چگونه خود را انتخاب کنید قبرس شمالی ویلا تعطیلات

[ad_1]

انتخاب ایده آل خود را در قبرس شمالی ویلا تعطیلات آسان است زمانی که شما می دانید چگونه! در اینجا 7 سریع و آسان برای پیدا کردن تعطیلات خود را کامل ویلا در شمال قبرس آفتاب.

1. همین حالا کتاب مستقیم با ویلا صاحب!

در گذشته شما تنها می تواند پیدا کردن یک اجاره ویلا در شمال قبرس به کتاب مستقیم با مالک. این درگیر ساعت های طولانی تحقیق در وب سایت بی پایان فکس یا ایمیل هزینه نقل و انتقال پول و که شک آزار دهنده است که ویلا خود را ممکن است کاملا استاندارد… شرکت های وجود دارد که شما می توانید آنلاین است که انجام همه کار سخت را برای شما بنابراین شما می توانید جستجو برای قبرس شمالی اجاره ویلا با موقعیت و قیمت و در دسترس بودن و یا امکانات مانند استخر شنا.

2. اجاره بها روز به روز برای انعطاف پذیری

قبرس شمالی ویلا تعطیلات در دسترس برای اجاره بها روز به روز بنابراین شما می توانید پرواز به قبرس شمالی در یک روز و در یک زمان است که مناسب شما و خانواده خود را. چه تر است, شما لازم نیست برای بازگشت هفت روز بعد همراه با هر کس دیگری در روز شلوغ و شلوغ انتقال بعد! ترین ویلا bookable برای حداقل سه روز بنابراین شما حتی می توانید خود را ایجاد کنید قبرس شمالی دو مرکز تعطیلات, اگر شما می خواهید. البته قبرس شمالی اجاره ویلا روز به روز به معنی شما می توانید با استفاده از پرواز در روز ارزان تر بیش از حد.

3. فکر جنوبی برای بهترین خرید پرواز به قبرس

همه قبرس شمالی ویلا برای اجاره در دسترس هستند هر دو از فرودگاه بین المللی ارجان در قبرس شمالی و فرودگاه لارناکا در قبرس جنوبی. پرواز به فرودگاه Ercan و پرواز خود را شامل مختصری توقفگاه بین راه در ترکیه اما از فرودگاه Ercan شما می توانید جمع آوری یک ماشین کرایه می شود و توسط خود کایرنیا تعطیلات ویلا با استخر در کمتر از یک ساعت! آن را کوتاه تر زمان پرواز به فرودگاه لارناکا در قبرس جنوبی که در آن شما می توانید جمع آوری یک ماشین کرایه یا با تاکسی و انتقال بیش از مرز به شمال قبرس. کل زمان سفر در مورد همان است اما پرواز به قبرس جنوبی می تواند بسیار ارزان تر و حتی زمانی که شما شامل هزینه یک تاکسی انتقال.

4. انتخاب بهترین منطقه رفت و آمد مکرر

در قبرس شمالی, شما می توانید انتخاب کنید از یک ویلا با نمایش افسانه بالا در کوه ها و یا یک طراح beachside ویلا که در آن شما می توانید شنیدن شکستن امواج در ساحل! کایرنیا اصلی شهر در ساحل شمالی و باعث می شود یک پایه بزرگ برای قبرس شمالی ویلا تعطیلات.

به شرق کایرنیاروستای سنتی , تفریحی مانند Catalkoy و Ozankoy دسترسی آسان به فوق العاده سواحل شنی. طرفداران گلف را دوست دارم Esentepe با جدید خود را در زمین گلف مجموعه ای در میان درختان زیتون باستان. اگر شما ترجیح می دهند نمایش خیره کننده روستای Bellapais ارائه می دهد واقعا آرامش بخش ویلا تعطیلات در قبرس شمالی است که سخت به ضرب و شتم.

غرب کایرنیاشما می توانید احساس می کنید بخشی از جامعه در Zeytinlik, هنوز رتبهدهی نشده است می تواند فقط 5 دقیقه از ساحل. دوستدار خانواده Karaoglanoglu یک محل عالی برای بچه ها به عنوان دامنه کوه روستای Alsancak, با تمام امکانات شما نیاز به یک افسانه ویلا تعطیلات در قبرس شمالی. اگر شما می خواهید صلح و آرامش به سر برای معطر باغ های زیتون و چشمه های طبیعی در Lapta یا خودت در صلح آمیز Karsiyaka.

5. دریافت قبرس شمالی ویلا فضای شما می خواهید

اخبار زیادی در مورد قبرس شمالی ویلا برای اجاره این است که آنها معمولا بزرگ! در قبرس شمالی تعطیلات ویلا با سه یا چهار اتاق خواب هنجار بنابراین شما و خانواده می تواند مقدار زیادی از فضای برای استراحت. بچه ها می توانید اتاق خود را و شما می توانید کارشناسی ارشد مجموعه که معمولا ensuite! اکثر قبرس شمالی تعطیلات اجاره ویلا استخر شنا, بنابراین شما می توانید استراحت در تراس در حالی که بچه ها چلپ چلوپ در مورد در آفتاب. اکثر قبرس شمالی ویلا تعطیلات نیز باید به طور کامل, آشپزخانه نصب, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید برای غذا خوردن در خانه و یا شام خوردن در یک رستوران محلی – انتخاب با شما است!

6. تعطیلات آزادی: قبرس شمالی ویلا تعطیلات v. هتل ها

قبرس شمالی ویلا تعطیلات ارائه می دهند بسیار بیشتر از یک هتل. شما می توانید دریافت و خوردن صبحانه در تراس آفتابی هر زمان که شما مانند خش خش تا ناهار میان وعده خود را در یخچال یا طبخ مواد غذایی محلی خریداری شده در بازار در قبرس شمالی تعطیلات ویلا ، شما می توانید سهام این ویلا یخچال با کودکان’ مورد علاقه مواد غذایی محلی و یا آبجو و نه نگرانی در مورد آنچه که در هتل منو یا نوار بیل! و یا شما می توانید غذا خوردن در خوشمزه و خوب ارزش رستوران های محلی تلاش غذاهای محلی مانند pidesیک پیتزا!

7. کتاب حاضر برای بهترین قیمت

رزرو آنلاین سریع و آسان و راحت بیش از حد! شما همچنین می توانید کتاب کرایه ماشین خود را و تاکسی فرودگاه نقل و انتقالات در پیشبرد صرفه جویی در شما گران قیمت تبدیل ارز هزینه های. پرداخت با کارت اعتباری شما می توانید هزینه و خرید خود را محافظت بیش از حد!

و…

8. از آن لذت ببرید!

ما می دانیم که شما لذت بردن از یک ویلا تعطیلات در قبرس شمالی به طوری که می آیند و ما به زودی – ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.