گریر AZ پیاده روی – دولت چشمه و 94 غرب کچل دنباله

[ad_1]

زمستان ارائه می دهد و بهترین زمان از سال به پیاده روی در سفید کوه شرقی. چند وجود دارد اگر هر یک کوهنورد دیگر در دنباله این باران های موسمی نیست یک مسئله و علی رغم نوسانات درجه حرارت – بسیار راحت اگر شما به درستی ،

آن اوایل دسامبر و ما تصمیم به استفاده از عدم اوایل برف و کمی قبل از زمستان کمپینگ در کوه. کچل. در ابتدا ما از رفتن به درایو به غرب کچل #94 دنباله اما تصمیم گرفتیم که پیاده روی خواهد بود بیش از حد کوتاه برای ماجراجویی ما بنابراین ما شروع به دنبال چیزی کمی بیشتر قابل توجه است. من دو نفر از دوستان جو والش جونیور و روی لائوس هر دو ساکنان Greer, AZ. ما به اشتراک گذاشته اند متعدد افزایش روز و سمت ماجراهای با هم در گذشته است. جو اتفاق می افتد به زندگی مرده در مرکز روستای گریر AZ – ground zero بین مولی ساقی و نئون ماه. جو همیشه می خواستم برای شروع پیاده روی از کابین پیاده روی جنوبی در 373 به دولت چشمه دنباله سپس به دنبال غرب چنگال کمی رودخانه کلرادو به #94 غرب کچل سر دنباله دار – در ادامه به دنبال غرب چنگال به مناسب کمپینگ منطقه است.

بنابراین ما ساخته شده ترتیبات برای دیدار در میعادگاه کافه در اوایل صبح روز شنبه برای یک صبحانه قبل از ما شروع سفر ما و سپس بازگشت به جو کابین برای یک دنده را بررسی کنید. متاسفانه ما وارد در قرار ملاقات گذاشتن یک کافه کوچک در اوایل زمستان خود را ساعت شد ضربه به 8 صبح به جای عادی 7 صبح. این رستوران باز برای ما زود است و به زودی ما خوردن عالی “پایه” غذا برای سفر ما. در جو کابین ما ساخته شده تاریخ و زمان آخرین دقیقه دنده مرتب سازی است که نمونه ای از هر یک سفر کمپینگ و یا تمدید پیاده روی. همه ما بسته شد و حدود 50#’s و ما در حمل دو 4 فصل چادر و مواد غذایی و پایین کیسه خواب پد, فیلتر آب, آی پاد w/backpackable سخنرانان دیدم/و کارد بزرگ و سنگین آتش استارت و…. و غیره. ما همه با استفاده از قطب نوردی و تا به حال “لایه لایه” با نایلون windproof لباس در بالا و پایین. جو تا به حال ساخته شده یک سفر تا غرب چنگال دنباله قبلی آخر هفته و گزارش شده است که در نقاط وجود دارد می تواند به عنوان بسیار به عنوان یک پای برف در دنباله.

ما می دانستیم که ما خواهد بود کمپینگ در یکی از مراتع بزرگ در پایه کوه. کچل در نزدیکی غرب چنگال کمی رودخانه کلرادو به بیمه ما تامین آب – ضربه ذوب برف. ما حساب می کند که سفر به دور خواهد بود جایی بین 18-20 مایل است. معمولا یک روز پیاده روی برای ما اما با 50#, کوله پشتی, عالی یک شبه ماجراجویی!

به عنوان ما شروع به پیاده روی جنوبی پایین کنار جاده ای نوین در کنار 373 ما می دانستیم که ما با برکت مناسب دسامبر روز – mid-40 لاجوردی آسمان آبی هیچ باد و زرق و برق دار, آریزونا, winter sun. پس از رسیدن به حکومت چشمه دنباله سر ما می تواند تنها چند ردپای برگزاری در سایه “برفی” مناطق. دولت چشمه دنباله meanders را در امتداد غرب و چنگال و نیاز به چندین گذرگاه ما برای اولین بار عبور از بیش از یک “ماهی مانع” در حدود 1.5 کیلومتر بالادست بعدی ماهی مانع سرد بود و ما مجبور شدند به سنگ هاپ بیش از wickedly یخی سنگ… جزئی از لغزش روی به همراه داشت هیچ خوب بد که او با پوشیدن چکمه های ضد آب. در کمتر از 2 ساعت ما در پارک ماشین برای غرب کچل دنباله #94 در گوسفند عبور. به 273 جاده که سفر از طلوع آفتاب به دریاچه بود و اخیرا پس از دو سال و عظیم تعمیرات اساسی. پل جدید در گوسفند عبور شگفت انگیز است, شبیه به یک آزادراه پل هوایی. همانطور که ما شروع به ساخت راه ما را تا در ارتفاع های رنج بردهاند برف ثابت لغزنده و پیشرفت کندتر از حد انتظار است.

