کلاس سفر در تاریخ کالیفرنیا بودجه توسط بازیکن لیگ اصلی بیس بال

[ad_1]

پارکر Lefton یک بازنشسته معلم تاریخ برای Maclay مدرسه در Pacoina کالیفرنیا, فقط در خارج از لس آنجلس. او همچنان به کار به عنوان یک مربی در نقش خود به عنوان داوطلب هماهنگ کننده تعیین می شود به رویای پایه و اساس است. برج دیده بانی اندرسون به تازگی بازنشسته بازیکن لیگ اصلی بیس بال است که صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او با فرشتگان در لس آنجلس بودجه تعيين شده به پایه و اساس. اندرسون و همسرش ترزا بودند هنگامی که دانش آموزان در Maclay و آنها شده اند به طور فعال به بودجه و برنامه ریزی پروژه های خاص در مدرسه از سال 2003.

برج دیده بانی اندرسون بودجه بنیاد خواندن طرح و سفرهای آموزشی
مصمم به رویای پایه و اساس است که منبع مالی برای Maclay مدرسه خواندن ابتکار و سفرهای آموزشی. هر سال یک گروه از دانش آموزان یک تور آموزشی در سواحل شرق به بوستون شهر نیویورک یا فیلادلفیا. Lefton نیز طول می کشد یک سفر سالانه با یک گروه از دانش آموزان به تاریخی و جغرافیایی نقاط مورد علاقه در کالیفرنیا است. “من احساس می کنم این مهم است به افشای کودکان و نوجوانان در این مدرسه به جهان خارج است. بسیاری از بچه ها که رفتن به Maclay این فرصت را به خارج از L. A.” اظهار نظر Lefton.

شکار برای یک سفر آموزشی شرکت است که ارائه می دهد انعطاف پذیری
زمانی که او برای اولین بار شروع به شکار برای یک سفر آموزشی شرکت Lefton گفت: او نا امید شده بود برای پیدا کردن که بسیاری از شرکت های او مصاحبه کرده بود قطعی برنامه های که متغیر است. “من لزوما مانند تورهای شرکت های دیگر ارائه شده” اشاره کرد Lefton “بنابراین من در نهایت گفت: بله برای این شرکت بود که باز به برگزاری این تور هر راهی که من می خواستم.” سفر آموزشی مشاوران مایل بود برای سفارشی کردن تور خود را برای مطابقت با برنامه درسی. مشاوران کار با معلمان برای ایجاد تورهای آموزشی که موازی با اهداف آموزش. قبل از بسته بندی تورهای مقصد محبوب نیز در دسترس مدرسه قرار گرفتند.

یک تور دانشجویی کالیفرنیا ایجاد شده است
Lefton کمک به ایجاد شش روز تور کالیفرنیا. سفر آغاز می شود در Maclay مدرسه در نزدیکی لس آنجلس ادامه می دهد تا از طریق کوه های سیرا نوادا در نزدیکی دریاچه تاهو باعث توقف در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و ساکرامنتو و درآمد حاصل از پایین سواحل کالیفرنیا از طریق مونتری و سانتا کروز و سپس به لس آنجلس.

دانش آموزان سفر به کوه های سیرا نوادا
Lefton می خواستم برای شروع این تور با یک مرور کلی از جغرافیای کشور است. این سفر به مدرسه شروع می شود با مراجعه به Mammoth Mountain, سایت باستانی که فوران آتشفشان برخی از 57,000 سال پیش. سپس از دانش آموزان اقدام به نزدیکی دریاچه تاهو دیگری جغرافیایی تعجب — بزرگ و عمیق دریاچه کوه است که نشسته است در حدود 6,225 پا در ارتفاع و واقع در مرز نوادا و کالیفرنیا. در حالی که سفر در منطقه, دانش آموزان نیز بازدید کلما ولی جایی که طلا برای اولین بار کشف شد. این کشف باعث 1849 کالیفرنیا عجله طلا.

