گوا راهنمای سفر

[ad_1]

هر زمان که کسی می خواهد سرگرم کننده پر از سرد کردن تعطیلات ساحل در هند رایج ترین نام این چشمه را به ذهن همه را در گوا است. از آن جایی که این حزب هرگز به پایان می رسد و خورشید هرگز مجموعه در لذت و خوشی. این مکان های گردشگری در گوا را ترک خواهد کرد شما مایل بیشتر. آن است که واقعا لازم است برای رفتن به گوا با یک ایده روشن از آنچه شما می خواهید و که در آن شما می خواهید به. برای کمک به شما کشف کردن آنچه شما می خواهید به انجام و یا به مطمئن شوید که شما یک تعطیلات بزرگ, غربال کردن از طریق این سفر گوا راهنمای آن را به عنوان لیست اصلی اماکن گردشگری و همچنین دیگر اطلاعات مهم مربوط به این شهر است.

گوا آب و هوا

اکتبر تا ژوئن بهترین زمان برای بازدید از گوا. آب و هوا و دلپذیر است و در بسیاری از جشنواره فرهنگی برگزار می شود در طول این زمان. سامرز (آوریل تا مارس) کاملا داغ و درجه حرارت افزایش می یابد به 40 درجه اما فصل کردن این زمان شما می توانید برخی از بهترین تخفیف. ماه ژوئن تا سپتامبر در حال موسمی ماه با بارش باران ، این زمان خوبی برای کاوش سمت روستایی گوا و لذت بردن از با شکوه سبز.

مکان های گردشگری در گوا

ناب گوا تعطیلات خواهد بود فقط دروغ گفتن در ساحل و تماشای امواج بدون مراقبت در جهان است. اگر که خود را در فنجان چای و شما به دنبال ماجراجویی و سپس شما ممکن است سعی کنید ورزش های آبی مختلف مانند پاراگلایدر, اسکی روی آب, windsurfing و یا به سادگی گرفتن شنا در آب. Calangunte, Anjuna Baga و Palolem برخی از سواحل معروف در گوا. وجود دارد همچنین کلیساهای زیبا و ساختمان های میراث در گوا است که یادآور پرتغالی خود را در گذشته است. Bom Jesus کلیسای Se کلیسای جامع و کلیسای سنت Catejan برخی از مهم ترین مکان های گردشگری در گوا. اگر شما لذت بردن از بیابان و سپس بازدید از Bondla پناهگاه حیات وحش یا Cotigao پناهگاه حیات وحش.

شما همچنین می توانید بازدید Savoi مزارع ادویه و لذت بردن از یک روز گردش کاوش در مزارع. کتابخانه مرکزی گوا, دولت, موزه گوا علم مرکز و کالا آکادمی برخی دیگر جالب مکان های گردشگری در گوا.

هتل گوا

بودن یک مقصد توریستی گوا تعدادی از هتل ها و استراحتگاه غذا به همه نوع بودجه. وجود بودجه کم هتل ها و حتی ارزان حاجت توسط ساحل. وجود دارد گزینه های فراوان برای کسانی که به دنبال یک تجربه لوکس به عنوان عمده زنجیره های هتل را هتل ها در اینجا.

خرید در گوا

هیچ گوا راهنمای سفر کامل است بدون ذکر هیجان انگیز گزینه های خرید در گوا. دولت مشهور است برای صنایع دستی مانند قرمز مایل به قهوهای مجسمه لاک chitaris برنج اجناس نفیس بامبو آثار باستانی و آب و رنگ نقاشی و دریا پوسته جواهرات و اشیای قیمتی. بازدید از محبوب Anjuna بازار برگزار شد هر چهارشنبه برای لذت بردن از طعم واقعی گوا.

غذا خوردن در گوا

Goan غذاهای دوست داشتنی لب و لذیذ با استفاده از آن از flavoursome ادویه جات ترشی جات و نارگیل. غذاهای دریایی است که باید سعی کنید در این بخش از هند است. شما را پیدا خواهد کرد همه چیز را از میگو و ماهی و خرچنگ و صدف و ماهی مرکب در اینجا. در واقع تا آنجا که مکان های گردشگری در گوا نگران هستند کاملا چند رستوران معروف و حاجت تبدیل شده اند توریستی در حق خود در گوا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.