کمبریج رستوران

[ad_1]

قبل از بازدید از مقصد تعطیلات خود را, آن را همیشه به خوبی برنامه ریزی یک زن و شوهر از شب خود را از وعده های غذایی در پیش بنابراین شما می دانید که شما تضمین شده یک زن و شوهر خوب شب. خبر خوب این است که Cambridgeshire رستوران بسیار معروف هستند, غذاهای خوب و شما نمی خواهد نا امید.

هر کجا که شما در حال اقامت در کمبریج شانس هستند که شما در حال رفتن به سفر در اطراف و نمونه مواد غذایی از بیش از یک شهرستان که آیا آن را Cambridge Ely, Peterborough, Huntingdon یا نومرکت در مرز. همه آنها باید خود را در محلی مواد غذایی و پیشنهاد خود را تخصص.

کمبریج فراوانی مستقل و نرخ اول رستوران های زنجیره ای واقع عمدتا در اطراف پل و خیابان و خیابان نایب السلطنه. شما را پیدا خواهد کرد مظنونین مانند پیتزا اکسپرس و Nando اما همچنین شما می خواهد پیدا کردن امثال Edwinn و لا Tasca, فقط متری از رودخانه که در آن شما می توانید لذت بردن از غذاهای خوب در طول روز است.

کمی بیشتر شرق در کلیسای جامع شهر Ely شما را پیدا خواهد کرد مشهور, پیر آتش موتور خانه رستوران و گالری هنری است. این یکی از بهترین Cambridgeshire رستوران با خود هنر گالری فروش از هنرمندان محلی. آن است که همچنین معروف به عنوان یکی از معدود مکان هایی در سمت چپ در کشور است که هنوز هم در خدمت مارماهی را, مواد غذایی که آشنایی Ely نام آن است.

در مرز Cambridgeshire شما را پیدا خواهد کرد اسب مسابقه شهر Newmarket خانه به سرآشپز مشهور استیون ساندرز افسانه tapas رستوران. این یک جای خوب برای لذت بردن از یک وعده غذایی خوب و برخی از شراب خوب قبل از رفتن برای یک شب و یا روز در مسابقه.

خود را به برنامه ریزی, ناهارخوری زیبا, تجارب لینک زیر را دنبال کنید:

کمبریج رستوران

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.