کشف گریز از مرکز زیبایی از جزیره آسمانی Paxos در آرامش

[ad_1]

اگر شما به دنبال یک مقصد توریستی که در آن شما می توانید هیچ چیز را فقط استراحت و لذت بردن از اقامت آرام و سپس شما باید برنامه ریزی سفر خود را به زیبا ترین جزیره Paxos. این جزیره شگفت انگیز بر روی زمین به دریای ایونی بسیار کوچک با 19 کیلومتر مربع است. شما حتی می توانید کشف کل جزیره با راه رفتن. خوب شما یک مقدار زیادی از چیزهایی را به انجام و گذشتن با وجود آن منطقه کوچک – سه اصلی بندر روستاها 30 سواحل زیتون بیشه های اطراف صخره های خالص غارها و لاجوردی آب.

اگر شما بسیار نگران در مورد حفظ حریم خصوصی و هدف اصلی خود را از سفر است, پیدا کردن آرامش, سپس شما می توانید صرف یک ماه در اینجا در تنهایی.

این جزیره آن شناخته شده است روستایی با رویکرد و محیط آرام و عاشقانه ماندن – هیچ چیز می تواند بیشتر خواستار از آرامش و حریم خصوصی و منظره زیبایی است. بعد از همه وجود دارد اساطیر پشت این جزیره ایجاد.

با توجه به اسطوره خدای دریا, خدای دریا ایجاد شده در این جزیره فوق العاده به عنوان لانه عشق برای او و Amfitriti. از آن پس این جزیره شده است حفظ جذابیت خود را می دهد و هر بازدید کننده یک احساس از بهشت با خود تنظیمات منظره و مسحور حل و فصل است.

شما می توانید در این جزیره توسط قایق یا از کورفو و یا از Parga. بعد از ورود به جزیره شما می توانید احساس خلوص و آرامش در محیط. قرن ها حل و فصل در روستاها خواهد شما را مجبور با آن گریز از مرکز زیبایی است. بیایید شروع به تراورس بندر روستاها را یک به یک تجربه قدیمی یونانی حل و فصل است.

سرگردان در سراسر خیابان های باریک از Gaios

خود را آغاز گشت از پایتخت ایجاد کرد Paxos – این Gaios که آن هم به بندر اصلی جزیره. شما می توانید قدم زدن در سراسر خیابان های باریک این روستا و همچنین می توانید زبان خود را امتحان کنید به طعم قهوه بهترین و جالب بستنی خانگی. شما می توانید فوق العاده اسکله رستوران ها و می توانید لذت بردن از مواد غذایی یونانی در خدمت خود صفحات. شما همچنین می توانید با بازدید از موزه و گالری در این روستا-اگر شما عشق به بررسی تاریخ و هنر است.

کاوش با شکوه حل و فصل در Loggos

اگر شما می خواهید به تجربه های سنتی حل و فصل است و می خواهید به طعم غذا خوشمزه و سپس Loggos است که باید برای بازدید از محل شما. شناخته شده به عنوان یک ماهیگیر ایجاد کرد این بود که یک شهر تجاری در گذشته با چندین کارخانه. آن است که هنوز یک زمین تجاری با چند مغازه ها و رستوران های متعدد و ده ها تن از رستوران ها.

برای مسافرت با قایق تفریحی در Lakka

Lakka در طرف دیگر به نظر می رسد پر جنب و جوش با کلیسای فانوس دریایی مسافرت با قایق تفریحی باشگاه و چند Tavernas. اگر شما می خواهید برای رفتن کمی پرماجرا در این جزیره آرام و سپس کشیدن خود را برای مسافرت با قایق تفریحی و فراموش سرگرم کننده است.

سی و سواحل برای یک قدم زدن در اوقات فراغت

شما در Paxos و شما باید طی این سواحل و سپس سفر خود را فقط یک شکست است. شما باید 30 سواحل و همه سنگریزه. اگر شما در حال رفتن به excurse این Erimitis و سپس شما می توانید پیدا کردن یک ایده آل ترکیبی از سفید شن و ماسه و سنگریزه در ساحل. فراموش نکنید که برای دیدن غروب آفتاب و طلوع آفتاب در این ساحل است. شما را در عشق سقوط با معجزه زیبایی از طبیعت برای اطمینان حاصل کنید. شما می توانید برای یک تفرجگاه با معشوق خود را در shingled سواحل و احساس طراوت را در همه جا گسترش یافته.

یک سفر پیاده روی به داخلی زیبایی Paxos

اگر شما عشق به راه رفتن پس از آن هیچ چیز می تواند بهتر از راه رفتن را از طریق مسیر به کشف این جزیره فوق العاده و نمایش خیره کننده. شما می توانید تجربه دست نخورده و طبیعت زیبا در یک روند بسیار کند است. عاشقانه راه رفتن را از طریق باغ های زیتون محیط اطراف با شریک زندگی خود را خواهد بود که بهترین راه برای کشف این جزیره و پیدا کردن با کیفیت به اندازه کافی زمان از دست رفته در عاشقانه مذاکرات در طول راه رفتن.

کتاب یک قایق به Excurse West Coast

شما یک مقدار زیادی از وزش چیزهایی که به کاوش در سواحل شرق, اما وجود دارد چند چیز را به شما نشان می دهد لبه های خشن از این جزیره زیبا ترین راه است. کتاب یک قایق سوار برای سواحل غرب است. کل منطقه ساحلی در غرب را می توان از طریق قایق و در نتیجه شما می توانید این شانس را به دیدن صخره و صخره محض در طول گشت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.