گوهر پنهان و بهترین راز نگه داشته مکزیک

[ad_1]

وقتی که من به مردم در مورد این جواهر کوچک در مکزیک هیچ کس به نظر می رسد که از آن شنیده می شود. اما بیشتر من سهم بیشتر از آنها خواهید شنید و قبل از اینکه طولانی آنها در حال برنامه ریزی یک سفر. جذاب این روستای کوچک ماهیگیری در دریای کورتز واقعا از آن همه!

به انجمن خوش آمدید, San Carlos, Sonora که در آن از کویر دریا!

شاید آنچه که من دوست دارم بیشتر در مورد سن کارلوس چیزی است که آن را ندارد… هیچ آسمان خراش ها, هیچ, بیکینی در ساحل و هیچ دیوانه ترافیک. شما ببینید, San Carlos نیست توریستی مکزیک ،

اما از آن است که مقصد بازنشستگی. برای دهه های بسیاری از آمریکایی ها و کانادایی ها شده اند و به دنبال رویای خود را از بازنشستگی در سن کارلوس. در واقع 75 درصد از مردم زندگی می کنند وجود خارجی هستند.

اما نگران نباشید همه ارشد و وجود دارد مقدار زیادی برای جمعیت جوان به انجام. مانند بسیاری از, رو به آفتاب, مکزیکی, ساحل, مقصد, فعالیت فراوانند, از, قایقرانی, غواصی, غواصی, بادبادک گشت و گذار, ماهیگیری, گلف, پیاده روی و حتی ATV سواری در ساحل.

پس چه چیز دیگری باعث می شود سن کارلوس چنان محبوب است ؟ خب برای شروع شما به راحتی می توانید درایو وجود دارد. آن است که تنها چهار ساعت رانندگی در جنوب مرز آریزونا در دو خط امن بزرگراه تنها با چند چاههای.

برای اقامت در سان کارلوس شما را پیدا خواهد کرد محبوب RV پارک نسیم و یا هتل های فانتزی به علاوه خواص اجاره تعطیلات را انتخاب کنید.

وجود دارد مقدار زیادی از رستوران عالی با طعم لطفا به هر کام و دو بزرگ وجود دارد فروشگاه های مواد غذایی اگر شما ترجیح می دهند به طبخ.

آب و هوا سن کارلوس البته یک قرعه کشی بزرگ. زمستان خشک با درجه حرارت معمولا با رسیدن به اواسط به بالا 70. با وجود اینکه یک بیابان اقیانوس به ارمغان می آورد برخی از درجه حرارت در تابستان و درجه حرارت آمار 90 و بالاتر است. با گرمتر و مرطوب آب و هوا می آید برخی از باران اما معمولا در اواخر روز و یا در شب.

نقطه عطفی برای این شهر از 4500 نفر است Tetakawi کوه با شکوه قوی بیش از مارینا بزرگ. آن را فراهم می کند پس زمینه برای بسیاری از زرق و برق دار غروب آفتاب.

در واقع دوربین خود را با شتاب و سر را به یک مد جدید رستوران در ساحل به نام غروب کوره. کف شن و ماسه و دیوار شیشه ای هستند بنابراین شما نمی خواهد از دست کداک لحظه ای که خورشید پایین می رود. به علاوه مواد غذایی دکور و فضای بی نظیر است!

خرید از شما بپرسم ؟ هم وجود دارد مقدار زیادی از فروشگاه ها در سن کارلوس اما اگر شما می خواهید جعبه بزرگ نام شما را پیدا خواهد کرد WalMart, باشگاه سام و Home Depot در Guaymus فقط 15 دقیقه فاصله دارد.

پس چه یک روز معمولی در سن کارلوس? خب بهترین قهوه صبح را می توان در Baracudda باب در مجتمع مارینا قبل از اینکه شما سر کردن در منشور ماهیگیری. سپس آن را به بدنسازی جدید در شهر برای خود صبح کار کردن با یک دوست. بعدی برخی از صرف زمان در ساحل لذت بردن از قدم زدن و یا مورد علاقه خود را در آب ، بعد اویختن با دوستان برای صرف شام در حالی که تماشای ورزش بر روی صفحه نمایش بزرگ تلویزیون در کردن لبه رستوران و میخانه.

اگر این نیست درخواست تجدید نظر به شما اعتماد من از برخی از تغییرات آن خواهد شد. سن کارلوس ارائه می دهد مقدار زیادی از سرگرم کننده در خورشید ماجراجویی و حتی فعالیت های آرامش بخش. در سان فرانسیسکو ساحل بسیاری از لذت بردن از تماشای غلاف از دلفین ها عبور نزدیک به ساحل. آن را نیز یک ساحل بزرگ برای پیدا کردن پوسته و رنگارنگ صاف سنگ.

بهترین از همه, شما مقدار زیادی از ارواح قوم و خویشی در سن کارلوس. آن را کوچک و جذاب شهر مکزیک که در آن شما به سرعت پیدا کردن دوستان جدید. اویختن در لا Palapa گریگو رستوران در ساحل, گوش دادن به علامت مولیگان (مکزیک نسخه جیمی بوفه) انجام دهد در حالی که جرعه جرعه آبجو و غذا خوردن fresh guacamole و تراشه های.

این کار بسیار بهتر از آن!

در حال حاضر من می دانم آنچه شما در مورد به انجام… شما در حال رفتن به از عمو گوگل, همه چیز در مورد San Carlos, ایالت سونورا, مکزیک, راست? برو برای آن. او می تواند به شما کمک کند برنامه ریزی سفر خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.