کیستون رفت و آمد مکرر تعطیلات اجاره: خانه کوه در مقابل رودخانه اجرا پایه زمینه

[ad_1]

کیستون رفت و آمد مکرر, کلرادو به کلاس جهانی اسکی زمین, باور نکردنی, ناهار خوری, قیمت مناسب, گربه, اسکی بازی سه قله کوه است و آن را یکی از چند استراحتگاه در کلرادو به ارائه اسکی شب برای یکی از طولانی ترین اسکی روز در اطراف ارائه کننده بزرگ بنگ برای جفتک انداختن خود را. همچنین این خانه به Kidtopia – جشنواره که در آن بچه ها می تواند یک انفجار شرکت در فعالیت های سرگرم کننده بشود فقط برای آنها از جمله بازدید و بازی در برف قلعه در بالای کوه! نه به ذکر است تعداد بی شماری از دیگر فعالیت های زمستان برای لذت بردن از قبیل لوله برف اسکیت روی یخ, ناهارخوری زیبا, سورتمه سواری, زندگی می کنند, موسیقی, جشنواره ها و بیشتر!

بنابراین شما تصمیم به بازدید کیستون این زمستان حالا قسمت سخت می آید که در آن به ماندن ؟ کیستون یک شهر کوچک است که حدود 3 مایل در طول نشستن در یک دره در پایین کوه. کوه خود را ساخته شده است از سه جداگانه قله که خط از شمال به جنوب; Dercum شمالی قله و در جای دور افتاده هر یک از ارائه آن خود را زمین منحصر به فرد و ویژگی های. Dercum کوه دورترین قله شمال و آن را به طرف مقابل ارائه می دهد تنها دو نقاط دسترسی به کل کوه, رودخانه, اجرا و خانه کوه.

از دو پایه مناطق رودخانه اجرا است که جدیدتر از دو و شناخته شده است به عنوان اصلی ایجاد کرد که در آن هر دو گوندولا و نشست بیان صندلی بالابر وانت و شما را به بالای Dercum کوه. این روستا ویژگی های یک عابر پیاده-تنها راه رفتن منطقه با مقدار زیادی از بوتیک ناز, اسکی, اجاره مغازه, کافی شاپ ها و رستوران ها. وجود دارد در خارج از شبه اسکی چک در نزدیکی گوندولا و حمام و کمدهای داخل season pass و فروش بلیط ، تنها چیزی که در این منطقه پایه است که واقعا گم شده است مرکزی ‘تسلیم اسکی’ اما ساخت تا آن را در بسیاری از رستوران ها در داخل راه رفتن فاصله از دامنه های. این Kickapoo میخانه یک مکان سرگرم کننده برای ناهار یا یک apres ski آبجو با پاسیو در فضای باز است که مشرف به دامنه های. برخی از ویژگی های سرگرم کننده از رودخانه اجرا ایجاد کرد هستند Dercum مربع, هوای آزاد, یخ یخ بازی کردن مجسمه های مختلف در سراسر روستا بسیاری از مغازه ها منحصر به فرد و یک گاز گودال آتش است که مناسب برای گرم کردن در یک روز سرد. وجود دارد یک خوشه از رودخانه اجرا گزینه های مسکن هستند که همه در درون متری از گوندولا از جمله چشمه Jackpine, Arapahoe, خرس سیاه, نقره ای, آسیاب, داکوتای بوفالو اعزامی ایستگاه و Red Hawk تسلیم. دو درست در اسکی کردن خواص در کیستون در حال Lone Eagle و چوب که در واقع در سراسر رودخانه مار پل فقط گذشته گوندولا و پس از آن تا دامنه چند متری از ایجاد کرد.