تور ساکرامنتو و خلیج سان فرانسیسکو
پس از گذراندن یک روز در کوه های سیرا نوادا مدرسه گروه سران غرب به ساکرامنتو به بازدید از ایالت کالیفرنیا راه آهن موزه جایی که آنها در مورد ساخت و ساز از راه آهن سراسری. در اینجا برای اولین بار از دو آموزشی تمرینات در این سفر آغاز می شود با یک اطلاعات شکار. دانش آموزان کار در جفت برای پیدا کردن اطلاعات خاص در موزه. برندگان هدف دریافت کارت های هدیه. در حالی که بازدید از ساکرامنتو دانش آموزان نیز تور ایالتی کالیفرنیا در ساختمان کاپیتول جایی که آنها به دست آوردن بینش و چشم انداز به دولت.

بعد در سفر است منطقه خلیج سان فرانسیسکو که در آن دانش آموزان بازدید از جزیره آلکاتراز زندان توسط قایق پیاده روی در سراسر پل گلدن گیت, تور قلعه نقطه (یک جنگ داخلی دوره سایت) ببینید دریایی پارک تاریخی ملی و نگاهی به تور پیاده روی چینی. در شب, گروه دانشجویی, dines در یک رستوران در اسکله ماهیگیران.

سانتا کروز & مونتری
روز بعد مدرسه گروه جنوب حرکت از San Francisco منطقه و بازديد سانتا کروز که در آن آنها یکی از ردوود کالیفرنیا جنگل و توقف در مونتری اولین پایتخت کالیفرنیا. در اینجا دانش آموزان در نظر گرفتن این دوره در تاریخ کالیفرنیا بازدید از آکواریوم مونتری و دیدن Big Sur خط ساحلی از دیدگاه نقطه Lobos دولت ذخیره طبیعی.

یک تور دانشجویی از یک قرن 18 ماموریت

در راه بازگشت به لس آنجلس اتوبوس متوقف می شود در بهبهان که در آن یک تور از موزه تاریخ طبیعی ارائه می دهد بصری و آموزشی بررسی اجمالی از منطقه ساحلی است. در توقف نهایی آنها تور La Purisima, ماموریت, زیبا و حفظ عنوان مثال در یک ماموریت به عنوان آن شده اند که در سال 1800. بخشی از اطلاعات شکار رخ می دهد در La Purisima, که در آن دانش آموزان با پیدا کردن جزئیات خاص در مورد ماموریت تاریخچه در حالی که در تور است.

رقابت برای یک محل در کالیفرنیا تور

بودجه محدودیت ها اجازه نمی دهد که همه دانش آموزان در Maclay مدرسه برای شرکت در این گرنت بودجه سفر. پس Lefton و Andersons ایجاد یک رقابت علمی با برندگان اهدا جایی در کالیفرنیا تور. مسابقه کمک می کند تا آنها را به تلاش برای نمرات بهتر و همچنین شامل عنصر شانس است. دانش آموزان داده می شود و بلیط برای یک طراحی قابل قبول برای هر کلاس در A,B, C و محدوده. “بیشتر نمرات خوب دریافت می کنند ترم اول مدرسه بیشتر بلیط ورودی آنها باید برای ورود به نقشه کشی می گوید:” Lefton. چهارده نام های کشیده شده از همه این مطالب و این خوش شانس, دانش آموزان, تور خانه خود دولت است.

این سفر منحصر به فرد ایجاد شده بود چرا که یک معلم تاریخ می خواستم به توسعه یک تور آموزشی که به دانش آموزان فرصت را به شرکت در برخی از فعال یادگیری در مورد خود دولت است. کالیفرنیا تور بلند پروازانه است در تمام سایت های آن شامل. دانشجويان کالیفرنیا, تاریخ, جغرافیا و مطالعات اجتماعی بهره مند از سفر طراحی شده بود و یا حتی یکی که کاملا مشابه است. تور مقیاس می تواند به سه یا چهار روز به جای پنج یا شش و هنوز هم ارائه می دهد بسیاری از فرصت های یادگیری.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ریزی سفر دانشجویی کالیفرنیا بازدید http://www.educationaltravelconsultants.com و یا ایمیل [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.