چیزهای سرگرم کننده برای انجام در Austin, تگزاس, خود را با Foodie دوستان

[ad_1]

آستین و مناطق اطراف آن پر است از مکان برای کشف. از پیاده روی در بسیاری از کمربند سبز مسیرهای پیاده روی برای بهره گیری از مواد غذایی خوشمزه و نوشیدنی های مختلف در نقاط خوش منظره و زیبا شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از ایده ها برای نگه داشتن شما و دوستان خود را اشغال کردند. اگر شما و دوستان خود را در حال سختگیر تصویر تنها rosier. در اینجا لیستی از چیزهای سرگرم کننده برای انجام در Austin, تگزاس, خود را با foodie دوستان است.

  1. شروع و پایان روز را با tacos.
  • Austin شناخته شده است برای بسیاری از چیزها tacos صبحانه گنجانده شده است. یک راه فوق العاده برای شروع روز خود را به اتمام برخی از بسیاری از مواد غذایی خوشمزه کامیون ها که در سراسر شهر. ورا کروز تاکو کامیون شده است دارای برخی از بهترین صبحانه tacos در کل شهر!

  • حتی زمانی که شما توسط یک کامیون مواد غذایی وجود دارد مقدار زیادی از خوشمزه رستوران در خدمت tacos را ببلعند. Torchy است تاکو مبتنی بر رستوران است که گسترش همه از طریق شهرستان و فراتر از آن. شناخته شده تر و لذیذ و خلاق تاکو در خیابان معمولی تاکو, این رستوران همچنان برای به دست آوردن محبوبیت و به عنوان یک نتیجه بسیاری از مشتریان در حال شروع و پایان روز خود را با tacos.

  1. تگزاس از Wineries
  • در اطراف منطقه وجود دارد مقدار زیادی از تگزاس از wineries ایجاد شراب خوشمزه و ارائه تورهای دیدنی مزه مکان و مقدار زیادی از رویدادها مزه شراب. شما می توانید صرف تمام وقت خود را به سادگی رقص در اطراف از کارخانه شراب سازی به کارخانه شراب سازی. Austin کارخانه شراب سازی و آستین سفارشی سازی هستند و چند مکان به اتمام است.

  • اگر شما می خواهید به ماندن مرکزی واقع در شهرستان وجود دارد متعدد شراب مزه کردن لکه های شاد برای خدمت به شراب از مناطق اطراف آن را به عنوان به خوبی. تگزاس قرمز و سفید پوستان مزه اتاق ارائه می دهد یک مرکزی واقع نقطه برای نمونه هر شراب مورد نظر شما و آستین تاجر شراب را می توان بر شمارش به واردات و یا قرار دادن آن گریزان شراب شما به دنبال.

  1. مواد تشکیل دهنده محلی تولید شده در تگزاس

وجود دارد مقدار زیادی از شرکت های تولید محصولات با کیفیت بالا است که مورد استفاده در سراسر کشور است. تگزاس هیل کشور زیتون شرکت ایجاد خوشمزه سالخورده سرکه و روغن زیتون و حتی یک فروشگاه پر از ایده های بزرگ هدیه از جمله استارتر مجموعه با نمونه ای از محصولات خوب. واقع در تپه کشور در حومه شهر آستین در این سفر است که ارزش زیبایی منظره و محصولات را کامل هدیه housewarming.

اتمام این مکان دفعه بعد که شما و دوستان خود و خانواده و یا بازدید کنندگان می خواهید به foodie ماجراجویی در داخل و اطراف Austin.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.