در نقاط قیمت های کمتر از 15 دلار در هر بشقاب بسیاری از شام ممکن است قادر به صرفه جویی در پول و حتی بیشتر با استفاده از روغن زیتون باغ کوپن به جبران برخی از صورتحساب خود را. به طور معمول, رستوران های زنجیره ای ارائه می دهد و کوپن در قالب یک مقدار خاصی دلار بالای این لایحه است. برای مثال یکی از محبوب است که ارائه شده توسط زنجیره ای است که یک معامله برای $4 از دو شام entrees. یکی دیگر از صنوبر ترویج است که این شرکت ارائه می دهد که 10 دلار از هر 25 دلار صرف غذا است. زمانی که یک گروه بزرگی از مردم به محبوب ایتالیایی رستوران پس انداز از استفاده از این تخفیف آشکار می شود. خوشبختانه پیدا کردن تخفیف نسبتا آسان است اگر یک فرد می داند که به کجا نگاه.

یکی از بهترین منابع برای پیشنهادات محلی است یکشنبه کاغذ. حتی اگر کوپن تخفیف ممکن است در دسترس در روز دیگری از هفته یکشنبه ها از کاغذ همیشه بزرگترین تعدادی از آنها را با بهترین ارائه می دهد. تبلیغاتی ارائه می دهد نیز ممکن است برجسته در مجلات و آگهی و یا دیگر رسانه های چاپی.

منبع خوب دیگری برای پیدا کردن تخفیف ارائه می دهد و اینترنت است. از زمان به زمان, رستوران نوشته های تخفیف در وب سایت خود را که ذکر شده نه در روزنامه ها. مردم علاقه مند به استفاده از این ارائه می دهد به سادگی باید برای چاپ تبلیغات و آنها را قطع کند. علاوه بر وب سایت رسمی بسیاری از سایت های دیگر ارائه تخفیف به رستوران. با استفاده از یک موتور جستجو در اینترنت یک فرد می تواند پیدا کردن ده ها تن از سایت های که ارائه تبلیغات است که می تواند مورد استفاده در رستوران محبوب. با این حال یکی باید احتیاط که به دنبال این ارائه می دهد چرا که اغلب آنها بر روی سایت است که بسیاری از تبلیغات پاپ آپ. برخی از کوپن تخفیف هستند قابل چاپ, در حالی که دیگران در قالب کدهای.

قبل از استفاده از کوپن, آن است که همیشه ایده خوبی است برای بررسی تاریخ انقضا از رستوران نمی خواهد قبول کند که منقضی شده است. بسیاری از بار این تبلیغات را دارای تاریخ انقضا هستند که حدود یک تا دو ماه بعد از تاریخ معامله صادر شد. همچنین شام باید توجه داشته باشید که در بسیاری از موارد تخفیف و تبلیغات نمی تواند در ترکیب و که ممکن است محدودیتی در تعداد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک بلیط. بنابراین این مهم است به خواندن چاپ خوب قبل از استفاده از هر گونه پیشنهاد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.