کشف رنگارنگ عطر گل سنگاپور!

[ad_1]

با یکی از بهترین فرودگاه های شگفت انگیز جاذبه های فرهنگی آشپزی صحنه و مرفه خرده فروشی نقاط مهم آن است که خیلی سخت به درک چرا سنگاپور است نقطه شروع برای بسیاری از odysseys. کشور ارائه می دهد یک ترکیب بدون درز از بسیاری از فرهنگ ها مانند مالایی و چینی و هندی و غربی آن را امیزش از پر جنب و جوش روند و سنت. از هند به معطر به وجد چینی میراث فرهنگی کشور و مدرن glitzy هتل ها آن را بهترین مکان برای سکس گریز با دوستان و خانواده.

موزه آن بازتاب زیادی در مورد تاریخ و فرهنگ این کشور در حالی که گیاهان و جانوران به خانواده خود و یا گروه یکی از به یاد ماندنی ترین و جالب تورهای. کودکان در حال رفتن به زیر آب پارک که در آن شما می توانید ببینید زیبایی خیره کننده وجود دارد که در زیر آب. شما همچنین می توانید آمار نعناع, موزه, نمایش, اسباب بازی خواهد بود که لذت به آنهایی که کمی خود را. به عنوان شما تور و به گشت و گذار یکی از چیزهایی است که شما نه تنها از دست لذت خرید. جدای از اینکه یکی از اولین مقصد از نظر گشت و گذار است و همچنین یک خریدار لذت. آیا شما به دنبال برای بالا پایان مسائل و یا چانه زنی شما می توانید پیدا کردن انواع لکه های به حداکثر رساندن لذت بردن شما.

یاد Merlion است که سنگاپور ملی شیر چه ساخته شده است این کشور ایستاده و مجزا در میان اکثر توریست چادری مقصد. این Merlion واقع شده است در دهان از رودخانه سنگاپور و موجودی افسانه ای با سر شیر و بدن ماهی است. این Merlion نماد سنگاپور به عنوان یک شیر شهرستان. سر را به خلیج مارینا تفرجگاه اسکله که در آن شما می توانید یک پانوراما از معروف آیکون دادن یک عکس از شب زنده داری پر جنب و جوش و گزینه های سرگرمی. لوکس تفرجگاه ساحلی خلیج شنهای انواع مغازه ها و همچنین خانه های هنر علم, موزه, مرکز کنوانسیون ها و هتل ها. یکی از ویژگی های قابل توجه در اینجا این است که آسمان پارک که متصل به سه برج و دارای یک استخر بی نهایت در بالای صفحه. در خط بعدی سنگاپور بروشور که قد می ایستد در 165 متر است و درمان به چشم برای هر دو بچه ها و بزرگسالان ارائه یک پرنده-چشم-مشاهده منطقه است.

در هند کوچک شما خواهد بود تجربه فراوانی از مناظر و صداها را. به عنوان نام خود را نشان می دهد آن است که در آن شما خواهد بود خراب برای انتخاب اگر شما فروشگاه برای جواهرات سنتی لباس هندی, ادویه جات ترشی جات ، به عنوان شما را وارد کنید چینی معتبر مواد غذایی سوغاتی و سنتی دیگر آیتم های خرید در انتظار شما است. پیش از این کانون بود و به اوایل مهاجران چینی است و در حال حاضر یک مرکز فرهنگی انکلاوها.

گشت و گذار در اینجا خود قدرت پردازش به عنوان شما را وادار به می دانم که بسیاری دارد و بسیاری از لحظات خوش عکس. اما لازم از جنبه های تور و تعطیلات دوباره جوان سازی است که شما می توانید در Sentosa Isand. شناخته شده به عنوان ‘گرمسیری جزیره صلح و آرامش در آن ارائه می دهد مجموعه ای عظیم از جاذبه های. برجسته آن عبارتند از: Universal Studios Singapore, پارک, جهان زیر آب oceanarium فورت Siloso – داشتن ترمیم معابر زیرزمینی و پناهگاه مورد استفاده برای جنگ جهانی دوم, Sentosa 4D Magix سینما و Sijori Wondergolf – 18 سوراخ گلف مینیاتوری. این استودیو یونیورسال پارک هفت مناطق – ماداگاسکار دست دنیا, قصر, دور دور (شرک جهانی), مصر باستان است که در آن شما را ببینید مومیایی و دیگر مناطق با داشتن Sci-Fi شهرستان مربوط به اینده و آمریکا تم.

لذت بردن از شب زنده داری وزوز در اسکله قایق و اسکله کلارک که تعدادی از اسکله رستوران ها, کافه ها و باشگاه ها و شما حتی می توانید در نمایش خیره کننده در امتداد رودخانه سنگاپور. جمعیت رقص به موسیقی با صدای بلند در صدر با هیجان جو است. اگر شما فکر می کنم شما تا به حال مقدار زیادی را با این مناظر و جاذبه های, یک راه عالی برای نتیجه گیری خود را در تور می تواند در باغ وحش سنگاپور. این باغ وحش در خانه هزاران نفر از گونه های نادر حیوانات و شما را دوست دارم برای دیدن منحصر به فرد از هر یک از. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد که همه حیوانات زنده در زیستگاه طبیعی خود باز قفس. شیرها و ببرها و اسب آبی و خرس های قطبی را می توان به راحتی دیده می شود رومینگ در اطراف و یا زندگی کردن در فضای باز. این باغ وحش نیز یک وسیله نقلیه بزرگ به آموزش های عمومی در مورد اکوسیستم.

سنگاپور تور شما را در یک discovery travel دادن به شما یک نگاه اجمالی از شرق و غرب و سنت و مدرنیسم است. سوار در این سفر پر زرق و برق با سنگاپور گردشگری بسته به کاوش در فرهنگ و تاریخ و شیوه زندگی این چند نژادی کشور است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.