کمی هاوانا در بوداپست

[ad_1]

هاوانا لا Bodeguita دلم مدیو زادگاه این کوکتل Mojito, است که شناخته شده به عنوان فوق العاده محل تجمع که واقعا متحد استعماری گذشته را با زمان حاضر از طریق آن, کوکتل رم, سیگار برگ و غذاهای محلی است. امروز شما در پیدا کردن حق رای دادن و رستوران ها در هر گوشه ای از جهان مانند مکزیک, فرانسه, Gran Canaria, جمهوری چک ، به عنوان بخشی از رستوران های زنجیره ای, La Bodeguita دلم مدیو وارد بوداپست در ماه دسامبر 2012. این اولین بار است که واقعا معتبر کوبا بار و رستوران در شهر واقع شده به طور کامل بازسازی Fészek Klub.

اصل لا Bodeguita دلم مدیو تاسیس شد توسط Angel Martinez در هاوانا در سال 1942 و بزودی بسیار محبوب شد به خصوص با هنرمندان و bohemians. در کنار معروف ترین منظم مهمان ارنست همینگوی رستوران استقبال پابلو نرودا, گابریل گارسیا مارکز, بریژیت باردو, سوفیا لورن و دیگر ستاره های هالیوود – به عنوان شاهد با بارهای از عکس در رستوران دیوار. در همراهی با سنت اصلی La Bodeguita دلم مدیو سنتی آثار در بوداپست رستوران – امضا و عکس و امضا از مردم در سراسر جهان به ارمغان آورده مستقیم از هاوانا – شامل یک صندلی وارونه تبدیل شده است که اختصاص داده شده به حافظه از معروف کوبا نویسنده است. قبل از رفتن به جنگ جهانی دوم او صندلی خود را به تبدیل وارونه زمانی که او بازگشت از میدان جنگ. متاسفانه او هرگز, و پس از آن در تمام La Bodeguita دلم مدیو رستوران آنها افتخار حافظه خود را حلق آویز صندلی روی دیوار وارونه است.

بوداپست را لا Bodeguita دلم مدیو با آن معتبر داخلی, آشپزی, موسیقی, سیگار برگ و کوکتل را فراهم می کند شهر با واقعی رنگارنگ و پر جنب و جوش زندگی در هاوانا بدون شک. آن است که بهترین مکان در شهر به نمونه کوبا محیط همراه با کوکتل خوشمزه جمله معروف خود را Mojitos! در کنار Mojitos شما پیدا کردن معمولی کوبا تخصص آشپزی مانند congri کباب موز, یوکا, موجو, سس و malanga چیپس, pollo, al Aljibé و همچنین لباس های کهنه. به طور کلی فضای روشن ارائه می دهد منحصر به فرد و دوستانه laidback و مکان سرگرم کننده به صرف شب خود را با بهره گیری از mouthwatering و خوشمزه, مواد غذایی جرعه جرعه thirst-quenching کوکتل با دوستان خود و یا گوش دادن به زندگی سنتی کوبا موسیقی توسط گروه La Movida. Beny پرز گارسیا کوبا تاسیس این گروه در سال 2009 خط فعلی-با ایگنکیو Carballo و میشل Carballo شده موجود از سال 2012. با اجرای هدف آنها این است که آوردن شادی و رضایت مخاطبان را به طوری که آنها می تواند تضمین کیفیت هنری تفسیر و عطر و طعم واقعی موسیقی کوبا. شما می توانید لذت بردن از لاتین fiesta از طریق موسیقی خود را در حالی که رقص به اواخر ساعات شب به عنوان حزب هرگز به پایان می رسد در بوداپست لا Bodeguita دلم مدیو!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.