کامیون مواد غذایی: واقعی متحرک اعیاد

[ad_1]

از اساسی واگن چاک کرایه خورش لوبیا و بیسکویت ما آمده اند راه طولانی و انتظار می رود به مراتب بیش از سلفون پیچیده ساندویچ از 50s و 60s همراه با کهنه قهوه. غذاهای قومی و موجود در مواد غذایی داغ در حال حاضر به امری عادی برای رفتند on-the-run کارمندان و ما're wiling به پرداخت دلار بالا برای راحتی.

در 50s, تلفن همراه, سرویس محیط های اغذیه فروشی ارتش آمریکا نیروهای نظامی در پایگاه ها و مانورهای اما آنها کمی بیشتر از مقررات چو. آمریکایی ها آمده اند به انتظار به مراتب بیشتر و خلاق فروشندگان با کمال میل به تماس پاسخ دهید. از اوایل بستنی کامیون ها به هات داگ فروشندگان با خود وین گوشت گاو چتر هزاران نفر جست و خیز از ادارات و کارخانه ها و فروشگاه ها به رهبری که کامیون پایین خیابان که در آن آنها می دانند که آنچه آنها'll پیدا کنید و همین't ذهن ایستاده در خط برای آن است. که نیاز بیات تلوان ماشین آلات مواد غذایی و یا همبرگر فست فود هنگامی که ما می توانید تازه فلافل بسته بندی نان پیتا یک ظرف اسنک یا معتبر چیپس و ماهی پیچیده شده در کاغذ روزنامه. چه تکامل یافته از “روچ مربی” از گذشته به یک محل است که راه اندازی حرفه ای از بسیاری از اجرایی سرآشپزها کامیون مواد غذایی در حال حاضر حتی در تهیه برنامه های ویژه دانشگاه کنفرانس ها و مراسم عروسی.

اجازه دهید's بررسی محبوب ترین و موضوعات ارائه شده از این وعده های غذایی-در-چرخ های سراسر کشور. بسیاری از این کامیون اپراتورهای همچنین رستوران ها و مکان های مختلف و بسیاری از آنها در مدرسه آشپزی فارغ التحصیل و سرآشپزها:

کبابی Cheeserie – از پایه به طراح ساندویچ پنیر کبابی, Nashville

تاکو کامیون – انواع tacos و پر کردن و همچنین burritos, Hoboken, NJ

Fukuburger کامیون – واقعی آخرین نام ژاپنی آن صاحب همبرگر از ویژگی های غیر معمول, آسیایی, پر و سس لاس وگاس

مک مارت کامیون – طول می کشد مک و پنیر به یک سطح جدید با مواد خلاق فیلادلفیا

Luke's خرچنگ – خرچنگ و میگو رول در حدود 17 دلار (به وضوح برای کسانی که در بودجه) در شهر نیویورک

گاو و کشک – پنیر دلمه خمیر غوطه ور و سرخ شده با سس فرو بردن فیلادلفیا

Kogi BBQ – خلاق و متنوع, غذاهای کره ای, لس آنجلس

خانم Cheezious – بیشتر طراح ساندویچ پنیر کبابی, یک, آمریکا,'s مورد علاقه راحتی غذاهای میامی

دارچین حلزون – مواد غذایی گیاهی برای سلامتی بیشتر-آگاهانه و غیر گوشت خوار جمعیت با یک حلزون در چشم (به شکل) نیویورک

Oink و مو BBQ – برنده جایزه گوشت خوک و گوشت گوساله BBQ با تمام مواد باغچه خانهها, NJ

اگر شما سرمایه گذاری به قومی محله مانند یک شهر بزرگ محله چینی ها, بدیهی است که شما'll پیدا کردن یک مزیت خود را از غذاهای بومی نارسایی خیابان اما به طور کلی این رایج ترین آیتم های منو در سراسر کشور:

کباب
همبرگر
سگ داغ
قهوه و نوشیدنی های قهوه
مخلوط / نوشیدنی های سالم و آب میوه
“رشد” ساندویچ پنیر کبابی
لغزنده
کیک و دسر
خیابان tacos و burritos
سوشی
رول خرچنگ
مدیترانه منوها / Gyros
کوکوی ویژه پر کردن
ویتنامی Banh سکته قلبی ساندویچ
پیتزا
بستنی نرم و خدمت
تراشیده یخ / یخ ایتالیایی
غذای هندی
هاوایی مواد غذایی
بال مرغ

در ایالات متحده کامیون های مواد غذایی هستند $ 1.2 میلیارد دلار میباشد. با وجود چالش های آشکار مانند کمبود آب داغ در حال اجرا دقیق مقررات و مجوزهای بهداشتی, قوانین کامیون مواد غذایی در خدمت نقش مهمی در جامعه ما و ارائه خدمات حیاتی به هزاران نفر از کارگران در همه جا. اگر چه چاک واگن به سادگی ممکن است نوستالژی مفهوم زندگی است. کامیون مواد غذایی. هنگامی که شما فقط می توانید't صبر کنید برای غذا خوردن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.