که در آن شما باید به دفتر حزب کریسمس – Mayfair

[ad_1]

اگر خود را در دفاتر مستقر در Mayfair دفتر حزب کریسمس گزینه های بسیار فراوان ما ترحم فرد است که به یک انتخاب!

نشسته بین خیابان آکسفورد ایستگاه و سمت شرق از هاید پارک Mayfair خانه به برخی از بهترین رستوران ها در لندن فراگیر دلخوشیها از سوهو و همچنین بزرگ, انگلیسی, موسسات مانند آزادی Claridge و Fortnum & Mason; نه به ذکر است مجموعهای از هتل های مجلل مانند Grosvenor House.

“مرز برگ هاید پارک Mayfair یک مجلل منطقه از ظریف گرجی خانه منحصر به فرد هتل ها و رستوران خوراک شناس.”

Mayfair است که در آن شما رفتن به افراط و, پس از رابطه جنسی باز شما بودجه و درمان تیم لذیذ تجربه این فصل جشن.

طرح

طرح بخشی رستوران, قسمت, بار, بخش گالری هنر; آن را به دیده می شود به باور! نمایشگاه میچلین ستاره دار غذا و آرایه ای از طراحان طرح مشهور جهان برای چای بعد از ظهر. اگر شما به دنبال یک کریسمس کریسمس تجربه به wow تیم خود را کریسمس چای بعد از ظهر است کامل ” چیزی متفاوت. خدمت بین 11:30 صبح و 4 بعد از ظهر شما به راحتی می توانید این به روز کار خود و یا segue به happy hour نوشیدنی. خود را حس سرگرم کننده و دندان شیرین خود را و لذت ببرید!

نشانی: 9 کانال St میفیر لندن W1S 2XG

تماس با ما: 020 7659 4500

Corrigan را

Corrigan ساخته شده آن را بر روی لیست به سادگی برای این واقعیت است که آنها بیشترین تعداد منوها در دسترس از تمام موسسات دیگر تحقیق. اگر شما به دنبال تنوع این محل برای شما. خصوصی با اتاق ناهار خوری, اتاق هر یک به صورت جداگانه تزئین شده و 13 منوها را انتخاب کنید از شما می تواند تضمین کند که همه اعضای تیم خود را جایگزین می شود. Corrigan را Mayfair اعطا شده است لندن رستوران از سال با شب های استاندارد و تا به حال سه AA گل در سه ماه اول. آن را نیز اهدا شد ‘AA لندن رستوران از سال تا tastebuds خود را قطعا با تشکر از شما برای این کریسمس در حال حاضر!

نشانی: 28 فوقانی Grosvenor Street, لندن, W1K 7EH

تماس با ما: 020 7499 9943

توپ برادران

برای به عقب گذاشته امور توپ برادران به شما می دهد بهترین از لندن شب زنده داری در پای خود را. اگر شما بیشتر به خود وابسته به مشروب, خایه ها, سکس با انگشت غذا یا کاسه غذا کریسمس جشن کامل به خط معده (یا نه) قبل از شب جشن سرگرم کننده است. که نیاز به یک سه وعده غذای زمانی که شما می توانید ‘شام کریسمس بر روی چوب’ قبل از رقص شب دور در سوهو? فراموش نکنید کراوات سیاه و سفید خود را با شتاب دفتر له و سر به توپ برادران برای یک دفتر حزب که جشن یک سال از کار سخت با انگلیسی مواد غذایی و نوشیدنی.

نشانی: 34 Brook Street, میفیر لندن W1K 5DN

تماس با ما: 020 7499 4567

این Punchbowl

تعجب! ما در بر داشت یک گزینه بودجه (خوب بودجه در مقایسه با). یکی از Mayfair قدیمی ترین بارها را Punchbowl در خدمت تازه و دلچسب با یک لیست طولانی از شراب و خود را آل. مجلل ناهار خوری, اتاق ناهار خوری خصوصی گزینه های ارائه بیشتر تصفیه شده تجربه ناهار خوری. اگر شما به دنبال چیزی no-frills گزینه ارائه می شود که در طعم و مزه و فضای Punchbowl فراهم می کند محل مناسب برای صمیمی در دفتر حزب که نمی تواند خود را بیش از حد جدی است. را کراکر و ارائه و آرامش خود را با انتخاب دو منوها. واقعا احساس می کنید مثل شما در کشور خود مانور استخدام رستوران کل (صندلی 34). Ps. این میخانه بان میخانه رفتن استفاده می شود متعلق به گای ریچی تا زمانی که او به فروش آن در سال 2009 بنابراین همیشه وجود دارد که…

آدرس: 41 مزرعه خیابان, لندن W1J 5RP

تماس با ما: 0207 493 6841

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.