هر دو پایگاه اصلی اسکی مدارس اسکی باز خدمات و اجاره مغازه. خانه کوه بزرگ مبتدی منطقه با فرش سحر و جادو و آسان صندلی بالابر. شما می توانید پیدا کردن مشابه مبتدی زمین در اواسط کوه گوندولا متوقف و در بالا در نزدیکی Schoolmarm. اگر چه شما نمی خواهد پیدا کردن عابر پیاده ‘بازار’ منطقه در اینجا با همان گسترده خرید و گزینه های ناهار خوری به عنوان رودخانه اجرا, شما را پیدا خواهد کرد که خانه کوه درست است پیست اسکی در منطقه پایه کامل با تسلیم با داخل قالبهای یک کافه تریا در یک نوار اسکی فروشگاه عرضه و حمام; استیلای هر اسکی باز نیاز دارد. همچنین شما می خواهد پیدا کردن یک بلیط آسانسور در اینجا در دفتر این پایگاه در نزدیکی دو صندلی بالابر پرو و آرژانتین. پرو آسانسور شما را به بالای منطقه-51, همراه با برخی از رنگ سبز و آبی اجرا می شود و شما می توانید به رودخانه اجرا پایه منطقه در فقط یک اجرا یا هاپ در سریع اواسط کوه Montezuma آسانسور به سر تا به بالا.

مسکن, قیمت ها در خانه کوه تمایل به کمی پایین تر از رودخانه اجرا در حالی که ارائه بسیاری از امکانات مشابه. Chateaux دومنت خواص بسیار محبوب و منحصر به فرد ترین ویژگی های یک خصوصی با وان آب داغ با یک slopeside مشاهده! Slopeside آپارتمانهای در حال گزینه دیگری بزرگ در کوه خانه هستند و فقط مراحل از آسانسور. وجود دارد کاملا چند خواص در اینجا است که در فاصله پیاده روی به کوه در کسری از هزینه. اگر شما احساس می کنید نیاز به توقف های اصلی روستا فقط اسکی کردن و یا گرفتن یک شاتل!

نیز وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های مسکن در خارج از این دو اصلی روستا می باشد. مهاجر نهر در ایست هایلند یکی از جدیدترین و محبوب ترین تحولات مسکن به رفت و آمد مکرر و ویژگی های زیبا و چند شهر داستان خانه ای با گاراژ و زرق و برق دار نمایش ها از کوه های اطراف. در مرکز محله ‘مینی ‘ کابین’, مرکزی, تفریحی, نقطه جمع آوری کامل با گرم, هوای آزاد, استخر, وان داغ, استخر, جدول, کوره و پاتوق منطقه به میزبان تجمعات و منقل.

کیستون توچال میزبان رایگان رفت و آمد مکرر شاتل که شما را فقط در مورد در هر نقطه که شما نیاز به رفتن داخل کیستون ترین و مسکن و مجتمع های سرویس های شاتل. ترین سواری به دامنه را از هر نقطه در کیستون 10 دقیقه یا کمتر! نیز وجود دارد یک رایگان county گسترده سیستم حمل و نقل شناخته شده به عنوان قله مرحله است که باعث می شود آن را بسیار آسان برای دریافت در سراسر در کشور بالا بدون ماشین. به فرودگاه بین المللی دنور فقط صرف 90 دقیقه به دور و متعدد وجود دارد شاتل شرکت های که شما را به و از فرودگاه.

اگر شما مایل به اقامت در خارج از اصلی روستا در کیستون شما اغلب قادر خواهید بود برای پیدا کردن معاملات بهتر و قیمت اقامت خود را. مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید یک شرکت مدیریت املاک که به شما امکان انتخاب دقیق ملک شما در حال اقامت در بنابراین شما می دانید چه انتظار می رود و می توانید برنامه سفر خود را جلوتر از زمان. اگر شما یک گروه بزرگ خود بپرسید مدیر اموال مورد اجاره خانه! هر کجا که شما اقامت در کیستون شما را پیدا خواهد کرد آن را بسیار آسان برای پیدا کردن همه چیز شما دنبال آن هستید و بیشتر!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.