کلاسیک دبی و ابوظبی تور خصوصی

[ad_1]

اقامت در دبی در هتل گراند پلازا ارائه می دهد برخی از ویژگی های قابل توجه مانند مرکز تناسب اندام و یا پشت بام استخر شنا است که کنترل دما از ویژگی های. یکی دیگر از انتخاب برای هتل برای مسافرانی که با تور دبی خواهد بود که زمان بلوط هتل و سوئیت با موقعیت عالی این هتل بسیار راحت و ارائه می دهد بهترین خدمات و امکانات. آخرین انتخاب برای مسافران که می خواهید به صرف تعطیلات در دبی رنگ بوتیک هتل یکی از بهترین هتل بوتیک در شهر ارائه می دهد که یک لوکس است که بسیار مقرون به صرفه است.

مهمانان را به نمایش برج آل عرب هتل در جایگاه سوم هتل در کل جهان و یکی از شگفت آور ترین ساختمان های دبی.

یکی دیگر از با شکوه تور در دبی خواهد بود برای جمیرا یا محل زیبا. این منطقه میزبان بزرگترین جزیره مصنوعی در جهان است و بسیاری از قابل توجه دیگر ساختمان مانند مسجد جمیرا یکی از با شکوه مساجد تازه ساخته شده در منطقه خلیج فارس. جمیرا استقبال بسیاری از گردشگران که به صرف تعطیلات خود را در دبی.

برجسته از دبی و معروف ترین نقطه عطفی از شهر است که برج خلیفه بلندترین ساختمان در جهان است. ارتفاع این آسمان خراش بیش از 800 متر; ساخت و ساز دارای بسیاری از سوابق بین المللی مانند جهان بلندترین ساختار تا کنون ساخته شده است, جهان بالاترین رستوران و کاباره و جهان بالاترین ساختار است که مستقل است. سفر به آسمان خراش گنجانده شده است و تقریبا در همه, تور دبی.

مهمانان که تور دبی خواهد شد که یک زمان فوق العاده در لنج های سنتی شام کروز که در آن مهمانان خواهد لذت بردن از سواری در یکی از سنتی عربی قایق بادبانی لذت بردن از سرگرم کننده شرقی عملکرد یک شام خوشمزه.

مهمان لذت بردن از سفر خود را در دبی نیز کشف آل Fahidi فورت. ساخته شده در سال 1787 آن است که قدیمی ترین سایت تاریخی در دبی. این قلعه همچنین میزبان موزه دبی که میزبان برخی از قابل توجه صفحه نمایش نشان دادن میراث فرهنگی این شهرستان و کل کشور است.

دیگر از دبی مهمانان خواهد شد که تمام روز بازدید از شهر العین در میان قدیمی ترین خوابگاه’ حل و فصل در امارات متحده عربی. مکان ما کاوش در العین را شامل شیخ زاید کاخ موزه این کاخ سلطنتی سابق برجسته است با معماری شگفت انگیز.

پس از آن مهمانان که لذت بردن از سفر خود را در دبی به ادامه تور خود را از العین به بازدید از موزه ملی العین قدیمی ترین و قابل توجه ترین در کشور است. در حال حاضر از آن خواهد بود که زمان برای هیجان بیشتر زمانی که مسافران بازدید شتر بازار که در آن آنها را به دانستن همه چیز در مورد این حیوان شگفت انگیز است که در خدمت اعراب برای هزاران سال, سفر به اعماق بیابان. این است که در علاوه بر این به مراجعه به قابل توجه Hili باستان شناسی پارک.

در طول سفر خود را به کشف شهر ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی گردشگران بازدید شیخ زاید, مسجد یکی از بزرگترین مساجد این کشور بود که در سال 2007 ساخته. این ساختار بزرگ را پوشش می دهد مساحت بیش از 30 هکتار است.

رفتن با تور در ابوظبی با مراجعه به میراث فرهنگی ایجاد کرد که نشان می دهد زندگی مردم در امارات متحده عربی دهه پیش. بچه ها همان رشد یو پی اس قطعا لذت بردن از دیدار نهایی در ابوظبی به فراری های دنیا, بزرگترین پارک در تمام جهان است. شما می توانید در سریع ترین coaster غلتکی در کل جهان ؟ شما برای خودتان تصمیم می گیرید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.