کانکون آب و هوا – بهترین و بدترین ماه برای رفتن

[ad_1]

کانکون آب و هوا یکی از دلایلی است که چرا این مکزیک رفت و آمد مکرر محاصره دوم محبوب ترین مقصد تعطیلات در منطقه کارائیب.

دلایل دیگر چرا کانکون تساوی بسیاری از گردشگران شامل آن خرید و رستوران و نوار; ارزان اتوبوس های سیستم حمل و نقل; مقدار زیادی از چیزهایی برای انجام و دسترسی راحت به و از ایالات متحده آمریکا به فرودگاه. آن است که 1.5 ساعت زمان پرواز از میامی و چهار ساعت از شیکاگو است.

بهترین زمان برای رفتن به کانکون بستگی دارد و در بخشی در این که آیا شما ترجیح می دهند به صرف مقدار زیادی از زمان در ساحل و در آب و یا اگر شما می خواهم به صرف بیشتر وقت خود را در, خرید ناهار خوری و بازدید از جاذبه های مختلف در منطقه است. برخی از افسانه ویرانه های تولیدی صنعتی مایان فولاد قرار دارد در این نزدیکی هست.

کانکون آب و هوا به طور کلی گرم و در طول سال — در واقع بسیاری از هتل ها و استراحتگاه در فضای باز و لابی — اما دریایی نسیم را می توانید از هوا و آب بیشتر سرد در ماه های زمستان.

متوسط درجه حرارت

به طور متوسط در طول سال درجه حرارت بالا برای این قسمت رفت و آمد مکرر است که نزدیک به 88 درجه فارنهایت و متوسط درجه حرارت پایین است و فقط کمتر از 74 درجه به گفته سازمان جهانی هواشناسی.

کانکون آب و هوا در ماه مه تا سپتامبر گرمترین زمان برای بازدید هنگامی که دمای بالا دمای بیش از 90 درجه در هر ماه — اوج در 92.5 در ماه اوت است.

کانکون آب و هوا در دسامبر ، ژانویه و فوریه است که جالبترین که متوسط درجه حرارت بالا حدود 83 درجه است.

متوسط پایین و کمتر از 70 درجه در ماه های ژانویه و فوریه و به سختی می شکند 70 در ماه دسامبر.

متوسط بارندگی

متوسط بارندگي 4.4 اینچ در هر ماه و تعداد به طور متوسط از باران روز در هر ماه است 9.6.

بارش و باران روز در مورد میانگین برای یک کارائیب مقصد.

فوریه و مارس و آوریل در حال خشک ترین ماه وقتی که باران کمتر از 1.8 اینچ در ماه است. همچنین باران تنها پنج روز تا یک ماه طول این زمان.

مجموع بارندگی را افزایش می دهد در ماه ژوئن قطره در ماه جولای و صعود در فعال ترین طوفان های نجومی ماه سپتامبر و اکتبر هنگامی که از آن باران نزدیک به نه اینچ در هر ماه.

در ماه نوامبر نیز بالاتر از میزان متوسط باران.

بهترین زمان برای رفتن

گردشگران را پیدا خواهد کرد که بهترین زمان برای رفتن به کانکون فوریه تا مارس, در حالی که آنها باید به جلوگیری از آن در ماه سپتامبر و به خصوص در ماه اکتبر.

آگاه باشید که درجه حرارت آب در ماه های فوریه و مارس در حال سرد و راحت نیست برای شنا برای هر طول زمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.