کشف سرزمین جادویی از تایلند

[ad_1]

هر چند هیچ قحط و غلا از نفس مناطق در سراسر جهان وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از مکان های که شبیه یک صحنه راست از یک افسانه. یک چنین جادویی گریز است که شبیه به یک رویا شبیه است و مقصد لذیذ چشم انداز تایلند.

شناخته شده به عنوان “سرزمین لبخند’, مسحور کشور lures مسافران با سواحل بکر قصر با شکوه و تاریخی. سفید شن و ماسه پودری فام های متنوع از درختان نخل هممککس زیر آفتاب لذیذ, غذاهای دریایی, نوشیدنی های گرمسیری و مهمان نوازی گرم همه اضافه کردن به ایجاد یک سرزمین عجایب برای گردشگران است. هیچ جای تعجب آن است که فشار می آوردند خارجی مسافران در اعداد بزرگ در هر سال است.

در صدر فهرست سطل از هر فهیم توریستی این منطقه می دهد بال به تصورات خود را. وجود دارد مجموعه ای از چیزهایی که شما می توانید در تایلند است که شما را ترک احساس خشنودی به هسته.

بیا در عشق با سقوط پاتایا

شما ملزم به سقوط در عشق با پاتایا به هر عنصر از این دلربا محل ایجاد شادی ابدی. خورشید افزایش می یابد و مجموعه اما خوشگذرانی هرگز متوقف به وجود داشته باشد. آن سواحل دست نخورده ارزش توصیف و آب های فیروزه ای است ایده آل برای شنا. اگر شما مشتاق در مورد ورزش های آبی و سپس Jomtien Beach محل می شود. اگر شما به دنبال تنهایی سر به Nakula یا ونگ آمات بیچ. خال خال با زنجیره ای از مغرور هتل خیلی شیک و مراکز خرید و پرتکاپو بازار مکان های مجلل و رستوران ها و فعالیت های اوقات فراغت 4-متر هلالی شکل پاتایا ساحل یک بهشت گرمسیری.

شما می توانید به طور کامل تجربه خود را در روح واقعی پاتایا مگر اینکه شما آن را کشف صخره های مرجانی است. در یک دور شو رمانتیک و آن را به یک تور به یاد ماندنی با مراجعه به این جزیره مرجانی و یا کوه تعداد. شما همچنین می توانید مارول در جهان بزرگترین سنگ گالری در شهر تور پاتایا.

تنوع بانکوک forte

تنها مشکل این شهر شلوغ است که بسیار وجود دارد که به شما خواهد شد در سمت چپ در سردرگمی مطلق. Gleaming معابد مانند کاخ بزرگ و Wat Arun, جذاب, آسمان خراش ها, لذیذ, خیابان غذایی و عاشقانه پشت بام رستوران فقط چند نکات برجسته سرمایه است. آسان و راحت سوار توک-tuks پیرس از طریق جمعیت در شب بازارها و محله چینی ها برای کمک به شما انتخاب کنید سوغاتی برای عزیزان در بازگشت به خانه. وجود دارد بسیاری از لوکس مراکز و مملو از میوه های تازه و سبزی در بازار شناور. صبور باشید اگر شما می خواهید برای لذت بردن از تمام جاذبه های اصلی این شهر و در زمان کوتاه.

پوکت بیش از یک جزیره

پوکت بزرگترین جزیره تایلند است. هر چند از آن است که فقط با 48 متر طول و 21 متر عرض تعدادی از جاذبه های آن خانه های حیرت انگیز هستند. سنگ آهک karsts در Phang Nga Bay می توانید اسیر هر ناظر. شما می توانید زمان را به صرف چند لحظه در جزیره جیمز باند یا کوه Panyee دو از قابل توجه ترین مکان در این خلیج است.

شما می توانید ببینید شاعرانه فی-فی جزایر کاهل در سواحل مارول در جنگل و لذت بردن از هیجان انگیز ورزشی مانند غواصی و غواصی.

Krabi در آنجا واقع است پر زرق و برق

Krabi در آنجا واقع است در رقابت با دیگر مقاصد محبوب مانند پوکت و پاتایا در گرفتن یک نقطه در میان جاذبه های تایلند است. با تشکر از فرودگاه خود را دارد بسیاری از گردشگران بین المللی زمین در اینجا هر سال برای لذت بردن نه تنها روستایی محیط زیست و آرامش و همچنین ساحل خانه های ییلاقی و پنج ستاره مگا-تفریحی. واقع در جنوب Ao Nang, ساحل, شما می توانید به اینجا برسد و کاوش غارها و تالابهای پنهان در داخل صخره, اما تنها از طریق یک قایق.

انتخاب کردن برای یک شهر کرابی تور برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این جزیره و یا تور جزیره است که طول می کشد شما را به چهار جزایر مختلف – Ko Poda, Ko Gai (مرغ جزیره), پرنگ ساحلی و کو وان.

وجود دارد خیلی بیشتر به انجام این کار در تایلند از شما می توانید تصور کنید. این دلیل گردشگران از سراسر جهان به عشق آمدن به این زیبایی و استقبال کشور است. کتاب DPauls تایلند مقابله و آماده برای تجربه یک عمر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.