کمی هاوانا: اسرار میامی

[ad_1]

میامی دارای جاذبه های بسیاری. ساحل. خورشید. رستوران. زندگی شب. دلفین میامی, er, منظور من, زندگی شب. بسیاری از این ها به خوبی شناخته شده و در پی به عنوان spring breakers و دیوانه تعطیلات داوطلبان سالانه سرمایه گذاری به این شهر سحر و جادو برای یکی از بهترین زمان آنها هرگز به یاد داشته باشید. اما برای کسانی که می خواهند چیزی بیش از یک توت فرنگی منجمد مارگاریتا یا یک سطل آبجو میامی است که جای مناسب برای رفتن: این پررونق با فرهنگ پر از قطعات کوچک است که آن را تا حد زیادی منحصر به فرد و شبیه هیچ دیگر آمریکایی شهرستان.

یکی از “قطعات کوچک” که رنگ میامی رنگارنگ است کمی هاوانا مساحت Dade شهرستان که در آن کوبا مهاجران و پناهندگان در بر داشت آرامش را از یک کاسترو-کنترل رژیم است. پس از نام پایتخت کوبا, هاوانا کمی است که از لحاظ جغرافیایی بسیار نزدیک به آن اسم. فرهنگی نزدیک و همچنین کسانی که ساکن هاوانا کمی اغلب بر این باورند در ریشه های خود را, اما باید کمی اعتماد به نفس سابق خود دولت است.

چیز شسته و رفته در مورد هاوانا کمی و یا واقعا هر قومی محاصره بازدید شما این است که فرهنگ کشور نشان دهنده آن است نگهداری می شود. بازدید از هاوانا کمی است که تقریبا مانند بازدید از کوبا, اما بله می دانم بدون سوسیالیسم و بالقوه بحران موشکی.

قدم زدن در خیابان های هاوانا کمی بازدید کنندگان در حال درمان به آرایه ای از تجارب. از چیزی به عنوان جزئی به عنوان پیر مردان بازی چکرز به نقاشی های رنگارنگ در کنار ساختمان ها وجود دارد این است که فرهنگ در اطراف هر گوشه. این منطقه میامی پر از بوی سیگار نورد, قهوه, دم کردن مردم کنار علیه گالری های هنری, خانواده, فروشگاه های متعلق به مامان و پاپ, رستوران ها و تلفن های موبایل از زندگی که از زندگی می کردند.

هاوانا کمی بیش از سال گذشته شده است به طور عمده اختصاص داده شده به کوبا دانست. اما در سال های اخیر شاهد نیکاراگوئه مهاجران و پورتو Ricans مهاجران دنبال رد پای خود را در حال حرکت به منطقه. این روزها بخشی از هاوانا کمی است که به نام کمی ماناگوآ در ادای احترام به نیکاراگوئه سرمایه است.

کمی هاوانا است بر خلاف هر گونه دیگر در منطقه ما; آن exceptionality چوب حتی در یک محل به عنوان متنوع به عنوان میامی. یکی از دلایل این است که کوبا-جشن Calle Ocho خیابان جشنواره برگزار شد به عنوان بخشی از کارناوال میامی جشن. به این جشنواره ویترین غرور و افتخار از جوامع اسپانیایی زبان. همانطور که مردم می پوشند و رنگ و موج پرچم و زینت پیراهن اختصاص داده شده به میراث خود مواد غذایی از کشورهای مختلف خدمت کرده است و از لحاظ فرهنگی موسیقی های مختلف ایفا کرده است. این جشنواره اغلب به عنوان قاشق در هاوانا کمی ذوب گلدان.

اسپانیایی برای هشتم خیابان Calle Ocho رخ می دهد در ماه مارس بین 27th خیابان و 4 خیابان در امتداد خیابان 8 است. معروف بودن بزرگترین حزب خیابانی در این کشور آن را به خود جذب یک میلیون نفر است. به طور معمول این جشنواره شامل بیش از 30 مرحله و صدها نفر از فروشندگان خیابانی نوازندگان و هنرمندان. از آن شده است اتفاق می افتد برای نزدیک به سه دهه است. در سال 1998 Calle Ocho جشنواره در بر داشت راه خود را به کتاب های تاریخ به عنوان آن تنظیم یک رکورد جهانی گینس برای طولانی ترین خط conga آن یک خط conga که شامل 119, 986 نفر است.

آیا شما سرمایه گذاری به هاوانا کمی فقط برای تجربه و یا به بخشی از خط conga, آن را قطعا ارزش سفر. آوردن کشور های مختلف فرهنگ به امریکا هاوانا کمی است که یک راه بسیار خوبی برای دیدن است که آن را واقعا یک جهان کوچک است ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.