گیاهخواری – آن است که واقعا یک معامله بزرگ است ؟

[ad_1]

من یک گیاه خوار پس از تولد اگر من می گویند و بنابراین هزاران نفر از مردم که متولد شد در Brahmin جامعه مثل من. در آیین هندو ما در حال تقسیم به گروه های مختلف در اصل بر اساس حرفه ای. Brahmins شد به طور معمول آنهایی که تحصیل کرده بودند و انتظار می رود برای آموزش به دیگران و نیز کشیش. به عنوان جامعه تکامل یافته Brahmins در زمان گسترده تر و حرفه ای مانند وزیر banker کسب و کار و غیره. برخی می گویند که در دوره ودایی Brahmins بودند مجاز به خوردن گوشت قربانی حیوانات. سپس با گسترش آیین بودا و جین به منظور کم کردن سرعت تبدیل به این ادیان Ahimsa یا عدم خشونت بود که گسترش به عنوان پیام اصلی آیین هندو به عنوان به خوبی. پس از این چند هندوها به ویژه Brahmins شد گیاهخواری و این دشوار است به ویژه تغییر زیرا آنها تنها مجاز به گوشت قربانی به هر حال و نه دیگر گوشت پس از آن بود که بخش بزرگی از زندگی خود را. این نیز می گویند همه Brahmins گیاهی هستند که برخی از باقی مانده گوشت/ماهی خواران. تا آنجا که به من مربوط می شود من به معنای هیچ آسیبی به حیوانات و گیاهخوار هستم. حالا چرا من صحبت کردن در مورد آیین هندو Brahmins و گیاه خواری ؟ دلیل است که برای من آن است که یک بیت از تعجب برای دیدن مردم هشدار داد در مورد ‘مشکلات’ از تبدیل شدن به گیاه خواری در حالی است که راه زندگی برای من و اجداد من با افکار دوم. همچنین نگاهی گذرا به من از کجا آمده ممکن است کمک به شما را در درک چرا من را شگفت زده کرد. اگر شما تا کنون شده است به هند به خصوص در جنوب هند شما را پیدا خواهد کرد بیشتر رستوران های گیاهی از غیر گیاهی و به طور معمول غیر گیاهی آنهایی که می گویند به صراحت در نام خود را از هیئت مدیره. بر خلاف من هنوز برای آمدن در سراسر یک رستوران گیاهی در جهان غرب که در آن من زندگی می کنند.

پس از صرف برخی از زمان در یک کشور غربی من نمی فهمم که گوشت بخش مهمی از رژیم غذایی و سخت به اجازه رفتن. بنابراین برای برخی از, آن است که احتمالا یک معامله بزرگ است. اغلب مردم هشدار داد در برابر یک رژیم غذایی گیاهی عمدتا به دلیل آن است گفت: عدم در پروتئین است. پروتئین حاوی زنجیره ای از اسیدهای آمینه است که در حال تبدیل به نوع دیگری از اسید آمینه در طی هضم و جذب. برخی از اسیدهای آمینه می تواند ترشح شده توسط بدن اما برخی از آنها مورد نیاز از مواد غذایی است. غذاهای گیاهی هستند گفت: به عدم وجود حداقل یکی از این اسیدهای آمینه ضروری است. اما این به آن معنا نیست کسی نمی تواند به اندازه کافی پروتئین خواری. آن را به سادگی یک سوال از ترکیب مواد غذایی – مانند ترکیب غلات با عدس و سبزیجات است. جالب بود به عنوان خوانده شده که برخی از یافته ها نشان می دهد که مصرف بیش از حد پروتئین به طور بالقوه می تواند منجر به پوکی استخوان و مشکلات کلیوی (به یاد داشته باشید کلیه خود را به کار سخت تر برای جذب اسیدهای آمینه). متعادل رژیم غذایی گیاهی که در راه است گفت: به به فقط به اندازه کافی پروتئین است. حتی اگر شما قادر به تعادل در یک وعده غذایی شما همیشه می توانید رسیدن به تعادل خود را در یک روز است. برای مثال اجازه دهید ما می گویند شما نمی تواند به اندازه کافی پروتئین در ناهار خود را, شما همیشه می توانید میان وعده در برخی از عدس و رسیدن به تعادل است. در یک رژیم غذایی گیاهی یکی بدیهی است که نمی توانید چربی را از گوشت و همچنین به دلیل اینکه اکثر گیاهان لیفی گیاهی, رژیم های غذایی گفته می شود بیشتر مفید برای حفظ وزن سالم است.

حال اگر این موضوع از گرفتن نیست به اندازه کافی پروتئین است که از راه خود را چه چیز دیگری می تواند متوقف شود یکی از گیاه خواری ؟ می تواند از آن ‘محدود’ انتخاب به دلیل بسیاری از رستوران ها ارائه ماکارونی با پنیر و سالاد به عنوان گیاهی در منوی خود را و یا می تواند از آن ترس از درمان کام به دلیل گیاهی در مطلوب? آن است که اگر هر دو یا هر دو من می توانم به شما اطمینان دهم این است که یک اسطوره است. در حالی که من نمی توانم بیشتر موارد در رستوران منوها که من لازم نیست که کنترل بر آنها من قطعا می تواند به شما اطمینان دهم که خود را از لیست منو در صفحه اصلی را می توان ساخته شده واقعا طولانی است. تا آنجا که طعم و عطر و طعم می رود که گفت: ادویه جات ترشی جات کار نمی کنند در سبزیجات و دانه ها و میوه ها? وجود دارد هیچ محدودیتی برای نوع از غذاهای شما می توانید حتی با فقط چند مواد تشکیل دهنده.

با ساختن انتخاب های سالم شما می توانید به خوبی یک گیاه خوار و لذت بردن از غذا خوردن. اگر شما هر گونه کمک نیاز و یا الهام بخش برای ایجاد خوب غذاهای گیاهی, آیا توقف وبلاگ من http://www.tastefullyveggie.blogspot.com/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.