گلوله نقره ای

[ad_1]

سه ماه بعد از من از دانشگاه فارغ التحصیل شد و یک ماه قبل از من شروع به آموزش پرواز برای تبدیل شدن به یک نیروی دریایی ایالات متحده هوانورد من یک کمی استفاده می شود Datsun 280Z ماشین ورزشی است. پدر من فکر می کردم که من تا به حال از دست ذهن من هنگامی که من به او گفتم که من یک معامله سه ساله دوج دارت که sported مشهور “slant six” موتور برای یک کوپه با تنه. من به او بگویید که دست از فریب سیستم استریو (محور در 8 آهنگ پخش نوار) در طفره رفتن برایم ناراحت کننده بود ، من به فروشنده خودرو من کل مجموعه ای از پنجاه و 8 آهنگ نوار با تجارت در چون 280Z ویژه جدید (در آن زمان) نوار کاست دک با سیستم استریو.

من به نام من 280Z (استرلینگ نقره ای رنگ) “گلوله نقره ای.” شدم “The Lone Ranger” بنابراین نه به دلیل نام ماشین من اما چون من “تقریبا درگیر با من” کالج, دوست دختر شروع به سوال زندگی خود را به عنوان یک آینده نیروی دریایی ، او دو سال کالج در مقابل او و من دیگر با او در چارلستون ، خواستگاران به او گفت که اگر او ازدواج کرده و من او را تبدیل به “یک دریا بیوه” زمانی که من مستقر با من کشتی برای ماه در یک زمان. حدس بزنید چه ؟ ظاهرا ماشین می کند مرد را. گلوله نقره ای شد سر ترنر و به زودی من کاهش یافته است بی ربط Lone Ranger عنوان برای من.

گلوله نقره ای نقل مکان کرد و مثل باد خود را! من به خصوص دوست داشت به آن مسابقه در I-10 (شرق به غرب بزرگراه بین ایالتی 10) در شب آخر هفته زمانی که من بین سفر هوایی نیروی دریایی ایستگاه Whiting زمینه و Pensacola به “معامله گر جانز” (معروف هوانورد نیروی دریایی رقص و شام باشگاه). در موارد متعدد پلیس متوقف شد من برای بالا بردن سرعت. از شانس من هر وقت افسر می خواست به اتمام گلوله نقره ای. من نشان داد افسران چگونه من می تواند به بالا بردن و پایین آنتن رادیویی توسط کوه در می رم سوئیچ در کابین خلبان. که نوشتن یک بلیط ترافیک پس از دیدن آن ؟

یک سال پس از خرید 280Z من مشغول به ازدواج با یک پنساکولا ، سپس من رو گریم چشم انداز حمایت از هر دو یک همسر و یک ماشین ورزشی است. من مذاکره با اتحادیه های اعتباری به گسترش وام برای ماشین. وام افسر به من گفت که اتحادیه های اعتباری را انجام دهد که در وضعیت های اضطراری است. “من ازدواج کرده” به من نشان داد که واجد شرایط به عنوان یک اورژانس است. من دختر و من نگه داشته ، شش ماه بعد از ازدواج من بال طلا و یک طراحی به عنوان یک نیروی دریایی هوانورد. من همسر یک خوک گینه در یک قفس و من سوار دور در گلوله نقره ای در روز روشن و تابستان صبح برای شروع ماجراجویی است که نیروی دریایی وعده داده شده و تحویل داده شده به ما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.