کشتی کروز: 5 دلایل SeaDream قایق بادبانی یکی از بهترین

[ad_1]

ForbesLife سفر magazine به تازگی تعیین شده SeaDream قایق بادبانی به عنوان بهترین لوکس سطح کابین کوچک در کشتی کروز خط 2015.

سال است به سختی آغاز شده است و این کمی کروز شرکت در حال حاضر به سرقت رفته و این جایزه است. آن را در اندازه کوچکتر است به راحتی به بسیاری از مسافران و شرکت نمی کند شما فروش کوتاه در مورد تجربه خود را.با ارتقاء و فوق العاده حرفه ای خدمه او به نظر می رسد به گرفتن و نگه داشتن این جایزه برای سال آمده است.

گمان ما این است که وجود دارد بسیاری از مدعی و بسیاری وجود دارد که دیگر با کیفیت بالا کوچک کروز دریایی با خطوط عامل وجود دارد اما در اینجا پنج دلیل خوب چرا SeaDream قایق بادبانی یکی از بهترین.

1. SeaDream شما طول می کشد مکان بزرگتر کشتی های کروز نمی توانید بروید.

براق کابین کشتی کروز

برای SeaDream کارائیب سفر شما پرواز به مقدار مورد استفاده در فرودگاه سنت توماس را خاموش و از وجود دارد. شما بازدید از نقاط محبوب مانند آنگویلا و ویرجین گوردا اما شما همچنین دریافت یک طعم و مزه برخی از بنادر کوچکتر که تنها در دسترس هستند به عروق کوچکتر.این باعث می شود تجربه منحصر به فرد تر و شما خواهد شد شگفت زده چقدر آن کمتر-سفر در بنادر باید ارائه دهد.

شما لنگر در کمی عجیب و جالب coves که هیچ یک از این بزرگتر کشتی های کروز قادر خواهد بود تا با خیال راحت روش.شما کوچک خلیج و جزایر کوچک که چند تا کنون ذخیره کردن چشم خود را ، آن را تقریبا احساس یک تور خصوصی.

جای تعجب نیست که SeaDream شعار است: “این cruising این مسافرت با قایق تفریحی.” در SeaDream شما رویای خواب خوب در شب – زندگی می کنند و آنها را روز بعد.

2. در هیئت مدیره آشپزی صفوف به عنوان واقعا لذیذ است.

برخی از کشتی های کروز را به شما صبر کنید در بوفه خطوط تنها به سازمان دیده بان به عنوان میگو عرضه آن نبود که به ویژه شروع شد و به پایان رسید توسط فرد فقط جلوتر از شما در خط.

بدون نیاز به اخم اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر غذاهای لذیذ که از آن به را انتخاب کنید. واقعا SeaDream قایق بادبانی به شما می دهد یک تجربه کاملا متفاوت. هر روز صبح شروع می شود با این دوستانه کارکنان صبر کنید شما در آوردن قهوه خود را و به شما تبریک با نام.شما را وادار به می دانم که آنها را به خوبی در طول سفر – و یا اگر شما ترجیح می دهم به نگه دارید برای خودتان.

منو که از یک رستوران لذیذ و ارائه انجام شده است با استعداد. خرچنگ استیک و یک لیست طولانی از ظرافتهای ارائه شده است هر روز. یکی از جنبه های SeaDream را تجربه غذا خوردن است “top-end” در معنای دیگر به عنوان به خوبی.روسازه رستوران – نام و نام خانوادگی واقعی – است که در واقع کشتی را به سقف. از آنجا, شما می توانید یک نمایش فوق العاده از محیط اطراف خود را و یا حتی شام خوردن زیر نور ستاره آسمان است.

3. در هیئت مدیره نوار به هیچ یک دوم است

یک سرویس کامل نوار از جمله شراب خوب و کوکتل بخشی از کشتی زیرساخت ها است. این barroom است که کاملأ پیچیده طراحی شده به عنوان آن را به خوبی مواجه نگردند و هیچ کس را نا امید خواهد بود. این کشتی همچنین تعدادی از امکانات دیگر مانند یک مینی, کازینو, آبگرم بهداشت, کتابخانه, و غیره.

4. SeaDream کارکنان به معنای واقعی کلمه منتظر بر شما دست و پا.

با 95 خدمه در انتظار تنها 56 زوج نزدیک به یک one-on-one نسبت به شما مقدار زیادی توجه بیشتری از کارکنان نسبت به اکثر کشتی های کروز. آنها همیشه آماده به شما کمک کنند. آنها حتی شما را در ساحل برای گشت و گذار و ناهار خوری و یا دیگر گشت و گذار.

آنها همچنین سازماندهی سنتی حزب ساحل سفید در خلیج Jost ون دایک. وجود دارد شما خواهد بود قادر به شنا کردن در آبهای کارائیب, کباب, جشن آب بازی ورزشی کایاک و بیشتر. از سوی دیگر شما فقط انتخاب کردن برای استراحت در امام جواد خود را در زیر سایه درخت خرما.

5. این SeaDream است کوچکتر و صمیمی تر از بسیاری از کشتی های کروز

اکثر کشتی های کروز کاملا بسته بندی شده با مسافران فوق العاده پر سر و صدا و حد “است.” با SeaDream, همه چیز در مقیاس کوچکتر ساخت آن را آسان تر برای یادگیری اسامی مسافران همکار و در واقع برخی از دوستان است.

در حالی که کابین کشتی کروز نیست بسیار بزرگ آنها دنج و کاملا کافی است.شما ممکن است می خواهم به ماندن در تمام طول روز در این اتاق کوچک اما که می دهد همه به این دلیل بیشتر به خارج و لذت بردن از کشتی و اطراف آن. و است که چرا شما در این کروز برای شروع با.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.