کودکان و نوجوانان جدید در بلوک در لندن – اخبار Bon Vivants!

[ad_1]

لندن هرگز کمبود نوآورانه تنظیمات و ظروف همین دلیل است که برخی آن را پایتخت غذایی جهان است. آن را به یک راه طولانی از داشتن یک مبرم شهرت انگلیسی خوردم. آن ain’t سال 1950 دیگر!

BLANCHETTE

Blanchette عجیب و جالب, فرانسوی, اغذیه فروشی و مشروب فروشی باز کرده است فقط در سوهو. صاحبان این باور است که آشپزی است که نه تنها در مورد غذا خوردن اما لذت و طراوت و مهمان نوازی. این جلو می آید از طریق زرق و برق دار منو و پرنیان از اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

ایده این است برای خدمت به ساده سنتی و مبتکرانه کوچک, پیر و جوان, ظروف بر اساس اطراف ‘tapas سبک های ظروف با charcuterie صفحات خانگی terrines, صدف, پنیر, کل مرغ سرخ شده و سیب ترش شامل در منو است. این رود بی وقفه با خود شراب فرانسوی انتخاب و ارگانیک سیب.

این بار واقعا می شود توجه خود را gleaming جام وقف با بسیاری از بطری شراب زیبا, ظروف سفالی, زیبا, دست نقاشی, کاشی و شمع روشن محیط باعث می شود آن را بسیار خوش و گرم و نرم.

9 d’arblay خیابان, سوهو, W1F 8DR

رونق برگر

خود اعتراف ‘برگر دیوانه’ آغاز شده در یک نظامی چادر آزمایش با طعم متمایز از جامائیکا. شما نمی خواهد شد شگفت زده برای دیدن یک خرد شده, حرکت تند و سریع مرغ پوشش داده شده در سس انبه & طرفه با درخت چنار سیب زمینی سرخ کرده. وجود دارد, گیاهی, لذت بیش از حد برای همه گیاه خوار مردمی در خارج وجود دارد با بو سیب زمینی شیرین & فلفل جم. من شخصا می خواهم به یاد من دندان های نیش به رونق برگر با گوشت و پنیر و بیکن جم.

از یک pop-up در یک میخانه در Westbury پارک به روی لئامت دادن خود را در ارل از Portobello آنها را در بر داشت یک خانه دائمی در 272 Portobello Road در حال حاضر باز می شود که در 18 فوریه است. Whoopie! مطمئن شوید که برای پیدا کردن این گنج پنهان در لندن برگر صحنه

55-59 پیر کامپتون خیابان, لندن W1D 6HR

خانه HO

ویتنامی غذا برای من فقط به عنوان مورد با دیگر جنوب شرق آسیا, آشپزی است که در مورد یین و یانگ است. متعادل و با طراوت ترش و شیرین (یا شور) و غالب سس ماهی! آن را دوست دارم! بابی چانه می دهد و بین المللی خود را پیچ و تاب و به سنتی ویتنامی تخصص. در آغوش کشیدن, در قلب شلوغ, سوهو, به نظر می رسد مناسب از محلی به پرنیان از یک Ho Chi Minh! این سومین رستوران تحت بابی چانه کمربند با تلاش در دیدار شرق و غرب پرنیان. می توانید کاملا تایید برای غذاهای دریایی Ceviche خود را تحت نور و خام بخش اپل گوشت خوک دودی حلقه و سالاد کلم و پایان حماسه با مذاب Marou کیک شکلاتی. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم شما باید سعی کنید خود را ستمکار کوکتل که برای پانچ اضافی. کوکتل از ماه بود ‘هو’ rny انجام شده شیطان است. بسیاری از ودکا (عشق!) حاوی عصاره علف لیمو و فلفل را با آب نارگیل و شربت سنبل.

57-59 پیر کامپتون St, سوهو لندن W1D 6HP

بخار و چاودار

1940 آمریکا عصر طلایی از اسراف, زرق و برق و رمانتیسم یک دوران من می خواهم دوباره متولد. عصر نوتبوک از برخی از بهترین crooners مانند فرانک سیناترا و بینگ کرازبی. فرار از واقعیات رفته است تا راست! بخار و چاودار مبالغ آمریکا عصر طلایی از اسراف, زرق و برق و رمانتیسیسم. این در واقع ساخته شده چه استفاده می شود قدیمی بانک نیویورک. این محل alluringly ‘The Great Gatsby’ در دیدار با ‘غرب وحشی’ (کوکتل خدمت در چکمه های کابوی). سالن اصلی و ایستگاه باغ مفرغ در گراند سنترال نیویورک ایستگاه با choo choo (قطار بخار!) ناهار خوری حمل یک مرحله برای اجرای زنده فوقالعاده حک شده نوار و یک زندگی clock. این بود که به اندازه کافی سریع محاکمه و بنابراین ارزش آن را! آنها در خدمت کلاسیک مانند مواد لازم BBQ و صدف آبگوشت حفاری در! آه و بهترین بخش آن باز دوشنبه تا شنبه از ساعت 4 عصر به 3هستم.

147 Leadenhall خیابان, لندن EC3V 4QT

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.