پیاده روی را از طریق مراتع با خورشید ضرب و شتم بر ما آن را احساس بیشتر شبیه به یک روز در ماه مه نسبت به اوایل دسامبر. همه ما عرق کردن صورت جدی و متوقف به نوشیدن هر نیم ساعت یا بیشتر. پس از یک ساعت و نیم ما عبور غرب از چنگال کمی رودخانه کلرادو یک زمان گذشته و وارد در یک سطح اردوگاه. برف نزدیک بود به پا عمیق در نزدیکی رودخانه و آب باقی مانده است, بالا, راک, رقص بود نه یک گزینه برای عبور. اما وجود دارد یک “پل یخ” که نگاه به اندازه کافی قوی برای حمایت از وزن ما. جو رفت و در سراسر سپس روی و در نهایت من – معلق در هوا در اطراف 260#’s با تمام دنده من. یخ پل بسیار لغزنده گام های کودک و بسیاری از نقاط تعادل با ما قطب نوردی. ما قادر به پیدا کردن برخی از مناسب و معقول سطح زمین با کمی و یا بدون برف به زمین چادر ما.

آن را در حال حاضر در اواسط بعد از ظهر و قبلی کمپ ترک کرده بود برخی از هیزم خشک در محل اردوگاه. ما شروع به جمع آوری بیشتر هیزم کردن زمین. من با لبخند به من تماشا جو و روی به نوبت با کارد بزرگ و سنگین/برش اره تا هیزم که به من یادآوری قرمز-گردن سامورایی وبلاگ نویس. ما برگزار شد تا آخرین اشعه های خورشید به سمت چپ اردوگاه ما قبل از روشنایی آتش ما به نظر می رسید مانند ما تا به حال نیم بند از چوب برای سوزاندن. اگر چه آتش شروع به آرامی با توجه به شرایط برفی قبل از ما بودند از خوردن شام در کنار زیبا و گرم و فروزان آتش است.

همه ما بازنشسته حدود 8:30بعد از ظهر به دنبال به جلو به در ما 20 زیر کیسه و 4 فصل چادر. اگر چه ما نمی دیدن هر علامت خرس در دنباله ما از چسبیدن مواد غذایی ما و کوله پشتی در درختان چند صد متری دور از ما campsites. خرس ها نه تنها مخلوقات است که لذت بردن از مواد غذایی انسان skunks به نظر می رسد به دست آورد طعم و مزه به عنوان به خوبی. یکی از خصلت های زمستان کمپینگ است که هنگامی که شما در خانه خود را گرم و کیسه خواب شما تمایل به می خواهید به ماندن در آنجا برای مدت زمان طولانی. نبود غیر منتظره ای سرد احتمالا حدود 20 درجه است اما بالا رفتن از گرم خوب کیسه صبح روز بعد و به لباس های خود را بدون مزخرف روند… سرعت دوست شما است. ما از خواب بیدار شد حدود 8:30 صبح با حوادث در طول شب. ما بلافاصله آتش ما دوباره رفتن و کمی تعجب است که شب قبل را در “انبار سوز” ما را ترک کرده بود بدون هیچ گونه قرمز زغال سنگ.

حدود ساعت 11 صبح ما تا به حال در نهایت شکست اردوگاه و سفر ما آغاز شد پایین. ما سفر کرده بود حدود 9 کیلومتر تا جریان به ارتفاع 10,200′ روز قبل از. در حال حاضر ما امکان استفاده از حذف 1700′ به صورت عمودی از ارتفاع به پایین به روستای گریر. ما راه می رفت با گام های بلند در امتداد رودخانه عبور 273 و برداشت ما راه را تا بیش از و در اطراف پایین چوب در سراسر حکومت چشمه دنباله. ما قبلا تصمیم گرفت که از آنجایی که ما تا به حال به راه رفتن نئون ماه است که ما نیز ممکن است توقف در برای برخی از بزرگسالان آشامیدنی رفع خستگی و پیتزا. این به نظر می رسید به اضافه کردن مقدار اضافی از انرژی به همه راه رفتن. من شگفت زده شد زمانی که من در تماشای من و تو را دیدم که ما تحت پوشش 9 مایل به بازگشت به شهر با 50# بسته در بیش از 3 ساعت. عهد به قدرت آبجو در پایان یک ماجرا!

یادداشت نویسنده: این دولت دنباله از گریر به غرب کچل دنباله ویران شد توسط 538,000 هکتار غوطه ور آتش (summer 2011). دولت نوین بسته است و به احتمال زیاد خواهد بود برای سال. اما غرب کچل دنباله آیا باز باقی می ماند برای استفاده عمومی است. این گل و لای غوطه خوردن آتش است, بزرگترین آتش سوزی در آریزونا تاریخچه و سوخته 850 کیلومتر مربع در سفید کوه شرقی-مرکزی آریزونا.

لطفا بازدید از وب سایت من: http://www.thetucsonhomehunters.com/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.