چیانگ مای – برازنده شمالی پایان تایلند احضار شما

[ad_1]

مهم ترین شهر شمال تایلند, چیانگ مای یکی جایی که چیزی برای همه وجود دارد. در فاصله 435 کیلومتر از بانکوک به شهر جذب حدود 5 میلیون بازدید کننده در هر سال است. بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا نباید به این شهرستان زیبا. تایلند محبوب خود پر زرق و شب زنده داری اما محل خیلی بیشتر به ارائه. شهر بسیار مذهبی و جشن بسیاری از جشنواره ها و رویدادهای. وجود دارد تعدادی از تورهای شاهد حیات وحش و لذت بردن از عکاسی است.

هتل های چیانگ مای

این درخشان شهرستان تایلند دارای بهترین امکانات در محل اقامت. هتل ها در شهرستان ها هر دو نخبگان و همچنین مقرون به صرفه است. این Siripanna Grand Resort & ویلای بسیار محبوب در میان گردشگران و همچنین بیشتر توصیه می شود. این ارائه می دهد مواد غذایی و مشاهده و کارکنان بسیار دوستانه است. آن را به طور کامل رزرو شده در فصل گردشگری; بنابراین به ماندن در اینجا یک رزرو اولیه باید ترجیح داده می شود. و برای کسانی که می تواند صرف بیشتر وجود دارد Rimping ایجاد کرد که زیبا است و همچنین منحصر به فرد ترین هتل این شهر است. وجود دارد بسیاری از گزینه های بیشتر را انتخاب کنید.

رستوران در چیانگ مای

این مواد غذایی از این بخش از تایلند شگفت انگیز است. وجود دارد بنابراین بسیاری از رستوران ها که ارائه مواد غذایی دهان آبیاری. غذا در اینجا این است که به عنوان منحصر به فرد به عنوان کشور و خوشمزه است. وجود دارد تعداد زیادی از رستوران ها در این شهر به عنوان بسیاری از گردشگران به اینجا می آیند. برخی از محبوب ترین ها رستوران ها, خبر خوب, رستوران خانه رستوران و یا عتیقه فروشی رستوران.

تعطیلات در چیانگ مای

یک روز تعطیل در این شهر به معنی یک تجربه کاملا جدید برای کسانی که فکر می کنم در تایلند است که فقط در مورد شب زنده داری. های مختلف تورهای مانند فیل جنگل بازحمت حرکت کردن و پینگ رودخانه قایق سواری تور و یا معابد تور نیم روزه گرفتن مسافر به شکوه حیات وحش برای, تایلند که معروف است در کل جهان است. حوادث مانند Yipeng Loi و Krathong جشنواره جذب تعداد زیادی از گردشگران هر سال است. حتی رودخانه پینگ جشنواره برگزار می شود به عنوان یک ادای احترام به رودخانه خدا را نشان می دهد و مذهبی طرف شهر. آن را در همه دشوار است به سفر در این شهرستان به عنوان تمام وسایل حمل و نقل در دسترس هستند. یکی می تواند سفر توسط هوا یا قطار اما یک تاکسی خصوصی می تواند قابل اعتماد ترین. البته زمانی که در یک شهرستان می تواند برای بهترین فیلم و احزاب و انفجار!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.